Skúsenosti so stránkou PatPat

shakira2006
2. okt 2017

Dobrý večer,chcem sa spýtať,či ste niekedy objednavali zo stránky Pat Pat.V rodine pribudne bábätko,tak ako to býva pri prezerani rôznych stránok,na FB vyskakujú reklamy najviac vyhľadávaného tovaru a služieb.A natrafila som na túto stránku,vecicky boli krásne na obrázku,neváhala som a objednala.Tovar mi bol odoslany a už tu podľa stránky mal byť.Ale po skoro 3týždňoch stále nič.Máte skúsenosť?Ďakujem

zuzik307
3. okt 2017

@shakira2006 nabuduce si skus precitat recenzie skor, ako objednas...

jennita
3. okt 2017

Ahoj, aj ja by som odtiaľ rada objednala, ale tiež mám strach, či mi to príde a nejak nemôžem nájsť slovenské recenzie na túto stránku.

gabika2908
9. okt 2017

@shakira2006 dobry den,aj mne sa velmi pacia veci z tejto stranky,prosim o info ci vam dosiel tovar a vsetko bolo ok

daniela87sk
18. okt 2017

@shakira2006 prosím vás prišli vám veci?

noname101
22. okt 2017

@shakira2006 prisli ti prosim tie veci? tiez chcem objednat

shakira2006
autor
4. nov 2017

Prišli a sú OK,

shakira2006
autor
4. nov 2017

Prišli síce skoro po 2 mesiacoch,ale predsa 🙂,

jennita
4. nov 2017

Prosim a co sa tyka kvality? Citala som ze to ani zdaleka nepripomina veci na fotografiach. Dakujeeem 🙂

lucyi1
16. nov 2017

Mozem sa spytat, akou prepravnou spolocnostou to prislo? Klasicky postou? Ja mam tiez objednane a uz mesiac cakam a stale nic. Tiez mi to pise pri sledovani objednavky, ze uz je to par dni na SR, ale uz sa s tym dalej nic nedeje... nechapem...

denisal666
22. nov 2017

Ja som objednávala vianočné pyžamá, prišli mi minulý týždeň po mesiaci a pol, bála som sa že to bude drahá handra, ale som spokojná, pyžamá sú super. Dokonca prežili aj práčku aj sušičku bez poškodenia :D Prišlo mi to na poštu.

lucyi1
22. nov 2017

Tak super, snad aj mne veci dorazia a budu v pohode 🙂 budem teda sledovat postu 👍

momoqui
6. feb 2018

Baby takze dodacia lehota 2 mesiace cca? Hmmm takze letne vecicky treba objednt teraz 😀🙈

cakanka1234
21. feb 2018

Dnes som spravila objednavku, uz som sa nevladala len pozerat na tie krasne vecicky. Mam rocnu dceru, tak uvidime.

ella_smella
8. mar 2018

Hura, hura.. s malou dusickou som objednala tovar a az potom nasla recenzie a tak som dva mesiace trpla a dnes zvonila postarka a balicek je tu, jupiiiii....
aj mailovu komunikaciu ocenujem, prislo potvrdenie objednavky, info o odoslani aj s tracking cislom a hoci sa to neda velmi trackovat, videla som, kedy to poslali, kedy to prislo na SK a potom som od 26.2 cakala a cakala, kym to spracuje posta na SK... A dnes mi bol balicek doruceny.. kazdy kus oblecenia zabaleny v samostatnom zip-lock sacku, krasne farby oblecka, kvalitny material... tesim sa, lebo naozaj som par tyzdnov trpla, ci to vobec pride...

cakanka1234
8. mar 2018

@ella_smella vdaka za info, to je super, ze sa uz mozes vytesovat zo zasielky, ja ked sledujem stav objednavky furt mi ukazuje, ze tovar sa este len kompletizuje (od 23.2. objednany),tak snad to bude v pohode a bude to stat za to

ecuk
24. apr 2018

Ja som objednala a presne na 14-ty den bol balik u mna, doniesla mi ho poštárka a som veľmi spokojná

cakanka1234
24. apr 2018

Ja som sice cakala na balik mesiac a nieco, ale stalo to za to. Krasne kusky dosli a co ma tesi,trafila som velkosti a navyse velkost sandalok. Strasne su chutne.
@cakanka1234

elemca
25. apr 2018

Ahojte, veci su krasne len vsetky su z aliexpressu,comu zodpoveda aj cca dvojmesacna lehota dodania. Prirazka na tovare je cca 200% tna . Velmi jednoducho na to pridete tak, ze si spravite screenshot produktu, ktory sa Vam paci a date fotku do hladania na Ali. V priebehu cca 4 sekund zistite ze Vasa napr. suknicka nestoji 19.90 ale 5.60 🙂 ale ako vravim nadherne veci.... Len s "vysokohorskou" prirazkou 🙂

denisal666
25. apr 2018

@elemca presne tak ako vravíte... bohuzial som na to prisla až ked mi prisiel balíček z Pat pat... skoro ma šlak trafil :D

martina833
14. jún 2018

Najnovšiu skúsenosť s e-shopom nájdete tu http://3mamy.sk/blog/skúsenosť-s-e-shopom-patpa...
Nedajte sa oklamať...

