Skúsili ste tampóny Felopio na nepriechodné vajcovody?

yukaya
12. sep 2011

ahojte, nemate niekto skusenosti s tampónmi Felopio?? Pozerala som na nete... (prelozene cez prekladač): Felopio ™ je originálny a len prírodný liek známy odblokovať vajíčkovody bez použitia akýchkoľvek chemikálií, lieky alebo invazívne chirurgické zákroky. V záujme obnovenia ženské reprodukčné zdravie, uvádzame iba prvotriednych organické bylinné zložky, a navyše Felopio ™ má nasledujúce pozoruhodné výhody: Felopio v JAR
pôsobí ako silný antibakteriálny prostriedok
posilniť reprodukčný systém
posilňujú imunitný systém
zmenšiť a znížiť myómy
eliminovať alebo upokojiť menštruačné bolesti
zvýšiť potešenie z intimity

Okrem toho su na stranke pribehy ako to pomohlo a dalsie veci....

leontinka27
12. sep 2011

@yukaya ahoj no po tvojom prispevku som si aj ja isla studovat nieco o tomto zazraku.nevies kde by sa to dalo u nas kupit. lebo objednanie by bolo z ameriky asi velmi drahe. tiez tam bolo nieco este spomenute o herbaltampons.ze je to to iste ale lacnejsie. ale asi ani toto sa u nas nepredava.

yukaya
autor
20. sep 2011

pisala som tam.... neposlu to skôr ako bude na ich ucte pripisana platba... takze som to neobjednavala... na slovensku a v cechach to este nepredavali, ale je tam vela pribehov od zien z rôznych krajin... ak by ste sa volaktora rozhodli to objednat ...dajte mi vediet....

leontinka27
4. okt 2011

@yukaya Ahoj no ja som uz bola na laparke mala som nepriechodne oba vajcovody a aj zapal a endometriozu.takze uz felopio zatial nepotrebujem ale mozno v buducnosti. a ty mas potvrdene nepriechodne vajcovody?????

yukaya
autor
5. okt 2011

@leontinka27 jj ale mne ich chcu rovno pri laparke odstranit

leontinka27
7. okt 2011

@yukaya no ved aj ja som tam bola koli tomu ze som nemohla tehu a mala som to co som pisala.a aj mne ich odstranili pri laparke. neboj dalo sa to zvladnut. dufam ze teraz uz otehotniem. ale u nas ma aj mangel trosku problem. tak vytaminuje.drz sa

leontinka27
9. apr 2013

Ahoj obnovujem tuto diskusiu.baby nemate niekto skusenosti s bylinimi vaginalnymi tamponmi.