Sledujete niekto Poisťovňu šťasťia?

didusa.risulo
19. sep 2008

Ahojte, sledujete niekto poistovnu stastia?ja ano, vsetky serie, velmi ma bavi tento serial, a ked som este kojila svojho syna 2 tyzdne, akurat ho davali, takze je to moja srdcovka

miresta
19. sep 2008

ahoj didusa - tak je plno seriálov, v poslednom čase sa s nimi roztrhlo rece, ani sa nedá sledovať všetky, len cez keď web. Ale poisťovňa teda nie je moja srdcovka, priam ho neznášam. Len pre obsadenie hercov, proste mi tam niektorý vadia. Tak sorry, sme odlišné. Pekný deň, papa 🙂

womenne
19. sep 2008

miresta sme dve ani ja ho nemam radanejak ma nezaujal. 😉

depecko
19. sep 2008

ale jasné celkom dobrý len kedy nešiel v tom čase Panelák. 😉 Ten u mňa vyhráva.Tiež som ho pred dvomi rokmi sledovala,Brožová to hrá super,občas prepnem a kuk na ňu aké má oblečko a tak.TEraz je tam už veľa nových postáv,tak dej mi uniká. 😔

marse
19. sep 2008

ano ajtento serial dost mozem, teda ak mi je sledovanie umoznene mojou rodinkou 😀

mirka
19. sep 2008

No ja mám tento seriál rada, len škoda, že v tom čase uspávam malú. Iné si pozriem na nete, ale tento tam neni 😖 takže bohužiaľ, netuším, čo sa tam deje 😒

expertka8
20. sep 2008

...ja serialy vazne nemusim...ale toto je moja srdcovka 😉
...zatial odsledovane vsetky casti 😀

maca793
20. sep 2008

pozerám a aj keď prepínam už to nemá také grády ako zo začiatku alebo ma to tak nechytilo?

majka35
21. sep 2008

sledujem, sledujem ... zatiaľ všetky časti ... na chytila za srdce aj sprievodná pieseň ... 😅

mirka414
21. sep 2008

chcela by som ho sledovat,ale nieje na nete ☹ ☹ videla som par casti pred asi dvomi rokmi a velmi sa mi pacil...

jaduska
21. sep 2008

Ja som sledovala prvú sériu, veľmi sa mi páčil. Druhú som už nejako nestíhala, takže už teraz nepozerám, lebo mi tiež uniká dej... A na nete skôr na nejakej českej stránke sa bude dať pozrieť, keďže je to česká výroba. Markíza môže na svojom webe zverejňovať iba svoju tvorbu

didusa.risulo
autor
22. sep 2008

no ked po dlhom case teraz zas zacali davat poistovnu, tak to pri uvodnej piesni sa mi slzy tisli do oci, je to krasna piesen a ja som sa tak velmi tesila, moj muz ze som neni normalna, ked revem, ale to bolo len od radosti, lebo pri materinskych povinnoxstiach po veceroch ked si mozem zapnut dobry fim ci serial, je to dobre

a uz sa tesim na dnes a viete co by som brala?

pondelok:poistovna

utorok :ordinacia

stredu :modre z neba

stvrtok :ordinacia

piatok :ppistovna

a panelak kazdy den ale az po serialy, ale to sa nikdy nestane

sestri
22. sep 2008

poisťovňa chodí aj v piatok?...odkedy?

didusa.risulo
autor
22. sep 2008

sestri ja som pisala ze by som brala keby bol kazdy den neaky serial, pozri lepsie co som pisala 😉

bambusko
23. sep 2008

didusa, ja som videla z tejto novej serie prvykrat az vcerajsi diel. kde sa prosim ta stratil hrabe krasa? a kde vylovil mlady ondrej val? 😕

depecko
23. sep 2008

krása zomrel. ☹ Ondrej Val neviem kto je.Včera som nepozerala 🙂

bambusko
23. sep 2008

depecko dik. a co sa mu stalo??? takze teraz krasky krausove byvaju u petra? ondrej je syn anicky, ten najstarsi a val dievcina, co ju asi nabuchal 😕

zelmirka1
16. mar 2010

skusim ozivit tuto temu, kedysi som sledovala serial a teraz zacali na Markize davat 5 seriu, nevie niekto co sa stalo Anicke hlavnej hrdinke, vyzera to ze zomrela co ma prekvapilo.

