Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

teodorka
21. feb 2009

no pockaj ja som nerezignovala to som povedala len tak lebo som si ista ze ja som ta vyvolena pre veta 😝 😎
a este som sa zasmiala ked ho kordiak prosil aby sa na neho maslak nehneval ze mu bude vdacny az do smrti a maslak vravi ze tak dobre ved pri mojom sposobe zivota to nie je az tak dlho 😀

mikalove
21. feb 2009

zlaty je....ale nechapem prečo si neuvedomíš situaciu a nezmieriš sa s tym,že maslak je moj ,uvidíš ,bude to tak lepšie pre všetkych...snívať o nom možeš ale ruky preč 😀 😀

teodorka
21. feb 2009

no vsak sa Ti zasmejem ked si budes potom spievat ,,ja som mlada vdova" 😀
to som netusila ze ma tolko fanyniek ...idem hladat ineho grazla 😀 mudrejsi ustupi hehe 😀

mikalove
21. feb 2009

no to sa možem aj uraziť 😝 😝 😀 ,skus babána,aj ten je mafián a je volný,až na tú bejátku

teodorka
21. feb 2009

no len ten veto dobre vyzera este aj celkom rozumne rozprava 😠 to sa s bananom neda porovnat ...ale mne sa pacil aj ten co uz zomrel 😀 no co mu Imro zatal..hral aj v kutylovi frajera emese...pozerala si to? 😀

mikalove
21. feb 2009

ja som ho neznašala,to už bol poriadny grazel...videla som ho v kutilovi,prečo veto? 😕

mikalove
21. feb 2009

videli ste uputavku? agata hlada oplodnovača,myslela som že ked príde z cvokhauzu tak bude normalna 😀

teodorka
21. feb 2009

no vsak Betka ked si nevedela spomenut ze sa vola Maslak tak mu povedala Veto [tiez maslo]nevidela si to? Teda dievca ako si to chranis svojho chlopa?
Agate ten cvokhaus nepomohol 😒

mikalove
21. feb 2009

to som nevidela...fakt dobréé 😀

teodorka
21. feb 2009

to bolo vo stvrtok myslim v bare ked sa stretli 1x nahodou 🙂 no som sa zasmiala aj ja

mikalove
21. feb 2009

a ako sa volá ten herec maslák?

teodorka
21. feb 2009

no to by si Ty mala vediet 😀 ale asi v google to najdes 😀 ako sa Ti drahy vola 😀 Idem prec na prechadzku vecer som tu paaa

mikalove
21. feb 2009

Ján Koleník

lekno
21. feb 2009

Áno, Janko Kolienko 😉 😀

mikalove
21. feb 2009

lekno nazdar...

lekno
21. feb 2009

Zdar cica! 😀
Ideme ohovárať? 😅

mikalove
21. feb 2009

koho?

lekno
21. feb 2009

Jeho 😀

mikalove
21. feb 2009

tak daj

lekno
21. feb 2009

Ozaj, keď ste si tých zlých chlapcov tak rozdelili, mne ste ktorého nechali? 😨
Žeby Imra? To je iný tiger 😝

mikalove
21. feb 2009
mikalove
21. feb 2009

myslím,že aj emil je ešte volny

lekno
21. feb 2009

Jáj, to je odo mňa o dva a pol roka mladší 😨
mikalove, že Emil 😀 Čo si spadla z Jahody na seno? 😅 Čo by som s ním robila?
Takého Emila mám doma. Síce nie vekovo, ale serie ma poriadne 😝 😀

mikalove
21. feb 2009

nahodou,ja ho mam celkom rada,tie teorie...aj ja som myslela že má viac rokov

teodorka
21. feb 2009

no co ste vymysleli babiky?ja kukam teraz raz Hermanovu a raz Na streche

hasleerka
21. feb 2009

no náhodu emilko je super, že mikalove tie jeho teorie.

monuska_9
21. feb 2009

ahojte...neda mi nepovedat ze mi na panelaku strasne ale strasne prekaza ze sa tam az prilis vela pije...zakazdym ked maju nejaky problem idu do baru a slahnu si za jeden 😠 ..a v kazdom diele je tam niekto spity..fakt ukazkovy serial pre mladez 😅 ..ale inak nic proti 😀 😀 😀

teodorka
21. feb 2009

no vsak vystihuje slovensku mentalitu 😀