Skúsenosti s tabletkami na prsia

danuskaa999
16. máj 2016

ahojte chcem sa spytat pomohli niekomu na zvacsenie prs tabletky? po kojeni mi zostali male ovisnute prsia a nechcem to hned riesit plastikou dakujem za odpovede.

sissy27
16. máj 2016

@danuskaa999 tieto "zázraky na počkanie na prírodnej báze" naplnia vždy akurát tak konto toho, kto ich predáva, určite nie tvoje prsia... ak aj nejaký minimálny účinok majú, tak len dočasný, kým ich užívaš (podobne ako hormonálna atk)
nepomôžu na to ani žiadne špeciálne cviky, masáže a čo ja viem čo, naozaj len a len plastická chirurgia... nemusíš si dávať rovno silikónové implantáty, dá sa spraviť len korekcia bez výplne, ale to už treba zhodnotiť a prekonzultovať s odborníkom 🙂

danuskaa999
autor
16. máj 2016

@sissy27 myslela som si ze to nepomoze ale som chcela ci nahodou niekto nema dobru skusenost....

acer11
16. máj 2016

@danuskaa999 ani náhodou nemá 😀

sissy27
16. máj 2016

@danuskaa999 no vraj erika judínyová a po nej tuším romana škamlová alebo ktorá to bola 😅 ale neviem, povráva sa, že dostali slušne zaplatené za reklamu 😀
p.s. judínyová má silikóny 😉

danuskaa999
autor
16. máj 2016

@sissy27 ano ona ma silikony to viem :D tak jasne ze mi z tabletie nenarastu o 3 cisla ale chcela som aspon nieco na spevnenie lebo sa citim ako 50 rocna a to mam 22 :(

kjara27
12. dec 2020

@sissy27 ale fungujú 😉

sissy27
12. dec 2020

@kjara27 iste 🙂 a preto ešte plastickí chirurgovia neskrachovali 😃
Tie tabletky do istej miery fungujú, podobne ako hormonálna atk - prsia sa nalejú a mierne zväčšia, ale tento efekt trvá len počas užívania a nenastane u každej ženy. Po skončení užívania je kúzlo prakticky okamžite preč. Ale nerobia žiadne zázraky typu z 0 na 3 a navždy. Takže naozaj sú to len a len vyhodené peniaze.