Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

elibetka
4. jún 2009

No včera som sa teda nasmiala 😀
Ako išiel Kordiak po Zuzane 😀 😀
Ivana a Michal si asi dajú pusu čo?Som myslela,že ich Milan chytí alebo čo keď tak išiel,že po doklady a on toho Lengyela chytil 😀 😀 no teším sa na dnes 🙂 dúfam,že nezaspím alebo nebudem na sále 😀

veronikahel
4. jún 2009

dnes by mala byt na scene Ria a Kordiak...

majina.b
4. jún 2009

kameň hodila asi Ria

eva7780
4. jún 2009

teda ten michal je mriadne trapny,nevie si ujasniť čo resp.koho chce 😠

majina.b
4. jún 2009

riu - uhádla som

majina.b
4. jún 2009

michal ????? jemu sa už nečudujem, ale ivana?

leva
4. jún 2009

Micha,Michal,nakopkat ta do prdrle.

andrea.m
4. jún 2009

ja sa nečudujem ivane ale zuzane. zase naletela. aj ked s 3 deťmi...

majina.b
4. jún 2009

čo oči nevidia srdce neboli, aj ked je to v seriali

mamartinka
4. jún 2009

to co ten Bajza zo svehlovkou akoze.milenci z nich budu?naco sa akoze ide zasa zenit Bajza a stahovat sa do domu?no som zvedava co s z toho vivinie.a Ria hodila kamen.este o tej foto mms od Angi nepadla rec.Imrisko aky dedecek hribecek bruskaty 😀 a dnes este pana Emila niet z Jankou.no ale fakt nechapem bajzu a Svehlovu.milenci z nich budu ci co?este sa spolu zasa vyspia nie?

majina.b
4. jún 2009

Panelák 269 pondelok
Protiútok Agáta má podozrenie, že sa Milan opäť zamotáva do starých kšeftov. Marta zasahuje do života Angeliky a Imra.. Značí to ich rozchod?

Panelák 270 utorok
] Zlé obdobie Karol sa dozvie, kto je vrahom jeho rodičov. Janu navštívi priateľ, s ktorým sa zoznámila v kúpeľoch. Ako sa zachová Emil Blichár?

streda
Podozrivá V paneláku sa kradne. Kto je podozrivým? Emil plánuje letnú dovolenku, Jana je zásadne proti.. Zdá sa, že Jakub prichádza o finančný podiel z predaja vitamínov.

Panelák 272 štvrtok
Priznanie Vierka odoláva slovným aj fyzickým útokom zo strany Milana Kordiaka. Ivana má podozrenie, že krádež firemných peňazí bola fingovaná.

Panelák 273 piatok
Podiel zo zisku Angie nečakane dostáva od Karola darček. Bajzovci sa chystajú na víkend do Brna. Odvolaný riaditeľ pozval psychologičky na rozlúčkový večierok..

majina.b
4. jún 2009

Panelák 274 pondelok 15,6
Alergia Angie má s Karolovým darčekom vážny problém. Karol dostáva zaujímavú pracovnú ponuku. Lucia potrebuje počuť Imrov názor na Braňa..

Panelák - 275 utorok 16,6
[ Dohoda Michal uzavrie s Emilom zaujímavú spoluprácu. Riaditeľ televízie dostane Zuzanu do úzkych. Agáta má novú predavačku..

Panelák 276 streda 17,6
Splatený dlh Braňo sa voči Jakubovi zachová naozaj nečakane. V paneláku sa začína plánovanie dovoleniek. Kordiaka navštívi Vierka..

andrea.m
4. jún 2009

bože ten imro šiel fakt do toho kasína 😲

majina.b
4. jún 2009

imro len aby mal šťastie

honey023
4. jún 2009

Ale bola by sranda keby vyhral... nech vyhrá doprajme mu to 😉 ...inak Ria vyzerá byť, že sa dala na zlé chodníčky a Michal, no neprekvapuje ma to 😀 ...akurát sme doma riešili, že ako vyriešia to sťahovanie, dúfam, že ich normálne budú Bajzovcov ukazovať v dome, tak ako napr. rodičov Angie alebo Fodrászovcov.

leva
4. jún 2009

Aj ja mu to prajem,chudak ako ten jeden zetonik obracal 😀

mamartinka
4. jún 2009

no ta Ria.co bola spita ci nadrogovana?som zvedava.a Bajza zasa chce Ivanu odviest?o co mu ide?ze sa oni aj vyspia spolu?aj mamicka je dobra.

zuzitka
4. jún 2009

no nebude panelák končiť? žeby do prázdnin ešte pôjde a potom ende? 😅
lebo šak cez prázdniny býva pauza, neee?

takže budú to sťahovanie naťahovať až do prázdnin a potom seriál skončí 🤐

honey023
4. jún 2009

Zuzitka: už je potvrdená IV. séria od septembra - rozhodli diváci, kvôli vysokej sledovanosti 😉 takže sa rozhodli, že určite pokračujú novou sériou a to si mysleli v JOJke, že Panelák bude mať iba 1. sériu max. 2. série 🙂

ada085
4. jún 2009

mna ten Michal s Ivanou dost hnevaju. nepoviem, keby ju Michal bali pocas manz.krizy. ale teraz? ked sa akoze znovu zalubil a planuje svadbu? no neviem, nezda sa mi to dobry napad ich teraz davat dokopy. som zvedava, ako to s nimi dopadne.

zuzitka
4. jún 2009

juuuj, tak bude? superrr 😀 😀

ada085
4. jún 2009

no este to by mi chybalo, aby mi prestali vysielat Panelak. ked som sa uz raz namotala, tak nech ho pekne dlho vysielaju...

teodorka
4. jún 2009

podla mna sa stahovat nikde nebudu a ani svadba nebude ...,myslim ze sa to s Ivanou nejako prevali ...no dufam ...nie zeby som bola skodoradostna ale... 😠 😀

ada085
4. jún 2009

inak Michal s Ivanou ale mali smelost. pred vytahom na seba hadzali take pohlady. nooo, aj ja si myslim ze ked takto budu pokracovat, urcite sa to prevali. hlavne ked aj Jakub zacal podozrievat.

teodorka
4. jún 2009

no to dufam ze sa to prevali ved Zuzana by sa zblaznila keby sa za neho druhy krat vydala aon takto

maruschka
4. jún 2009

Michal je riadny blbec..Tak ma naštval. Zasa pretvárka, podvádzanie..A správali sa pri tom výťahu s Ivanou ako pubertiaci 🙄 🙄 🙄 🙄

Chudák Imro, kiež by vyhral aspoň niečo, bolo mi ho ľúto, keď prišiel na tú ruletu 😔 ☹

hasleerka
5. jún 2009

no maruschka úplne súhlasím s tebou ... Michal je chuj ... keby to Zuzana vedela, doma sa hrá na šťastného mužíčka a pritom by v pohode vrzal s Ivanou 😠

majina.b
5. jún 2009

michala a ivanu by mohla načapať zuzana deň pred svadbou alebo vo svadobný deň.

mne sa aj tak najviac pači jarmilka

veronikahel
5. jún 2009

no michal a ivana....... 😝 😝
a imro dufam, ze vyhra... 😒
alebo prehra a zmiznu tie branove peniaze a bude podozrivy imro...

ewwe
5. jún 2009

ahoj baby chcem sa opytat, namal v panelaku niekto v marci aprili zomriet, jedna z hlavnych postav?? tak sa hovorilo nie? ci to bola len kacica na udrzanie sledovanosti??