Sledujete niekto Poisťovňu šťasťia?

didusa.risulo
19. sep 2008

Ahojte, sledujete niekto poistovnu stastia?ja ano, vsetky serie, velmi ma bavi tento serial, a ked som este kojila svojho syna 2 tyzdne, akurat ho davali, takze je to moja srdcovka

jazminn
7. jún 2010

Včera má v poisťovni totálne sklamal Tomáš. Už má krásny vzťah s Klárou, detičky sú šťastné, celá rodina a objaví sa Jolana a on zrazu nevie s ktorou. Kláru posiela na chatu aby bol s Jolanou.

laurinkadanielka
7. jún 2010

jazminn to maš pravdu ale musi sa to ešte neako zamotať ale snad ostane s klarou 😉

jazminn
7. jún 2010

Aj ja si myslím, že príde na to, že Jolana není preňho. Už sa to tak pekne vyvíjalo. Ten piknik u Marie, všetci šťastný. To asi nemali čo už do toho dať, tak zrejmä preto tá zápletka s Jolanou. Ale aká bude sklamaná Klára, keď sa to dozvie. Najlepšie by bolo, keby Jolana odišla, keď sa to tak hlúpo skončilo, teraz čakať do nedele.

laurinkadanielka
7. jún 2010

no a Jolane ako rychlo narastlo bruško no budeme dalej pozerať ako to všetko dopadne 😉 na buducu časť pišu že ako sa Tomaš zachova a pre ktoru ženu sa nakoniec rozhodne Ondrej zisťuje,že sa s Pivonkou ruti do poriadnych problemov všetko sa však dobre skonči aj ja sa už neviem dočkať dalšej časťi 😉

mamartinka
7. jún 2010

Poistovna 13.06 Nedele Nova(Dve Zeny)Jolana přijíždí ve chvíli, kdy Tomáš už nevěřil v její návrat a těšil se na společné štěstí s Klárou. A Jolana nepožaduje málo…. Jak se Tomáš zachová a pro kterou ženu se nakonec rozhodne? Rodinu vyděsí Karel, kterého postihnou vážné zdravotní problémy. Dagmar usiluje o Péťu a ztrácí už nadějí, že se jí podaří někomu pomoci… Ondřej zjišťuje, že se s Pivoňkou patrně řítí do pěkné lapálie. Všechno však dobře skončí a velké finále je na dohled. Prozatím se musíme spokojit s tím, že Aurora se přece jenom najde…

mamartinka
7. jún 2010

Poistovna 20.06 Nedele Nova(Stesti)Jakou životní cestou se bude ubírat Tomáš a kdo bude po jeho boku? Co čeká Kláru a jaký osud si vybere Jolana? Přijde Karel Kraus k sobě, anebo čeká rodinu příprava na truchlivé okamžiky? Jak je nebezpečné chodit po laně a koho přivede na Grácii Edina? Podaří se zachránit malého Péťu? Jak to se všemi našimi hrdiny dopadne? Na to vám odpoví závěrečný díl seriálu Pojišťovna štěstí, seriálu, který vás provázel pět let

emilyz
8. jún 2010

je mi luto, ako tomas dokaze klamat klaru po tom vsetkom, ako sa pre nich obetovala... zda sa, ze sa rozhodne pre jolanu, ale ci budu stastni? zas prenho na druhej strane musi byt sila vidiet ju tehotnu - cakat jeho dieta. urcite to nim zalomcovalo...

jazminn
8. jún 2010

Ja si myslím, že Jolana to len tak trochu zamieša a potom sa vráti k manželovi a Tomáš ku Kláre.

zelmirka1
8. jún 2010

no veru som zvedava, Tomas je akosi mimo, ako keby mal rad obidve a nevedel sa rozhodnut, ale myslim ze to dopadne tak aby boli divaci spokojni a hlavne divacky mali dobry pocit, lebo inak by to nebol dobry zaver serialu 😀

jazminn
21. jún 2010

Tak to už včera na Nove skončilo. Tomáš si nakoniec vybral správne. Tak ako mu to povedal rozum aj srdce 🙂 Zazvonil zvonec a rozprávky je koniec 😉

laurinkadanielka
21. jún 2010

koniec bol pekny dobre sa to skončilo 😉 ale mohli by ešte natočiť dalšie časti ako si všetci žiju dalej 😉

jazminn
21. jún 2010

Ja si myslím, že natočia s odstupom niekoľkých rokov.

labelo
21. jún 2010

jazminn
ja si myslim,ze si nevybral,skor si myslim,ze miloval Jolanu a ostal by s nou,ale ked mu povedla,ze sa vrati manzel s dcerou,tak utekal rychlo za Klarou,aby mal aspon nieco... 😒

viva13
28. nov 2011

Ahoj, neviete či sa dá poisťovna pozerať v repríze,prípadne archív? rada by som si to pozrela no o 23-tej už spím 😵