Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

hasleerka
18. feb 2009

a neviete či je tu aj téma o českej ordinácii? nemám to ským preberať ☹

mirela
18. feb 2009

tak sa tu diskutuje vo velkom 😉, kritika padla na Kubka, ze sa zachoval ako typicky chlap 😝, podla mna dobre zareagoval, ved sa nedohodli, ze bude pri Terezke on, ved musi chodit do prace, Ivanka je na MD ... , Vierka celkom dobre reaguje na Ivanku 😀, ta sa ale preratala, ze mamicka ukonci strajk 😀, no milsiu brzdu ako je Imrich som este nevidela 😉

hasleerka
18. feb 2009

nepozeráte jojku, bola tam kúsok z natáčania ... už dávnejšie mám pocit akoby sa michal chcel dať dokopy s ivankou ... a teraz ked začína kubko zaliezať, no neviem ako ...

claudinka
18. feb 2009

haaslerka kukala som to a som cela nedockava, co z toho nakoniec vylezie, veru veru, uz nech to je 😀

a ja zase nerozumiem Ivane, ma prve dieta a vobec neni s nim, vidno, ze je to serial.. furt by bola vsade inde, len ne doma.. sak je na MD, ma to vytaca

hasleerka
18. feb 2009

no claudi, možno toto je seriál ale isto sú aj také baby ... ja si deti užívam už siedmy rok, ale poznám tu u nás také čo sa ženú do práce už po pol roku (no okrem vynimkám, ktoré musia kvoli peniazom)

mamartinka
18. feb 2009

no ideme nato. 🙂

lekno
18. feb 2009

Práve ukazovali ukážky z Paneláka po česky 😀

mikalove
18. feb 2009

ivana je nejako moc pri chuti 😀 ,imrovi nemusela vraciať ten prsten....a lucia no comment,aj moja babka má lepší vkus a v tej posteli vedla kordiaka ...vobec sa k seba nehodia 😝

lekno
18. feb 2009

Ja neviem, tá Lucia je tam furt ako stará baba 🤐 😀

mikalove
18. feb 2009

presne,bez vkusu 😅

lekno
18. feb 2009

Raz bola celkom pekná, keď mala čelenku, ofinu do hora a konečne iné oblečenie,
ale dlho jej to nevydržalo, ani jeden celý diel 😝

leninka75
18. feb 2009

no angelika sa vyfarbila, tá vie čo chce, dobre to skrýva pod maskou ťapky...

egyptanka
18. feb 2009

leninka, ale ma recht ... ved ak je Karol nepouzitelny pre zivot tak Imro je absulutne nepouzitelny pre realitu.

hasleerka
19. feb 2009

jej to som nevidela, angelika vrátila prsteň???? ale šak imro nie je zlý, len potrebuje niaku riadnu babu čo sa o všetko postará a on nech zamaká

a mne tá lucia ku kordiakovi tiež vôbec nepasuje, mala by sa k nemu vrátiť agáta

lekno
19. feb 2009

hasleerka, ona mu ho vrátila s tým, že keď Imro nájde niečo na bývanie, tak potom nech sa ozve 😝 😅

leninka75
19. feb 2009

lekno ešte si zabudla, že chudák imro musí aj svadbu cvaknúť 😀 😀 😀

jaja0110
19. feb 2009

Babenky ale inak z toho sexiku Milana a Lucie mohli veru viacej zajst do detailov, ze? 😀 😀

hasleerka
19. feb 2009

no o svadbe viem, to som už registrovala ked to vravil šefke ... a ten fešák čo mu patril kedysi ten bar, ešte uvádza tú súťaž, by sa mohol vrátiť aj späť do seriálu, síce "gay" ,ale mne sa páčil 😀

janka2121
19. feb 2009

ahojte

že Maslák sympatický. Ináč to je môj sused baby 😀 . Fakt Janko Koleník. Teda teraz už nie tak často asi má bývanie aj v Bratislave ale má tu mamu a večne ju chodí pozerať. Minule som išla vyniesť smeti a on oproti mne vychádzal z auta som sa ho chcela opýtať že ako sa má Kordiak 😀 😀 😀 😀 . To by asi neprežil. Ináč si ho pamätám ako fagana.

