Skúsenosti s prírodnou kozmetikou

fraser771
23. máj 2018

Ahojte, chcela by som sa spýtať, či máte skúsenosti s prírodnou kozmetikou, prípadne nejaké typy na kvalitné produkty, značky.

eliska811
23. máj 2018

Záleží čo presne hľadáte ale za mňa úplná topka Forever Living Product

hettinka
24. máj 2018

mám skúsenosť s Yves Rocher, čo je tak na polceste medzi prírodnou a bežnou kozmetikou, ale šampony, opalovacie veci majú super, mam od nich aj parfém (slabšia výdrž, ale tú vôňu milujem), sprchové veci a sú eko-friendly.
Ďalej mám skúsenosť s LUSH, ale tú na SK nedostať, treba vycestovať do Viedne napríklad. Krém na ruky úplná topka. Tie sú handmade a čerstvo robené.
Okrem toho mám pár krémikov z JUST, aj guličku proti poteniu, opaľovacie prípravky (mávam solárnu dermatídu, a tieto sú super).
Prírodné mydlá používam od SK firmy BIANCA, s kozím mliekom, alebo si kupujem vo Viedni, prípadne na dovolenkách, naposledy som si priniesla zo Slovinska na báze morskej soli a ešte čohosi 😀

kathy93
24. máj 2018

@fraser771 Sante a Logona má dobré výrobky a ľahko dostupné a ak chces dačo vegan a nevadí ti cena tak česká stránka lush.cz 😊

martina772
24. máj 2018

Za mna Dulcia natural - 100% prírodná, ručne robená. Poradia ochotne podľa typu pleti

chulieta
24. máj 2018

ja pouzivam eukasol sprej, krémy - tymian, tea tree, aktiv, borievka, narosan cucoriedkový z justu. viem aj objednat v pripade zaujmu
potom objednavam si z farmasi, vyrobky z dekorativky mi vyhovuju a aj kvalitou aj cenou, viem dorucit v ramci Trnavy a Bratislavy, inak postou.

kristina345
24. máj 2018

Len, len odporucam. Akurat pri prechode z beznej na prirodnu bude telu chvilu trvat kym si zvykne. Ja osobne odporucam napr. Neobio, Natura Siberica, Nobilis Tilia... Super pomer cena=kvalita

fraser771
autor
24. máj 2018

Baby, ďakujem za Vaše rady 🙂 pozriem sa na to a určite niečo skúsim. Rozhodla som sa totižto prejsť na prírodnú kozmetiku, po tom čo som sa dozvedela a dočítala o možných prísadách a konzervačných látkach, ktoré sú používané pri výrobe kozmetiky a škodia ľudskému organizmu je najlepšie čím skôr prejsť na produkty na prírodnej báze 🙂

kathy93
24. máj 2018

@fraser771 a nielen to ale väčšina sa testuje na zvieratách aj keď napíšu že sa netestuje konkrétny výrobok ale prísady z nich áno.

jankastraskova
24. máj 2018

Urcite Dulcia!!! Skvelé výrobky. A všimla som si ze ju zacali predávat v Dm 😊aj s just mam len tu najlepsiu skúsenosť!

beucika77
24. máj 2018

U mňa prirodnyraj.sk, má skvelé prírodné produkty

bambulkax
24. máj 2018

ja mam dobru skusenost so samponmi a mydlami od Musk, kremy od Navie su tiez fajn a aj s Dulciou som bola spokojna

sirius18
29. máj 2018

Ahoj, ja používam Dulciu alebo nuxe. Objednávam si to notino. S oboma značkami som spokojná. Ak sa náhodou rozhodneš pre túto kozmetiku môžeš využiť aj zľavu na https://www.kuponyzdarma.sk/tyzdenne-akcie-na-n...

