Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

mamartinka
18. mar 2009

inak nepochopila som co tam vcera vlastne Agata prisla.a dnes asi cele neuvidim bo uz ide modre z neba.ale co,ved aj na nete sa da pozerat.zelam pekny dnik. 🙂

mikalove
18. mar 2009

agáta trapna ako vždy,angie nech sa preberie...keby idem mesiac po porode robiť do baru a nasťahujem ku nam mamu,mm sa rozvedie 😅

claudinka
18. mar 2009

mikalove presne tak 😀 😀 akurat dokukavam vcerajsiu cast, predtym som kukala pondelkovu, mam ja resty..

honey023
18. mar 2009

Ale inak Kordiak s Angie by boli pekný pár 😉 a ako sa hodil mladý Fodrász na tých "zlodejov" 😀 ... a Jankova frajerka nemala chybu

eva7780
18. mar 2009

dnes ma to akosi nebavi 🤐

hasleerka
18. mar 2009

dnes sa mi kordiak celkom páčil, ked sa usmieval na angie, ani tie zubky som tak nepostrehla

dievčinka bola veľmi odvážna, prísť do bajzov, ktovie či by bola taká aj keby bol michal doma 😀

mamartinka
18. mar 2009

no dnes panelak akosi nic moc.az na tu Simonku.akasi bola az moc nachytro. 😒

dadulka19
18. mar 2009

dnes to bolo slabé 😒 ,ale aj také treba 😀

mikalove
19. mar 2009

angie nech sa stará o dieťa nie si tam rieši s kordiakom starú lásku,dufam,že to nezamotaju a nebudu mať spolu nič...ale keby nechcela načo by to vyťahovala??petra sestrička sa asi zalúbila,nie? tá sms 😅 a dubasova ma tam prekvapila,tie zuzanine reči ako moderatorka aká je užasná su už trapne 😒

mamartinka
19. mar 2009

pozerali ste uputavku na dnes?som zvedava co sa stane medzi Vierkou a Kubkom.Kubko pride opily.a Vierka povie Ivane ze dnes je tam posledny krat.

mikalove
19. mar 2009

fíha,možno tato časť nebude až taká nudná ako včerajšia

mamartinka
19. mar 2009

dnes to bude zaujimave troska

mikalove
19. mar 2009

hej,ale musíme si počkať po ordinácii 😀 ja pozerám aj to 😀

mamartinka
19. mar 2009

ja pozeram cesku ordinaciu. 😉

asitka
19. mar 2009

no dnes kuknem aj ja....mna len hnevá...že ten seriál vyviedli mimo realitu.....úžasná rýchlokvasná mderátorka...ktorá ked jej dubasová povedala,že jej dá číslo...tak ona,že načo???? úchylný riaditel a hrdinka ivanka..... s kordiakom už nevedia čo...vízie kubka....angie matka jak lusk....bajza furt na gauči v brne.... 😝 😝

mamartinka
19. mar 2009

inak dnes sa mi zda pride za Bajzom do ordinacie aspon v ukazke sa mi zdala ze to je ona ta Ivanina kolegina z prace.nie ta co stale fajci ale ta druha.co nosi tie okuliare.teda nosila.ale preco az do Brna?nechapem.nezda sa vam ze to je ona?

mikalove
19. mar 2009

to nebola ona,to nejaká pacientka čo si ho chce volať k porodu

mamartinka
19. mar 2009

no mne sa to zda ona.ved uvidime.aj take vlasy kucerave mala aj tak ostrihane.

mikalove
19. mar 2009

Agátina sestra Eva má vážne problémy. Pomôcť sa jej snažia súrodenci, na vec majú však odlišný názor. Jakub sa prestal ovládať. Vierka už zrejme končí u Švehlovcov. Ivana bude chcieť pomôcť svojej kolegyni. Zuzana sa snaží riešiť vzťah jej syna Janka a jeho staršej frajerky. Emilko si zoberie na paškál "klavírneho virtuóza".

mikalove
19. mar 2009

Vyhodnotenie - najlepšia ženská vedľajšia postava v Paneláku:

1. miesto: Betka - Alžbeta Stanková - 114 hlasov - 57%
2. miesto: Vierka - Lucia Siposová - 59 hlasov - 29%
3. miesto: Eva - Gabriela Škrabáková Kreutz - 28 hlasov - 14%

kto preboha poslal škrabakovej hlasy?? 😕 😕

mikalove
19. mar 2009

Vyhodnotenie - najlepšia ženská postava v Paneláku: (do finále postúpili štyri, keďže posledné dve získali rovnaký počet hlasov)

1. miesto: Ivana Švehlová - Diana Mórová - 118 hlasov - 47%
2. miesto: Angie - Mirka Partlová - 57 hlasov - 23%
3. miesto: Agáta Fodrászová - Viki Ráková - 51 hlasov - 20%
4. miesto: Zuzana Bajzová - Heňa Mičkovicová - 25 hlasov - 10%

mikalove
19. mar 2009

Vyhodnotenie - detská hviezdička v Paneláku:

1. miesto: Miška - Michaela Kouřilová - 118 hlasov - 67 %
2. miesto: Janko - Janko Hranáč- 30 hlasov - 17 %
2. miesto: Aďko - Andrej Hranáč - 30 hlasov - 17 %

spravia anketu akoby tam bolo 20 detí 😀

melory
19. mar 2009

asi ju len pouzili a neratali, ze ju niekto spozna.......

egyptanka
19. mar 2009

no som zvedava na dnesny diel ... myslite ze Kubko smykne Vierku?

mikalove
19. mar 2009

asi nie..možno sa o niečo pokúsi ked bude opitý 😀

egyptanka
19. mar 2009

mikalove, ved sa nechame prekvapit. Inac suhlasim s asitkou, ze sa Panelak coraz dalej vzdialuje od reality.
Uz mi to pripomina hotovu telenovelu. Ved, ze sa tam obe mlade mamicky tahaju do prace to je hroza.
A taktiez mi munule napadlo, ze ked Kubko odisiel z tej pyramidovej firmy tak sa stazoval na pracu, kde musel presne na nejaku osmu cvikat do prace a zrazu moze doobeda pracovat doma? To je aka poistovna? ...

mikalove
19. mar 2009

lenže keby nebol doma,nebola by zapletka 😀

egyptanka
19. mar 2009

mikalove, to hej ... ale scenaristi by si mohli uvedomit, ze niekedy je to mimo suvislost, ktora bola pred par tyzdnami/mesiacmi.
Inac dlho neoxidovala Lucia v bare.

honey023
19. mar 2009

Egyptanka: ale Ivana už Kubkovi vynadala, že oxiduje doma 😀 tak často. A on jej to vtedy vysvetlil, že nejak teraz môže zostávať aj doma, lebo že to rieši cez internet či čo. Takže preto nemusí chodiť na ôsmu do roboty.

melory
19. mar 2009

egyptanka ved to je realita, ze sa mlade mamicky tahaju do roboty a jasle su preplnene. radsej novy kabat ako byt doma v teplakoch a udrzovat rodinny krb.