emily333
16. mar 2010

dobre ranko Anicka zomrela pri potapani na zlyhanie srdca ☹

lussy23
16. mar 2010

Poisťovňu mám veľmi rada, no radšej si pozriem Panelák a Pojišťovňu si natočím. Zatiaľ som to nevidela.
Takže Anička zomrela? To je tá čo hrala Tomášovú manželku?
Tá úvodná pesnička je krásna. vždy zabudnem kto ju spieva 😀 Kde by sa dala stiahnúť ako mp3?

laurinkadanielka
16. mar 2010

ahojte aj ja rada pozeram poisťovnu ale teraz to už neni take dobre bez aničky neviem prečo to takto riešili smrťou zato že bola znovu tehotna mohli počkať s natačanim

mamartinka
16. mar 2010

Super serial.Ale ako pises laurinkadanielka bez Anicky to nieje ono.

zelmirka1
16. mar 2010

pri potapani ??? na dovolenke ? no teda....je fakt ze ta herecka je tehotna stale co si asi mala rozmysliet ked isla do takeho serialu tak to vyriesili takto, ale aj mne sa to zda bez nej take nijake, ved to boli hlavni hrdinovia, no ale vcera ked som videla ze sa stahuje vedla susedy ktorej nefunguje manzelstvo tak ho urcite s niekym daju dokopy.

expertka8
16. mar 2010

...Titulná pieseň
(hudba: ORM, text: Zdeněk Rytíř, spievajú: Leona Machálková a Petr Kolář)

Mít svůj cíl a zázemí,
cestou přímou jít,
schůzka náhodná...
A je to silnější než já,
teď už vím, že nestačí jen chtít

Hříšníci a andělé
obývají svět.
Jsme jen ty a já.
A tak vážně se mi zdá,
že dneska žádný anděl nepřilét

A něžná svítání
nás neminou...
Jednou je najdem,
náhodou nás naleznou

Zas přijde den,
kdy láska vrátí se k nám,
nabízí náruč dokořán...
Nebude dál samotná,
nebude sám...
V den, kdy se vrátí láska k nám.

Na rozcestí osudů
křídla rozpínat...
Když nejvíc chceš se rvát,
překvapí tě náhlý pád.
A já už vím, že nestačí mít rád.

A jen na tom záleží!
Musíme se dát
cestou zdlouhavou,
s vlastním nebem nad hlavou.
A slunce tvé to nedokáže lhát...

A něžná svítání
nás neminou...
Jednou je najdem,
náhodou nás naleznou.

Zas přijde den,
kdy láska vrátí se k nám,
nabízí náruč dokořán...
Nebude dál samotná,
nebude sám...

+mp3

http://tina84.webovastranka.cz/file/154/1736?la...

zelmirka1
29. mar 2010

pozera tu niekto tento serial ?

lafemme
30. mar 2010

Myslím, že všechny díly Pojišťovny najdete na www.nova.cz 😉

lafemme
30. mar 2010

Jinak mě osobně připadá vtipná ta proměna postavy Dagmar (Brožová)...V prvních dílech nehorázná fúrie, co podvádí manžela a najednou úplná světice 😅

junovka
30. mar 2010

......zeby, tehotenstvoa porod urobilo svoje pri Dagmar??? 😀 😉

laurinkadanielka
30. mar 2010

ahojte ja si myslim že Tomaš sa da dokopy s Jolanou už som pisala že bez Aničky to neni ono ale aj tak to budem pozerať je to zaujmave no Dagmar sa zmenila k lepšiemu

zelmirka1
30. mar 2010

lafemme mas uplnu pravdu, potvora ako vysita a teraz uplne o nicom... 😉 mala by tam byt niaka spravna potvora nie len kladne postavy....
ja si myslim ze Tomas skonci s tou svojou susedou ktoru podvadza manzel...deti nemaju a Tomas ich ma dost takze by to bolo akurat no nie ? aj mne tam chyba Anicka ale ta herecka sa rozhodla stale rodit takze co uz.

laurinkadanielka
30. mar 2010

ale hra tam jej dcerka natalku 🙂