majolenka11
1. jún 2018

Just a Nahrin

andulka2015
24. nov 2018

Ahoj u mňa zatiaľ vyhravaju japonské prírodne a bio kozmetiky .... Mne najviac sadli Ruhaku a Makanai....bol to problém tu zohnať ale teraz som našla www.sakuracosmetics.sk tak ja to beriem teraz odtial

andulka2015
24. nov 2018

@andulka2015 a ešte značka Three ale tá neviem či sa tu predava

liviadanova
30. dec 2018

Ahoj, ak hľadáš certifikovanú prírodnú kozmetiku s detskou aj dospeláckou radou tak u nás vyhráva Weleda už niekoľko rokov, Používa ju aj dcéra od prvých dní a my s mužom tiež, majú rôzne produkty od mydiel, sprchových gélov, telových mliek, prírodných deo - výborných! až po telové oleje a špeciálnu starostlivosť pre atopikov. Na ich webe sa vieš registrovať a získať tak klubovú zľavu.

14monika03
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
karlovka2018
17. mar 2019

Používam Natura Siberica. Super je aj Purity Vision - to je čistá príroda. Aj niektoré produkty od Alverde sú fajn. Tie však obsahujú veľa alkoholu takže vysušujú. Dulciu som ešte neskúšala ale plánujem.

karlovka2018
17. mar 2019

Používam Natura Siberica. Super je aj Purity Vision - to je čistá príroda. Aj niektoré produkty od Alverde sú fajn. Tie však obsahujú veľa alkoholu takže vysušujú. Dulciu som ešte neskúšala ale plánujem.

karkulka1
17. máj 2019

Prešla som si od Alverde cez Weledu po Annemarie Borlind a nakoniec som zakotvila u Dulcie a Soaphorie. Závisláčim aj na kávových veciach od markscrub a poškuľujem aj po Navii. Posledné 4 značky sú slovenské. Pri kozmetike sledujem či neobsahuje alkohol (vysušuje mi pokožku) a sledujem aj komedogénne zložky.

stulrajterova
18. máj 2019

@jankastraskova za mňa JUST, preto som sa stala aj certifikovanou poradkyňou, a pravidelne sa chodím vzdelávať, nie je to len o predaji produktov, je to o komunikácii, spätnej väzbe a radosti keď sa naozaj podarí vyriešiť problém klienta. Nech sa páči, kľudne sa mi ozvite... 🙂

karkulka1
18. máj 2019

Mne na juste jednoznačne prekáža zloženie. Na to, čo obsahuje, teda nič moc. Tým pádom ani pomer kvalita-cena. Ak človek berie niektoré prípravky ako lieky a je ochotný tolerovať tam veci, ktoré v certifikovanej prírodnej kozmetike nemajú čo hľadať, prosím. Sú niektorí, ktorí si ho veľmi chvália, hlavne tí, čo robia jeho predajcov (ktorými sa to tu na MK lentak hemží ☹ V nemecky hovoriacich krajinách, kde sú dosť striktní čo sa týka NK, just nepovažujú za nič extra 😉

stulrajterova
18. máj 2019

@karkulka1 dost odvazne vyhlasenie....preto sa predava po celom svete, ze nie je ucinny ano?

karkulka1
18. máj 2019

@stulrajterova kopec sajrajtu sa dnes predáva po celom svete. To ešte neznamená, že výrobok je kvalitný 😉 A netvrdím, že just nie je účinný. Tvrdím, že vzhľadom na zloženie svojich výrobkov je zbytočne predražený a nie kvalitný.

neluskas
23. jún 2019

@fraser771 ahoj, ja mam skúsenosti s prirodnou kozmetikou od spoločnosti Forever a sme veľmi spokojní, nakolko ju pouzivame cela rodinka vrátane mojich dvoch dcer

rothy
29. feb 2020

https://www.alchemy.sk Objednávam z tohoto eshopu zatiaľ veľká spokonosť

bulgarianrose
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tenaj
14. jún 2021

@rothy z čím máte zatial konkrétne dobrú skusennost?

bulgarianrose
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ninah1486
2. nov 2021

niektora je fakt kvalitna