Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

asitka
17. dec 2008

melory...dakujem....

michal a zuza...no trááápne...ja bud michalom tak pením ešte viac...a čo zuza čakala...že sa jej podakuje??? och...

mamartinka
17. dec 2008

milenky,pipenky o com bol dnes panelacik.nepozerala som.ivana sa nasla?

zuzitka
17. dec 2008

a kde mala byt Ivana? 😕

elri
17. dec 2008

Ivana sa nasla este v minulej casti 😀 😀

zuzitka
17. dec 2008

sak prave.... myslite to, co odisla z bytu kvoli mamicke? 😅 to sa isla len vyluftovat, nie? 😀

mamartinka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mamartinka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mamartinka
17. dec 2008
zuzitka
18. dec 2008

haloo haloo ... kto mi napise, co bolo po reklame? 🙂 🙂

misulka1984
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
asitka
19. dec 2008

ale ma naserúúúúúú, ak sa dajú zuza a michal dokopy... 🙄

babulka123
19. dec 2008

baby ja viem ze sem nepisem ale potrrebolvala by som vediet, co bolo na stretnuti michala a zuzany.. a hlavne potom ... a co je s angy.. dakujem

asitka
19. dec 2008

tuším to tu ktosi písal o pár riadkov vyššie...o zuze a michalovi...a s angie...zatiaľ nič...len sa jej nepáči, že betka býva u nich....ale je doma...tehotná stále 🙂

babulka123
19. dec 2008

o stretnuti som nic nenasla.. co uz..

eva7780
19. dec 2008

Jakub ma uz škodovku naspať?akosi som to nepostrehla,len ked chcel mamičku odviezť 😕,som ostala zaskočena

lucinka1104
19. dec 2008

eva nemá pokiaľ viem...asi na služobnom 😕

som tu dlho nebola tak som zavítala,

asitka ani sa jej nečudujem ani mne by sa to napáčila,ale zatiaľ seká dobrotu to jej treba uznať ( ak to ovšemnie je zase jedno z divadiel)

Ivana saveru bola len vyluftovať zovčerajšej časti mam dáke okno, ale pri mojom huncútovi sa ani pozarať riedne nedá.....

viem, že Karol s Betkou prichystalipre Angie večeru a tej sa to moc nepozdávala,
Agata bola v hračkárstve kupovať darčeky pre deti a na konci častipovedala, že chce dieťa,ale to ste videli aj dnes 😀
Michal povedal, že nnevie kao by to skončilo keby Trinity nebola Zuzana...
No nič takého vážneho sa neudialo, Straka chcel pokupiť všetky akcie.....no proste všetko to dnes nadvezovalo, takže vámnič neušlo. Kto nevidel 😉

mikalove
20. dec 2008

ja len nechapem,prečo Lucia pozvala Kordiakove byvalky,to akože čo ju do toho,ved spolu nič nemajú,asi si aj vykajú ešte.Angie má už dva tyždne odutú hubu,už mi začína prekážať a Bajzová s Michalom tiež.už sa tristokrat Zuza pýtala,či rozvod definitívne...ešte že tam je Imro a Emilko,aspon nejaká sranda.Psychopatickú Agatu radšej nech neukazujú 😖

lucinka1104
20. dec 2008

mikalove veru to somnechápala anija čo tomá znamenať tie bývalky, neviem o čo jej ide, možno sa d ozvieme v pondelok,ale mne to prišlo trápne.....
hej angie riadne žiarli na Betku tak ju nemala vzať späť.......
Bajzovej zase trochu rozumiem , že sa snaží manželstvo zachrániť......ja mam v tomto iný nazor ako vy ostatné 😀 ja chcem ,aby ostali spolu 🙄

mamartinka
21. dec 2008

nik tu uz nechodi?26 pojde silvestrovsky panelak.dnes to hovorili v magazine.a Angie zacne zajtra krvacat.zelam este peknu nedelu.

minkak
21. dec 2008

mamartinka no teda ja som este nestihla kuk magazin-tak som zvedava 😉

egyptanka
21. dec 2008

eva, nie Kubko skodovku fakt predal, ale aj Ivanka ma svoje auto ... ak sa nemylim tak ona ma cervenu Hondu Civic tak asi na tej Kubko jazdi.
Ja tiez nerozumiem tomu stretku byvaliek ... zeby pomsta. Inac dnes v magazine hovorili, ze z Agaty by uz koncene mala byt vesela slecna, ktora nebude mat nudzu o pozornost.

minkak
21. dec 2008

egyptanka to vazne?z agaty?tak co ju tam znova viac budu davat?no idem si to uz konecne pozriet 😉

egyptanka
21. dec 2008

minka, hej z Agaty ... som bola z toho v soku, ale nechame sa prekvapit ... no neviem ako to mesiac bez Panelaka vydrzim.

minkak
21. dec 2008

no to ani ja neviem.... 😖 😅

lucinka1104
21. dec 2008

tak pozerajte na prime opakovanie 😀 ja sem atm pozerám, keď malý dovolí......iank som tiež riadna paneláková závisláčka 😅

minkak
21. dec 2008

lucinka to uz nieje ono 😖
aaale nevadi,nejako prezijeme 😅

lucinka1104
21. dec 2008

tak viem, že nie, ale mna to aj tak baví pozerať odznova 😅
vydržíme pri týchnávštevách a zhonu okolo sviatkov nám to ujde rýchlo.
Kedy presne majú začať znova vysielať?

minkak
21. dec 2008

tak to Ti verim........ 😉
neviem presne ,ale zda sa mi ,ze koncom januara 😖

minkak
22. dec 2008

no tak som mala pravdu,prave som dopozerala magazin-takze 26-ho 😉 no mame sa nacakat 😒
ale som zvedava na ten silvestrovsky 🙂 😀 ten bude asi super 😉
takze agatka sa nam vrati aj s bratom-podnikatelom 😉 a pribudne aj praca a kolegovci ivanky a angie sa tiez vrati do baru---tak na to sa tesim 🙂
a bajzova bude mat novu pracu 😉 sme sa dockali 😀 😀 😀
no sa mi tento magazin zas raz paaaacil 😵

asitka
22. dec 2008

ozaj...načo tam vlastne tú katku dávali???? ked ju zachvíľu stiahli z obrazu????