Skúsenosti s www.topankovo.sk

anetalo
20. feb 2015

Ahojte chcem sa opytat ake skusenosti mate s Topankovo.sk?

aristka
20. feb 2015

dobré...

annamarus
20. feb 2015

Topánkovo nikdy !!!!!! kúpila som si čižmy za 39,90 myslela som si , že sú to predajcovia ktorý predávajú kvalitné topánky avšak po 2 týždňoch začali praskať a úplne premokať , okrem toho topánky prišli v čínskej pokrčenej krabici s označením made in PRC , zisťovala som si to aký čo je to za krajina je to inak napísané made in cina !!!!!! materiál na stránke nazívajú ako eko koža????? Žiadna ekokoža to nie je dávajte si pozor !!!! je to obyčajný sintetický odpad alebo čo keď to po 2 týždnoch celé popraskalo.

Predávajú nekvalitné čínske predražené hovadiny , to isté predávajú Vietnamci na tržniciach za povičné ceny , už nikdy viac Topánkovo

sednaja
20. feb 2015

@annamarus Ahoj, nemám skúsenosti s touto konkrétnou firmou, ale len na margo toho made in cina...... všimni si aj originál Nike, či inú športovú značku topánok.....tiež je to čína, tajvan a podobne......ono je možno aj niekedy jedno, kde je obuv vyrobená, skôr ide o technológiu, ktorá bola pri výrobe použitá. Ale verím tomu, že tie topánky, čo si si kúpila nie sú dobré, to mi len nedalo k tej číne 😉
A ešte netreba zabúdať na trh východný a západný.....my sme ten východný - nekvalitný a to vo všetkom, od potravín, cez elektroniku až po autá 😉

sweetsuzi
20. feb 2015

ja mam s nimi dobre skusenosti, mala som od nich uz niekolko topanok.

danieli
20. feb 2015

korektny obchod, ale cena nemusi zodpovedat kvalite, casto preplatis pekny obrazok, vzdy vsak vratia peniazky, ak topanky nesadnu, s reklamaciami u nich nemam skusenosti

eripro
21. feb 2015

Aj já mám veľmi zlé skúsenosti s Topánkovom , hlavne s kvalitou aj meškaju s dodávkou slubujú 48 h , na čo som sa spolahla objednala som si lodičky na akciu a topánky mi došli na 8 deň bohužial po akcii, takže som si musela dať iné, lodičky sa mi potom po 3 obutiach pokrčili ako žúvačky , tiež písali že material eko koža ale to snáď ani nie je materiál na topánky ale na niaku dekoráciu stien na lodičke aj krabici je tiež made in PRC som rada , že si napísala že PRC je čína aby som vedele že tákúto nekvalitu už nebudem kupovať , je pravda radšej si doplatím a kúpim si niake kvalitné kožené a vydržia 2-3 roky mám kožené čižmy z DANEI už ich mám 3 rok a stále sú nositelné aj kožené mokasíny a snurovacie kotníčky z CCC a tiež absolutne bez problémov ich nosím 2 roky , už si ekokožu ???????( sintetický odpad) z Topánkova nekúpim!!!!!!

mpg
21. feb 2015

Ja som si tiež od nich objednávala, aj keď bola akcia a dá sa povedať, že majú veľmi dobrý výber,
na vzhľad pekné a zaujímavé (dokonca aj pre mladých), kvalita taká priemerná, dalo by sa povedať, že primeraná k cene - dodanie nie je rýchle, ale na tom mi nezáležalo.

lauralaurako
22. feb 2015

Aj ja som im naletela kúpila som si od nich snehule – čiže topánky určené do snehu, prišli mi topánky ktoré mali povrch ako niaky semiš ale kožené neboli – tiež ekokoža , obula som si ich a z domu na zastávku mám 150m , keď som tam príšla boli uplne premočené tak som sa vrátila prezuť do starých snehúl , Topánkovo predáva snehule avšak nie do snehu ale do letného počasia. Už od nich nechcem nič aj ked májú občas dobré ceny

lenockase
22. feb 2015

Ja mám tiež veľmi zlé skúsenosti a som sklamaná!!!!!!! myslela som si, že topánkovo predáva iné boty ale sú to čínske alebo vietnamské kupované zo zahranicia dávajte pozor !!!! mne sa od nich pácili topánky ktoré som si pár krat objednala boli pod označením Jolyvia , kvalitá??????? hrozna vždy len topánky na chvilu potom zahodit do koša a kúpiť nové , Avšak bola som s kamoškou vo Viedni na Thalianstrasse nad Mariahilfe strase a je tam vietnamská-čínska predajna obuvi Rosa ktorá má plny obchod topanok pod značkou Jolyvia za polovične ceny ako Topánkovo , predávajú tam vietnaci , pýtala som sa predavačky, že od kial sú tie topánky a dozvedela som sa, že sú to topánky nakupované z čínskych tržníc vo Francúzku a nemecku. Už si v Topánkove od vtedy nič nekúpim nechcem žiadne činske šmejdy!!!!!!!

sisi1111
19. máj 2015

Baby prosím vás a ako je to s objednávkou? Lebo včera som si objednávala, vypisovala som formulár a kedy príde tovar?? Lebo ani potvrdzujúci email mi neprišiel, ani nič tak neviem 😒
Vám prišlo nejaké info aspoň alebo tiež nič a rovno prišiel kuriér? Ak áno, tak kedy??
@aristka @sweetsuzi @lauralaurako

sweetsuzi
19. máj 2015

Myslim ze by si mala dostat potvrdzujuci mail.
@sisi1111

aristka
19. máj 2015

potvrdzujúci mail mi vždy prišiel

sisi1111
19. máj 2015

Hmm, to je teda zaujímavé, ja som to objednávala včera o jednej a do teraz mi neprišlo nič.. Myslíte baby, že mi nič nepríde, alebo že objednávka je neplatná??
@sweetsuzi @aristka

aristka
19. máj 2015

@sisi1111 dala si dobrý mail na seba alebo im zavolaj ,pretože keď to pošlú chodí upozornenie na mail...

