Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

janka1874
13. máj 2008

mamartinka oni dvaja sú stále super 😀

mata79
13. máj 2008

Ivka 19 dakujem. Vcera sa mi podarilo pozerat, maly cez ned nespal, tak zalomil o 19 tej.
Dnes to tak ruzovo nevidim, tak Ta opat poprosim o rekapitulaciu...
Dik

otrivinkajanka
13. máj 2008

no ja som vcera nestihala pozerat o osmej idem pozerat teraz reprizu som zvedava

mamartinka
13. máj 2008

caute.tak ako sa vam dnes pacil panelak?manzelia sa vratili ale ten imro to bolo zasa nieco.aj karol sa vratil.dovie ci mu engi povie co sa stalo.nechame sa prekvapit. 😉

ivka19
13. máj 2008

no,panelak bo dobry 😉 uz som to predtym spominala,ze mne sa tak zda,ze sa k milanovi vrati zena,a uz to tu mame 😕

ivka19
13. máj 2008

mata 79,tak dnes sa toho udialo az az,blicharovci sa balia na dovolenku a janka bali vsetko moze,stary emil je uz z nej hotovy 😀 agata sa porozpravala s milanom o salone a on jej povedal pravdu.
v bare natacali policajti rekonstrukciu toho co sa tam udialo a ten imro im to tam cele dovrzal 😀
american sa prisiel ospravedlnit zuzane a dodal,ze nech sa o jeho predoslej navsteve nedozvie michal 😠 ten sa tiez vratil z ameriky,doniesol darceky a zenuske nieco zo zlata,aby zacali od znova 😉
vratil sa tiez karol z nemecka,angie bola rada,a pri milanovych dverach zazvonila jeho byvala s dcerkou a kufom 😅

leva
13. máj 2008

Troska ma to serie,ze tu Ivanovu zenu hra Karin Hajdu,ja ju nemusim vobec,pre mna strasne neprijemna zenska,no ale snad ju tam moc casto vidiet nebude 😀

anjelinka
13. máj 2008

Tu sa o tom pise.

http://bulvar.atlas.sk/aktuality/195097/rakova-...

keby to tak bola pravda 🙂 😀

leva
13. máj 2008

Inak ta uz tiez nevie kam skor skocit,ze by hviezdne maniere 😀

ivka19
13. máj 2008

baby,to len tak trochu mimo,je to pravda,ze henrieta mickovicova je alexandra bartu teda milana kordiaka zivotna partnerka 😕 a maju dcerku ester 2 rocnu 😕 to som teraz niekd vycitala na nete 😕

otrivinkajanka
14. máj 2008

ivka je to pravda aj teraz v sobotnajsom case s nim bol rozhovor o nich anjelinka rakova odide a nahradi ju ta nechutna hajdu a este tam hra aj so svojou dcerou ktoru pcha vsade kde sa len da to tam mohli nechat rakovu inak som zvedava ako bajza zareaguje ked uvidi tu sestricku misu v jeho novej praci to este bude sranda

liliandax
14. máj 2008

ahojte 🙂

ivka19 - je to pravda, ja som s nimi citala rozhovor 😉

anjelinka
14. máj 2008

Ano, ano, ved oni su spolu uz dlho, to mi segra povedala este predtym nez Panelak vobec zacal, ale podla mna su zlati, mne sa osobne mickovicova velmi paci, taka normalna zena vyzera byt.

otrivinjanka, hajda je fakt nechutna, ale sa mi na nu bude lepsie pozerat, ako na tu "zubozenu Agatu", mne tam ona od zaciatku nesedela, aj co su diskusie na forach, vsade ju chudinu preklinaju 😀 . Len zacinam rozmyslat, ze ako to bude, take divne, ked odide teraz, nie? 😕 😕

Len ja neviem, ci som nieco nezaregistrovala, ale ako to je, to fakt Bajza odporucil Michaelu do toho sanatoria robit???? 😕 😕 😕 Mi to vrta v hlave. Este som aj premyslala, ze co ak schvalne, teda, co ak naozaj ju tam odporucil a on ostane v nemocnici, ze co ak sa jej potreboval zbavit, tak to vzal na svoje triko zatial, no a povie, ze do sanatoria nejde...Hm??