Chudák Imro 😔 . a čo že sa dajú dokopy Ivanka a Bajza? na to ste ako prišli??? 😕 To by sa normálne že nehodilo 😝 . a čo sa týka Lucie tak mne bola teda Agáta sympatickejšia ako Lucia. Ona je tam fakt ako žena bez vkusu aj ke´d tie poznámky sú fakt dobré

hasleerka
19. feb 2009

joj janka asi ti všetky závidime že sa môžeš stretnúť s maslákom ... to mňa tak napadlo žeby sa dali dokopy, ved kedysi bajza po nej išiel a teraz ked kubo nechce podržať ivanke ... a včera dávali niake ukážky že ivanka s kočárom a pri nich bajza ... no ved uvidíme čo dalej ...

ja si už vlastne ani nepamatám prečo sa agata rozisla s milankom, ved si tak pasovali

janka2121
19. feb 2009

Agáta sa rozišla s Milanom pre tú jeho bývalku s dieťaťom čo sa tam vtedy nasťahovali a ešte do Agáty ten jej otec furt dobiedzal nech ho nechá že je mafián a ešte aj ten salón jej tam dokašlali... to bolo všetko tak naraz a potom scenáristi asi čítali že Agáta veľa ľudom nepasuje tak ju stiahli úplne a následne to vybili tým že robí aj v tom druhom seriáli že ju museli oslobodiť že to nestíha či čo.

no a Janka mi závidíte??? to hádam nie. teda ja som ho ako malá nemala rada. on je o čosi dosť starší a si pamätám ako sa mi vysmieval keď som bola malá a ja som na neho vykrikovala vo vchode pri schránkach že mucha cc choď na wc. on mi hovoril tuším že mám na hlave osie hniezdo 😀 😀 😀 ach tie detské časy 😀 😀 😀 a ináč sa strašne podobajú so sestrou. normálne také črty jasné

jaja0110
19. feb 2009

janka-ze mucha cc chod na wc 😀 😀 nemas jeho mobilne cislo?? ja by som mu to poslala 😀

janka2121
19. feb 2009

jaja v takom kontakte zasa nie sme. my sme susedia spolu ešte asi so 17 rodinami 😀 . ale fakt zakaždým keď ho dtretnem tak okrem pozdravu mám chuť mu niečo zabiť že napr. ako sa darí mafiánom alebo že v ktorej časti bude Maslák alebo ako sa máš Maslák? 😀 😀 😀 ale potom mi napadne aká budem trápna. však raz mi aj jeho mamina vravela keď sme čakali na výťah že či to pozerávame a ja že hej tak že v tejto časti bude 😅 . no to sú rozhovory čo??? 😅

jaja0110
19. feb 2009

nahodou ja keby som byvala vedla takej "celebrity" tak pri kazdom vysypani smeti alebo ceste ku vytahu si pripravim nejake otazky 😀 😀

janka2121
19. feb 2009

jaja že celebrity veď pred chvíľou o ňom skoro nik nevedel. ináč je strašný típek ale komu ako pochuti 😅

hasleerka
19. feb 2009

aha už som si spomenula na ten rozchod ... no a je fakt že masláčik môže byť iný v skutočnosti ☹

janka2121
19. feb 2009

ale zasa nemôžem súdiť. však sa len zdravíme 😅 . už sme sa teda fakt dlho nepoklábosili. naposledy mucha cc choď na WC 😀 😀 😀 . ale posledne vedľa z vchodu pomáhal so sťahovaním nábytku tak je aj pracovitý 😅 na to že je "hviezda" neni zlé nie? to bolo v lete

lekno
19. feb 2009

Baby, už pôjde Panelákuš 😀

lekno
19. feb 2009

Že Angelička ahoj 😀

lekno
19. feb 2009

To tu dnes trpím samomluvou? Teda "samopísaním?" 😝