sisi1111
19. máj 2015

@aristka No práveže som dala dobrý email lebo ešte som ho kontrolovala :-/ práve preto mi je divné, že mi neprišiel potvrdzujúci email, idem si objednať z inej stránky asi..

sweetsuzi
19. máj 2015

@sisi1111 Overilla by som si telefonicky na tvojom mieste.

labelo
20. máj 2015

@sisi1111 ja odtial objednavam stale zaregistruj sa a vidiš svoje objednavky,ak objednas mail pride do par minut,ale už sa mi stalo,že objednavka bola a mail neprišiel,treba tam zavolat

sisi1111
20. máj 2015

Ďakujem vám baby, budem tam volať, že ruším objednávku. Ja som si už objednala inde, presne tie isté topánky ale o päť eur lacnejšie a potvrdzujúci email mi prišiel fakt za pár minút.

labelo
20. máj 2015

@sisi1111 kde si objednala?

sisi1111
20. máj 2015

@labelo Na stránke milujem-topanky.sk

linj
27. máj 2015

Baby, musite dat pozor, sandale alebo tenisky sa objednat daju, tam nevadi, ze je to umelina. Ale napriklad lodicky alebo cizmy, to uz je problem. Ja som si kupila po sandalach lodicky, nevedela som, co je eko koza. Bola to cista umelina, vyzeraju ako plastove aj na pohlad a su strasne tvrde. Vobec sa neprisposobia nohe, takze odstavaju kade tade. Je to ako topanka na Barbie. Hoci nestoja vela, ale skoda aj tych 20 eur.

lucka210
9. okt 2015

Na obrázku pekné, skutočnosť horšia a smrdia ako čínske, čo asi aj sú 😒

tinkav
28. okt 2015

s tym smradom je to jedna velka pravda. Nechapem, ako moze niekto opakovane nakupovat v Topankove. Ja hlupa som sa tiez nepoucila a objednala druhy krat, bol to velky omyl. Objednala som si lakovane lodicky, ten smrad bol neznesitelny, typicke lacne cinske lepidlo. Predtym som si objednala kozenkove sandale alebo z eko koze, ci ako to nazyvaju a detto ten isty problem. Cely byt mi z toho napachol. Mala som ich obute na kamaratovej svadbe a frajer sa ma dookola pytal, co to tak strasne smrdi a to moje sandale pod stolom, az tak prerazal ten pach 😀 Sandale som uz tym padom vratit nemohla, ale tie druhe lodicky som vratila obratom hned, ako som otvorila krabicu ufff...s vratkou som problem nemala.

nyusika
28. okt 2015

baby, ale preco cakate za pat korun dobru kvalitu ? ved to uz napohlad su tie topánky nekvalitne cinske smejdy. proste cizmy za 39.90 b(plna suma, nie po zlave)nemozu byt kvalitne. KOZENE za tu cenu nkupire, ani ked s poskladate...opakujem, ze pisem o plnej sume.

zuzjen
8. nov 2015

Ja som si kúpila vlani čižmy, lebo som si pomýlila názov obchodu s iným, veľmi podobným zo susedného okresného mesta. Ten zápach lepidla sa nedal vydržať, musela som ich vyhodiť do garáže. Po takmer roku som ich chcela - nenosené - vyhodiť, no zdalo sa mi, že to vyprchalo. Dala som si ich teda nedávno do práce a v autobuse som sa skoro prepadla od hanby za ten smrad. Už sú na smetisku...

tortelinka
8. nov 2015

@nyusika nepoznám tu stránku ale za tú cenu kúpim kožené čižmy v Poľsku, mala som ich niekoľko, všetky vydržali dosť, nikdy nebol problém, to je jediná vec, ktorú kupujem v Poľsku

mamka_danka
9. nov 2015
Používateľ mamka_danka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od mamka_danka.

ja by som sa bala topanky objednat z internetu

cicka193
18. nov 2015

Tiez nemam dobru skusenost, dnes mi prisli toapanky ktore sa mi uz dlhsie pacili, pockala som si na akciu, ale ako prisli tak aj odisli 😀 poslala som ich naspat, snad vsetko prebehne ok a vratia mi peniaze, problem bol s VRZGANIM!!! a tiez smrdeli :(

mpg
18. nov 2015

Objednávam si topánky alebo čižmy aj zo stránky bfashion, zajtra mi majú prísť nízke čižmy, som už zvedavá či nebudem musieť vracať, ale obyčajne boli dobré.

sofialaska2013
12. jan 2016

@anetalo
@anetalo TOPANKOVO??? NIKDY VIAC::::::!!!!katastrofa, objednala som si šaty MOE 052 a boli v akcii za 21, 50, tento risk nebol zisk ale strata, presne také šaty majú v lacnom obchode PEPCO,za cenu 9 euro kde chodím kupovať sviečky a veci do kuchyne, odevy sú tam brutalne synterické, Tieto moje šaty síce majú pomerne pekný strih, ale ten material je hruuuuza, čistý a lesklý plast, umelina , ktorá pripomána komunistický krimplen. Dobre to vidno na šatach v modrej verzii. Dúfam som niekomu zachránila eurá 😀