Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

klasik19
28. feb 2009

Ahojte,prosim vas neviete niekto kde najdem panelak v ceskom zneni
z dna 19.2.2009

klasik19
28. feb 2009

ahojte,prosim vas neviete kde najdem panelak v ceskom zneni z dna 19.2.2009

dadulka19
28. feb 2009

hasleerka,ak som dobre zachytila,tak keď panelák začínal,"vajčáci"(inak,hrozné pomenovanie a ešte od otca 😖 )boli druháci.Teraz sú tretiaci a to majú cca 9 rokov 😀

minkak
28. feb 2009

ahojte,no co si ja pamatam tak na sude hovorili,ze sa narodili v aprili 97 😉 a miska tusim jul-august20006 😉

klasik asi nikde☹co som ja skusala- ten diel co bol u nas v cestine je tam iba po nasom 😉

mikalove
28. feb 2009

angie bola dobrá,ked jej karči povedal,že ju má rad tak ona sa opýta,že načo jej to hovorí 😅 ,ja by som jej povedala,že na hovno 😠 mne len raz mm povedal,že ma má rad a ja som mu na to že ja mam rada palacinky,akosi my to nestačí "mať rád" 😅 ,kua ked som jeho žena tak nech 😀 ma miluje,niee? 😀

hasleerka
28. feb 2009

dadulka, minkak dík, mišku som si pamatala lebo je ako moja a ich som pozabudla ... babule a neviete prečo sa s tým otcom pohádala?

mikalove, nad tým som aj ja premýšľala, aj ja mám rada palacinky, ale s mm sa lubime 🙂

mikalove
28. feb 2009

ved práve,chvilu su manželia a už sa majú radi 😀 😀

hasleerka
28. feb 2009

no bude asi tým že už lúbi martinu 🙂

mikalove
28. feb 2009

asi hej ale bude si musieť nechať zajsť chuť ked mu odletela,ale podla mna by ju mohli ešte vratiť,ja mam rada takéto zapletky,bude nuda...no možno si začne ivana a michal,zuzana s mladym fodrasom pochybujem

hasleerka
28. feb 2009

zuzka nie je na zajčikov, pán učitel angliny bol predsa len o trošíčku starší ... zápletky sú tam super, celý čas pri telke frflem a mm sa na mne len smeje, že na čo to pozerám 😀

paola.o1
28. feb 2009

ahojte baby, no ja si myslim ze stary bajza bude prosit bajzovu aby sa mohol vratit. to by mohlo byt zaujimave. a ona mu povie ze nie nie, ja tu mam mladeho fodrasza, zastav sa inokedy....

julia777
28. feb 2009

Ja to mávam pustené ako kulisu popri internete, prípadne ak robím nejakú prácu. 😀
Je to strašne jednoduché, nič sa tam skoro nedeja, naťahuje sa len dej, príde mi to veľmi nudné, niečo na spôsob telenoviel, ktoré nemusím.
Páčila sa mi celkom prvá séria, nie úplne od začiatku, ale neskôr, malo to dynamiku, vtip, pozerávala som to rada.
Ale teraz sa mi to už nepáči ☹

mikalove
1. mar 2009

ja stale nevidím poriadny dovod prečo sa bajzovci rozviedli 😒

horallka
1. mar 2009

presne mikalove,
ja osm sa tiež na to pýtala, hodila som to tu do pléna, ale nikto mi neodpovedal. A ešte prečo Miška nikdy neprerečie ani slovka a nepovie Zuzane aspoň raz mama za celý seriál. Hm????

mikalove
1. mar 2009

no preto lebo nikto to netuší,ja mať tri malé deti tak by som musela mať važnejší dôvod aby som sa rozviedla...

ewwe
1. mar 2009

myslim si ze sa rozviedli preto, aby ich postavy mali nejaky pribeh, keby sa nerozviedli tak o com by bol ich pribeh? Zuzana stale doma sa stara o deti a Michal chodi do prace a domov?? 😀

mikalove
1. mar 2009

to beriem,ale mohli sa aspon pobiť 😀,nadavať si alebo čo ,ukazať nam,že už nemôžu spolu žiť 😅

liliandax
1. mar 2009

tiez si myslim, ze ten rozvod bol na natiahnutie deja 😖

inak, Janka ma zacat niekoho ucit hrat na klavir.. som zvedava, aku hlasku bude mat Emil 😀

hasleerka
1. mar 2009

to ste vystihli s tými bajzovcami, ved museli niako dej natiahnuť ... tých zopár hádok čo mali medzi sebou nestáli za rozvod ... tá miška je veľmi tiché dievčatko, ktovie aká je vskutočnosti, lebo moja miška to je iná herečka, tá je doma v kuse v pohybe

mamartinka
2. mar 2009

Panelak Pondelok-9.3(Albert).Ako dopadol vecierok u Petra?Ma Agata dovod,hnevat sa na svojho brata?Jana zacina vyucovat hru na klaviri. Utorok-10.3.(Milujem Ta).Ivana ma uz vsetkeho po krk,zacina konat.Jakub jej povie o svojich problemoch.Vrati sa konecne Karol domov? Streda-11.3(Rozhodnutie).Emilovi sa nepozdava vyvoj vztahu medzi Janou a jej ziakom.Jakub odchadza z domu.kto mu poskytne azyl? Stvrtok-12.3.(Tatarak).Jana chyta druhy dych.Emil tusi,ze to bude prenho tazky oriesok.Ivana zazije v praci neprijemne prekvapenie,z ktoreho je zhrozena. Piatok-13.5(Dohoda).Nastahuje sa mama Angie k Mazikovcom?Jakub to ma u Ivany poriadne nahnute.Doslo k necakanemu odhaleniu. takze tolko zasa s panelaka.

mikalove
2. mar 2009

karol bude preč a jakub odíde z domu??,no ja som taká netrpezlivá a ty takto nas naťahuješ... 😉 to mam byť zvedavá cely týždeň? 😀

julia777
2. mar 2009

hasleerka Podľa mňa je preto taká tichá, ale to je pre ňu neznáme prostredie, preto ani nenazve Zuzanu mamou, lebo jej mama to nie je a takému malému dieťaťu ťažko vysvetlíš, že teraz natáča film a čo má robiť, vraveť a kedY.

abetka
2. mar 2009

ty kokso

mikalove
2. mar 2009

máme sa na čo tešiť a tolko sme nariekali aké to je nudné 😀

asitka
2. mar 2009

jakubko...si vrzne s vierkou 😀

lekno
2. mar 2009

Čože Asitka? 😕 To fakt? 😅

mikalove
2. mar 2009

odpadnéém,taky slušák,to by som nečakala 😨

lekno
2. mar 2009

Si z nás robí prču 😀

mikalove
2. mar 2009

no ha-ha 😝 😝 😀

claudinka
2. mar 2009

to je dilino, ten svehla 😀 😀