bobess
14. máj 2008

mám malý dotaz dievčatá - nesledujem každú časť - možno tak každú 10, tak ma prosím hoďte do obrazu:
- tá michaela je tehotná alebo nie?
- švehlová je tehu alebo nie?

otrivinkajanka
14. máj 2008

anjelinka je to jedno ci tam bude hajdu alebo rakova obidve su mi nesympaticke nie bajza ju neodporucil to ten milos american ma nieco zalubom a asi chce rozbit manzelstvo bajzovcom len nechapem odkial sa o mise a bajzovi dozvedel,ze spolu nieco mali ved este to bude zaujimave

alexandra
14. máj 2008

Alebo si len chcel Michael overit, ci naozaj je tehotna, lebo ak ano, tak bude urcite vo viac ako 3. mesiaci a vtedy sa do noveho zamestnania nenastupuje 😉 Potom dava zmysel aj ta otazka americana, ci ak vaha su nejake veci, co by jej mohli branit nastupit..

otrivinkajanka
14. máj 2008

bobess to sa este nevie ci ta misa tehotna je a vyzera to tak,ze svehlova tehotna nie je ved este uvidime co bude dalej uz sa neviem dockat dalsej casti

anjelinka
14. máj 2008

Len niekedy by sa to nemuselo tak tahat...uz by to chcelo nejaky dobry zvrat. Kazdopadne, Bajza uz je doma, takze sa asi budu vody mutit 😎

anjelinka
14. máj 2008

A ja neviem, ci Misa je tehotna, uz som premyslala aj o tom, ze co ak je, ale nie od neho, len to proste potrebovala na niekoho hodit. Ved jej tam aj povedal v jednej casti, ze DNA testy ukazu, kde je pes zakopany.

vesi
14. máj 2008

podľa mňa v tom s tou sestričkou má prsty ten američan, chce im zničiť manželstvo, lebo ide po bajzovej 😠
a vraj tá malá miška, čo je akože dcérka bajzovcov je v skutočnosti dcéra mičkovicovej a bártu, ale to som len počula...

a hajdu fakt nemusím 😠

anjelinka
14. máj 2008

Hej? nieee, ona nie je skutocne jej dcera, aspon podla tej foto to tak nevyzera,

http://www.casopismamina.sk/mamina/zname-mamick...

minkak
14. máj 2008

vesi suhlasim s tebou

otrivinkajanka
14. máj 2008

vesi mala miska nie je ich dcera v casopise mamina bola mickovicova odfotena zo svojou dcerkou a je to tamvooke a tmavovlase dievcatko uz v jednom rozhovore mickovicova hovorila,ze mala miska nie je jej,ze tu malu obdivuje aka je dobra to naopak jej dcerka je sidlo a tam na place by nevydrzala

anjelinka
14. máj 2008

ale mala Miska je zlatucka, sa mi paci, ked zacne daco rozpravat, hlavne je zlate to jej: "neni" a s tou ruckou ako naraba 😵

vesi
14. máj 2008

tak aspoň viem ako to je, ako som už písala, to som len počula 😅

rumka
14. máj 2008

no ja ten seriál tiež žeriem keď nestíham pozrem v repríze alebo na nete 😵

dadka212
14. máj 2008

Toto je jediný seriál slovenský ktorý ma dostal 😀
No a tú Hajdu teda nemusím, ale lepšie ako Ráková, tá si strašne dáva záležať na tom ako rozpráva....
Najviac sa mi lúbia Emil s Jankou a Imro 😀

simonko
14. máj 2008

ja ho mam tiez rada,ale uz asi 2 tyzdene som nevidela,neni casu....co je nove/
?

weja
14. máj 2008

Rakova ze postupne skonci v panelaku...??? no uz aby to tu bolo... 😅 normalne mi stupne adrenalin, ked tu zenu vidim... 😠 az sa mi nechce verit, ze tato nezazivna postavicka a oproti tomu temperamentna Ildiko zo susedov su jedna a ta ista herecka... 🙄

irenkat
14. máj 2008

ja sa neviem dockat dnesnej casti, ze preco vlastne prisla ta hajdu za kordiakom a ako na to zareaguje agata. no co, ze som zavisla 😀 😀