Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

egyptanka
10. mar 2009

a neveriiiim ... oni nas vypoculi a zajtra bude Bajza aj pracovat v ordinacii. 😲

honey023
10. mar 2009

Ako Ivana vyhodila Kubka z domu, hustééé 🙂

zuzitka
10. mar 2009

aj ste tu pisali, ze by mala angie viac kocikovat a dnes isla s kocikom von 😀

teodorka
10. mar 2009

zuzitka ...aj ja som na to hned myslela 🙂 asi nam reziser cita myslienky 🙂 no dnes to bolo zajimaveee...Emilko nam ziarlil chudacisko stary -uz sa naozaj nudia ti dochodcovia 😀 Engie sa hra kto vie na co, uz je rovnako prispata ako Karol. Normalne mi tam prestala vadit Agata [ale jej to trvalo}No a Ivanka to zaklincovala ,najskor vyhodila mamicku a teraz aj muza 🙂 husteeee

zuzitka
10. mar 2009

ja si to musim kuknut este raz, lebo som polovicku nevidela 😅

ale niekto tu pisal, ze nase prispevky citaju a panelak trosku prisposobuje nasim poziadavkam 😀 😀
aj luciu sme ti ofrflavali, ze jake ma vlasy a jak je oblecena a zrazu dalsi den bola zmena u nej k lepsiemu 😀

egyptanka
10. mar 2009

vsak Ivanke ostala Vierka ...

eva7780
11. mar 2009

Angie sa ako pousmiala ked vydela ten nápis a ked Karol prišiel som čakala že mu skočí kolo krku 🤐 Karol by sa nemal tolko vtierať,dolieza hore dole ako trtko,nech dá pauzu a ona príde za ním 🙂 teda to si len myslim,za mnou keby mm takto lozil tak som aj ja zuriva 😀

eva7780
11. mar 2009

Dnes ma Angelika meniny,tak sa hádam Imro buchne po vrecku 😀

hasleerka
11. mar 2009

a kdeže je imro, ved včera vôbec nebol?.. a včera som si všimla zase milankove zuby, on ich vystrkuje aj ked nepije ... a ivanka premudra, už nevie čo so sebou 😒

zuzitka máš pravdu s angie a kočíkom ... scenárista asi chodí na MK 😀

veronikahel
11. mar 2009

ja si myslím, že nás tu určite čítajú... veď už aj minule, keď tu niekto prirovnal angeliku k mr.beenovej frajerke, tak to potom bolo v článku o nej 😎

hasleerka
11. mar 2009

tak asi preto dala lucia milankovi kopačky a budú len kamci

veronikahel
11. mar 2009

a čo ten prsteň včera?? 🙂
isto ho zase nejako odmietne 😝

hasleerka
11. mar 2009

tak ten prsten od neho som nepochopila 😕 ... jedine žeby sa začal báť že na starobu ostane sám a berie čo život ponúka

veronikahel
11. mar 2009

to bude isto "len tak"

eva7780
11. mar 2009

hasleerka ved imro tam pospevoval"ja sa dnes dopolunia žením......."

mikalove
11. mar 2009

ivana to prehnala s tou konfrontáciou 😖 angie nevie asi čo chce,inak ten napis ma prekvapil 😉 no a o čo ide kordiakovi s tym prsteňom? no a lucia,jeden sex v mesiaci by mi asi nestačil 😀 😀 bože,ved sa k sebe nehodia.Mám rada ako sa bavia medzi sebou blichárovci 😀 a zuzana no comment,trápna..."dúfam,že si sa do mna nezamiloval?" a v tom počasí aká sa robí úžasná 😅 a pukačka sa chce pomstiť mužovi s michalom?

eva7780
11. mar 2009

mikalove aka pukačka?????????? 😕 😕

mikalove
11. mar 2009

ved vondráčková čo nosí na hlave tú kilovú pukačku,si si nevšimla?musí ju z nej bolieť hlava aj chrbtica 😀

eva7780
11. mar 2009

😀 😀 😀 😀veru nevšimla

mikalove
11. mar 2009

to mi nehovor,nedá sa prehliadnuť 😀

hasleerka
11. mar 2009

tak to si musím pozreť opakovčku, som ho nevidela, díka eva

neviem mám taký tušák že nás len naťahujú a vondráčková s bajzom nič mať nebude ... a zuzka si verí, že sa mladý do nej zamiloval, keby tak vedela že ju chcel len potiahnuť

mamartinka
11. mar 2009

no kde ste panelacky?ako sa vam dnes pacilo?inak to umrtie ze niekto umrie v panelaku nemalo to byt na to dieta co Bajzovi umrelo pri porode?ja si myslim len.neviem.a inak zajtra o 17.30 bude v promi novinach Kordiak.tak sledovat.

egyptanka
11. mar 2009

babule, dajte v skratke co sa dnes udialo, bola som mimo telky. Dakujem

dinduska
11. mar 2009

ahojte baby az teraz som si vsimla,ze je tu taka tema.to aj ja sem patrim aj ja som taka nadrzana na panelak 😀

egyptanka dnes sa nic take nestalo.kordiat poslal svoju sestru do ... jarmila povedala ivane ze jej jakub zavadza v jej byte,zuzane sa v praci dari,nieaky sponzor bude pre pocasie kvoli nej,kordiakovho otca zasiahla financna kriza.inak nic vynimocne sa nestalo 😉 😉

paola.o1
11. mar 2009

ni dnes to bolo take nic moc. ja stale cakam ci bajza skoci na pukackovu, svehlovu, alebo na bajzovu a chvalne by mohla jedna z nich s nim otehotniet. tolko uz ma deti ze jedno hore dole nie.

egyptanka
11. mar 2009

a co kordiak s tym prstenom?

zuzitka
11. mar 2009

lucia mu ho vratila, ze to nemoze prijat, ze sa to nehodi v ich situacii, povedala, ze sa mozno niekto objavi, kto si ten prsten zasluzi viac a vstupila do baru agata ...

... tak bol nasrany, lebo hned bola scenka, jak sa dovalila marta ku kordiakovi a ten ju vyhodil 😅 ze nech ho nech na pokoji 😀

asitka
11. mar 2009

dostal košom tuším...

zuzitka
11. mar 2009

a angie s karolom uz su okej. uz zase byva doma ... len mu povedala, ze sa vsetko udialo tak rychlo, a ze si nie je ista, ci ho miluje

blicharovci ... janka si uz tyka s tym albertom, emil to nevie predychat 😀

dinduska asi ostatne spomenula 😉

eva7780
12. mar 2009

teda tá Brychtová mi tam nesedí,správa sa ako rozmaznane decko 😠 mohli by prísť na to ,že sa milili a nie su su
rodenci a letela by odkial prišla 😉
angie by sa mohla zamilovat do karola 2. x,ja sa tiež vždy odmilujem ked ma mm n.....e 😀 😀