Sledujete niekto Poisťovňu šťasťia?

didusa.risulo
19. sep 2008

Ahojte, sledujete niekto poistovnu stastia?ja ano, vsetky serie, velmi ma bavi tento serial, a ked som este kojila svojho syna 2 tyzdne, akurat ho davali, takze je to moja srdcovka

lafemme
30. mar 2010

Já jsem v titulkách zahlédla i jméno té dcery od Adamce...Nějaká Jasmine či co...Ale nevím, koho tam tedy hraje.. 😕 Jsou tam pak jedině ty dvojčata, ne?

laurinkadanielka
30. mar 2010

Aničkina dcerka tam hra Natalku

jalao
30. mar 2010

caute...aj ja to pozeram 🙂 , ked sa mi podari, pravdaze 😀 😀 . Vcera som videla len druhu polovicu, ale asi to rozhodujuce, co sa stalo na tej "sluzobke" v hoteli, to som vymakla 😀 😀 , mne sa Jolana velmi paci, ale ako to teraz vyriesi so svojim manzelom, to som veru zvedava... Jolanou jednoznacne chcu zaplatat dieru po Anicke, takze fajn 😝

emilyz
30. mar 2010

Caute, tak mne sa praveze Brozova zacala pacit, ako dostala rozum, myslim, ze aj v zivote sa to obcas stava 😉 , Jolana sa mi ale nepaci, nepaci sa mi, ze Tomas za nou ide bez zabran, aj ked je vydata, proste nie je to OK vztah, viac by sa mi pacilo, ak by sa dal dokopy s tou susedou, kt. opusti manzel.

lussy23
30. mar 2010

adamko a natalka su sikovni herci

lafemme
30. mar 2010

emilyz: Myslím, že takhle se v reálu nikdo nemění..z úplného extrému do extrému....Ale taky je mi te´d její postava mnohem sympatičtější 😉

zuzula25
30. mar 2010

poistovn asa da pozerat aj cez net v archive na nove.cz
ja som tak pozerala prvy diel

emilyz
31. mar 2010

lafemme: no jo, ale ona na zaciatku mala vlastne partnersky problem, a najstastnejsia bola prave pri tom muzovi, co jej zomrel, stale v sebe skryvala aj dobre stranky, hoci sa prejavovala na zaciatku tymi horsimi, ale je pravda, ze je to v tom seriali dost romanticky vyhrotene;)

lussy23
1. apr 2010

Ja si to natčam, lebo kukám panelák. 🙂 Zatiaľ som videla len prvú časť a udivilo ma akú sú Adamko a Natálka šikovní. Že si toho toľko zapamätali.

lussy23
3. apr 2010

nechápem dva veci. harry mal predsa ešte nevlastnú dcéru Lucku. Čo sa jej stalo, keš tam už nehrá? A katarine predsa jeden sny zomrel, zasiahlo ho elektrické vedenie ☹ Alebo mala štyroch?

reisi
3. apr 2010

lussy, lucku si zobral jej vlastny otec. A katarina mala vela synov... tusim styroch ...pozeram to tak popri robote takze nejake detailiky mi uniknu. 😝

laurinkadanielka
12. apr 2010

no už to markiza trošku prehana ked dava poistovnu tak neskoro ešte že sa to da pozerat na nete

mamartinka
12. apr 2010

laurinkadanielka inak toto co ide dnes na markize,to iste dava nova v nedelu o 20.00 Ak mate novu 😉

jalao
13. apr 2010

ahojte, pri poslednej reklame som zaspala.. 😝 😝 😝 Udialo sa tam v zavere este daco podstatne?

zelmirka1
13. apr 2010

a co sa udialo strucne ? nevidela som lebo som bola vonku a na pozeranie na nete nemam moc casu...

majkuliatko
13. apr 2010

ahojte. a da sa to pozriet na nete aj na markize? lebo ja som to hladala, ale nejako bezuspesne 😖 .

mamartinka
13. apr 2010

majkuliatko ci na markize v archive neviem.Ale v archive nova.cz urcite.To je to iste zo vcera.Len to vysielaju v nedelu na nove 20.00 😉

jazminn
13. apr 2010

Poisťovňu šťastia nájdeš na www.sms.cz

laurinkadanielka
13. apr 2010

no tomaš chcel ist s jolanou na vylet do pariža doma mužovi hovorila že tam musi ist na nejake jednanie on jej povedal nech ide tak sa potom rozhodla že pojde ale ešte sa pred tym stalo že jej muž behal a prišiel za nim tomaš a rozpravali sa a on mu hovori že ho nejako smedi či nema v aute vodu a tomaš mu chcel požičiat peniaze a v tom mu vypadla jolanina fotka z penaženky a tomaš ostal ticho ked povedal vy mate fotku mojej ženy a potom mu ostalo zle a odpadol tomaš ho zaviezol do nemocnice mal infarkt harimu rozbila ta baba z mesiarstva notebook ked hu prišiel poistit bachla mu nan stehno z prasiatka ked ho niesla a položila na stol a karolina schovavala doma franciho prišiel pozret deti a potom nabural do auta a policajti ho zatkli a ukazovali aj buducu čast a prepadnu banku a valeriu zoberu ako rukojemničku

lussy23
13. apr 2010

Reisi a kto je Luckin skutočný otec? Lebo som už zabudla. A jej mama sa otrávila liekmi, nie Ešte v prvej sérií.

zelmirka1
13. apr 2010

dakujem laurinkadanielka, takze sa to tocilo hlavne okolo Tomasa a Jolany...
inak ja si myslim ze sa mozno Tomas nakoniec da dokopy s tou susedou co jej zahyba manzel 😀 ked Jolana je zadana

laurinkadanielka
13. apr 2010

no ten si domov nastahuje milenku jej mama mu včera vyhodila kufor von oknom ked prišiel domov autom aj mu vinadala počul to aj tomas s otcom išli von s detmi

zelmirka1
13. apr 2010

nerozumiem komu kto vyhodil kufor ? som niaka nechapava ale ved on sa vratil k manzelke ked ho milenky nechceli

laurinkadanielka
13. apr 2010

no mamina tej susedky čo jej zahyba ten manžel

laurinkadanielka
13. apr 2010

zabudla som napisat ona mame povedala že jej muž ma milenku a čaka snou dieta preto mu zbalila kufre a vyhodila ale on povedal že je to jeho dom a vyhodi ich

zelmirka1
13. apr 2010

aha no pekne...no kto vie ako to bude, mne tam chyba anicka ale co uz, ta jolana mi akosi nie je tak velmi sympaticka
lebo tak cudne si s Tomasom zacala, aj chcela najprv, potom dala spiatocku a moc mi nesedi, ale to je moj subjektivny pocit

laurinkadanielka
13. apr 2010

no aj mne tam chyba anička ale pozeram to chcem vediet ako to všetko dopadne no je divna jolana len sa snim zahrava a on je do nej taky buchnuty

sonnya
19. apr 2010

Ahojte, pozerala som dnesny TV program na Markize a tam vobec nie je poistovna... myslite ze zase pojde okolo 22:00hod.??? Inak je to sila, ze to takto posuvaju a programy su vytlacene tak, ze o 20:00 poistovna, aspon zmenu by mohli vysielat...

lussy23
19. apr 2010

Sonnya - mne to tiež vadí. Poisťovna pôjde hneď po tom filme Láska nebeská. Asi tak okolo desiatej.. 😢