Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

zuzitka
23. dec 2008

to bolo pekne, ked lucia prisla za kordiakom 😵

egyptanka
23. dec 2008

po tej reklame to bolo take dojemne, vsetci aki boli spokojni a stastni, velmi mi je luto Karola. Chudak ten si toho vytrpel a este aj na Stedry den takto dopadol.

maca793
23. dec 2008

a čo sa stalo Engie? nestihla som to registrovať, neskoro som prepla, lebo som behala okolo detí a naháňala ich do postele.

egyptanka
23. dec 2008

maca, mala tazky porod, stratila vela krvi a preto ju teraz udrzuju v umelom spanku.

maca793
23. dec 2008

aha, díky, to som nevedela, program si nekupujem, takže som to nemala z čoho ani vyčítať.

maca793
23. dec 2008

ale ináč to bolo dnes dobré, keby som nebola u našich, tak si aj poplačem

mamartinka
23. dec 2008

pripajam sa.bolo to dnes skvele.chuda Angie.to nemohla vediet skor?az takto dopadnut?a lukasko.zlaty.a uz ako dvihal hlavicku.no a emil.no koment.ako sa rychlo zbavil navstevy.ze do kostola musia ist.a ivanka aj darcek dostala od mamicky.pre terezku.no bude mi panelak chybat.este silvestrovsky pojde.aj ten koniec dobre urobili.

zuzitka
23. dec 2008

sak angie mala bolesti uz od vcera vecera ... neviem, na co cakala koza jedna .... az potom krvacala.... 😒

maca793
23. dec 2008

malý Lukáš bol trošku veľký na novorodenca, nie? 😉

mamartinka
23. dec 2008

no aj nam sa zdal velky.ale ved to tu uz bolo pisane ze je tusim uz od septembra narodeny,ci od kedy.

maca793
23. dec 2008

tak to mohli dať aspoň menšie nech to vyzerá ako novorodenec, nie? veď je veľa iných detí 😉

mamartinka
23. dec 2008

no mohli.ved aj terezka uz bola velka.mohli tam neake mensiedeti dat aby to trocha vyzeralo prave narodene.boze baby zajtra vianoce a mi tu este bruzdame.

maca793
23. dec 2008

ja všetko doháňam za 2 týždne, čo som mala absták na pc 😝

zuzitka
23. dec 2008

som si prave pozrela panelak magazin 😎 ... nieze by som isla radsej spat .....
uz to minkak pisala.... 26.1.2009 zacina 3. seria 😉
budu dalsi novy herci, nova znelka 🙂 tesim sa

aj na ten silvestrovsky panelak sa tesiiiiim 😵

kraaasne vianoce vsetkym!!! 😵 😵

minkak
24. dec 2008

zuzitka a ja som prave dopozerala dnesnu cast 😅 na co by sme spali 😅 este je cas 😉
aj sa tesim 😉
dnes to bolo fakt pekne a dojaaaaaaak 😵
a dufam,ze sa tu nestretneme az 26.1. 😅

a este raz krasne a pokojne sviatky 😵 😵 😵

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

asitka
24. dec 2008

dievčatá panelákové....prajem Vám prenádherný štedrý deň...aj celé sviatky....v zdraví...láske a v spokojnosti prežité..... 🙂

zuzitka
24. dec 2008

jasne, popiseme aj v januari, kym este panelak nebudu vysielat 😉

stastne a vesele 🙂
http://1.bp.blogspot.com/_fup5__gCP2o/SVFSOJ-9w...

minkak
24. dec 2008

kocky panelakove za seba dakujem 😵
zuzitka tesim sa ako este okomentujeme ten silvester 😀
kraaaasny certisko 😉 😵

mikalove
24. dec 2008

prečo mala angie obviazanú celú hlavu? aj vy ste to mali po porode? 😀 prajem krasne sviatky paneláčkam

cikyta
24. dec 2008

To už nebude panelák?

vesi
24. dec 2008

dievčatá, aj ja Vám prajem šťastné a veselé 😉 🙂

zuzitka
24. dec 2008

cikyta .... do 26.1.2009 bude pauza, potom zacina 3. seria 😉 mrkni o 6 prispevkov vyssie 😀

cikyta
24. dec 2008

Dík zzuzi.Prehliadla som to nejak,lebo mám momentálne zlé dni. 😉

danulka2
24. dec 2008

mikalove mne to tiez nejde do hlavy preco ma obviazanu hlavu. Mne ju po porode nik nezaviazal ☹ 😉

katrin21
25. dec 2008

baby... preco mala angie obviazanu hlavu????? ved rodila a nie spadla... nechapem... mi to nejako uslo....

bzuco
25. dec 2008

asi v rámci sterility 😝 😅

bzuco
25. dec 2008

sterilnosti 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vesi
25. dec 2008

aj mna to napadlo, že v rámci sterilnosti, ked som išla na operáciu, tak mi dávali takú tú igelitovú čiapku na hlavu, aj ked pri cisárskom nie, ale ked je angie teraz ťažký prípad, tak možno kvôli tej sterilnosti.... 😒

asitka
25. dec 2008

tiež ma udivila tá obviazaná hlava...tiež mi dali len čiapku na hlavu....a ešte mi povedali...že nevadia vlasy, že nemám v gumičke....a tiež som nebola najlahší prípad.... 😀

katrin21
25. dec 2008

no neviem... ja som bola aj na cisarskom a ziadnu ciapku som nemala...... to jak v zavodnej kuchyni... he he