chiquita83
6. sep 2018

Mamičky nenechajte sa oklamať pekne nafotenými fotkami oblečenia na e-shope PatPat. Ja som sa nalákala a teraz ľutujem. Aj keď zásielka mi prišla do 11dní z Bahrajnu, čo je pomerne veľmi rýchlo, musela som zaplatiť clo keďže moj balíček vyšiel nad 22€ a samozrejme poplatok dopravnej spoločnosti, keďže sama nedisponujem OP s čipom. A po novom sa inak ako elektronicky precliť tovar už ani nedá.

ivca2930
22. sep 2018

Ja to riskla a objednala 2 veci. Prislo neco, co bych nechtela ani zadarmo. Totalni nepovedena cinska napodobenina, ktera jen vzdalene pripominala jeden z tech krasnych obrazku, na ktery jsem naletela. Mel to byt dlouhy pleteny asymetricky svetr. Misto toho prislo tenky triko s dlouhym rukavem, polyesterovy cosi, co smrdelo po cinsky tovarne, ani knofliky se nevesly do direk a ten vzor svetru byl jen fejkove natisteny z jedny strany??? Delka ani strih taky neodpovidal. Druhy podobny nekvalitni hnus s odlisnyma barvama, ktery bych na stroji sesila sama lip.. Chtela jsem jim to okamzite vratit. Napsali, ze si to muzu nechat s 50%slevou abych si usezrila nepohodli pri vraceni zbozi. Tak me vytocili, ze jsem jim napsala, ze jestli mi nevrati vsechny penize, ze rozvesim komparativni obrazky vsude na fb, soc. sitich a recenzich. Na to mi napsali, ze rozumi a v tom pripade mi penize vrati. A jestli bych mohla napsat hezkou recenzi se 4 hvezdickami, ze tak hezky vyresili muj problem, ze mi za to pripisi 5dolaru na patpat ucet.?!? Jako ze bych si mela chtit na jejich strankach nekdy jeste neco koupit?🤣

nanka55
7. nov 2018

Ahojte, ja som to tiez riskla a objednala veci. Prisli do 2 tyzdnov, zasielku som si sledovala. Islo to zo Shenzenu, cez Hongkong do Amsterdamu na preclenie a potom na Slovensko. Platila som cez Paypall. Veci su podla mna stylove a pekne, akurat z velkej vacsiny su zlozenim z polyesteru a ja to na holom tele citim, viac sa v tom potim. Toto zlozenie na stranke nemaju uvedene.

zuzkaat
5. nov 2020

Ahojte tak ja som si už objednala veci z PatPat 3x a vždy som bola spokojná až nadmieru. Až sa musím krotiť 🙂. Ide o to že samozrejme sa nájdu aj výnimky a treba pozorne citat čo kupujete ale už sa mi dvakrát stalo že aj na AliExpress (čínsky Amazon) a aj z PatPat boli výrobky v obchodoch s dvoj ale o trojnásobnou cenovou prirážkou! Veci prídu ja som mala raz skúsenosť ale z DPD čo mi stratili balík a potom sa našiel. Ti sú hrozní motaci ale inak PatPat komunikácia v AJ vždy radi pomôžu. Sú to krásne veci z ktorých nezbankrotujete a mne to do Viedne trvá cca 2,5 týždňa. Neľutujem a budem nakupovať na PatPat aj naďalej. Niekedy však veci prídu trocha väčšia ako očakávate preto môžete hlavne pre 6-9 a 12-18 mesiacov kupovať aj menšie ALE to nechám na vás. Čítajte rezenzie, materiály, fotky či to má vaše baví sedí. Keď sa vam niečo nepáči vždy to môžete vrátiť naspäť len si treba pozorne prečítať inštrukcie inak vam to vrátia naspäť. Inštrukcie sú v AJ. A či sa týka nekvality a pár komentov. TO sa nájde všade. Ja mám všetko bavlnené pre dieťa a citim to na koži. Treba hold vyskúšať ;)

Good luck I love PatPat

PatPat Lover z Viedne.

zuzkaat
5. nov 2020

@elemca tak by som nikdy nekupovala takú drahú sukňu 🙂 tam sú neustále sales a veci z 3 Eura treba pozrieť to ;)

zuzkaat
5. nov 2020

@cakanka1234 podobneee 🙂

calathea1
15. mar 2021

ahojte aj ja som si objednavala s tejto aplikacie len mi to stale píše že mam nespravne psc :( neviem co mam robit dalej viete mi poradit niekto prosim

monialzbetka
30. sep 2021

@denisal666 prosím vás ako zadávate PSČ na stránke Pat Pat mne to stále vyhadzuje že nesprávne a píšem to čo je a bez toho mi neprejde objednávka ďakujem

any_soj
25. jan 2022

@calathea1
@monialzbetka musí tam byť medzera (977 01)

mvostiarova
15. nov 2023

@denisal666 dobrý deň a prosím vás bola to bavlna? Lebo väčšina z nich na tej stránke, nie sú bavlnené, tak sa bojím to objednať