Skúsili ste alternatívnu medicínu pri ťažkej astme?

ajka555
7. apr 2013

mám 37r ,zhoršuje sa mi stav,beriem lieky..mate prosím niekto skúsenosti s alternativnou medicínou?

romaroma
7. apr 2013

treba vela pit. mavam zhorseny stav, ked malo pijem. beriem lieky, ale pozorujem, ze akonahle sa vykaslem na dostatocny prijem tekutin, je mi omnoho horsie.

doliva
7. apr 2013

Ja mám predpísane lieky a ked ich beriem je mi úplne na nič,beriem len ventolin no kedze som silna alergicka...Ale mne tie lieky vôbec nepomáhajú je mi bez nich lepšie...

domin85
7. apr 2013

Do svojich 16 rokov som brala postupne intal, potom ventolin, potom dytec a vzdy aj zyrtec. Po ockovi fajne astma alergia ekzemiky. Neviem co presne zabralo, ale asi pravidelne kupele v Tatrach, kedze aj otec pravidelne chodil na prechadzky do lesa pri ziline a vtedy mu bolo lepsie ako ked len sedel v meste. A co do ekzemu ja som teda bola malicka ked bolo najhorsie ale vraj velmi pomohla akupunktura- a to tiez bol len prejav alergii a atopie. Momentalne som nastastie uplne bez liekov, aj ked su aj obdobia ktore by som radsej vynechala ale zvladam a je mi lepsie ako s liekmi.

michaela2893
7. apr 2013

Mohla by Vám pomôcť Biorezonancia, je to nemecký prístroj BICOM Optima s ktorým sa robia terapie, je výborný pri alergiách ekzémoch a astme....ale aj pri iných ochoreniach ako liečba zápalov v tele, reuma, nadmerné potenie, nedostatočná imunita a rôzne iné. Alergie či astmy sa môžete zbaviť navždy, je to bezbolestné, účinné a nemá žiadne vedľajšie účinky, navyše je to úplne bez liekov. môžte pozreť stránku www.biorezonancia-kremnica.sk kde je aj kontakt 🙂