Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

miska001
11. jún 2009

vvierka v strese... 😝

honey023
11. jún 2009

Takže Vierka zrejme ako au-pairka skončila 🙂 ...dnes boli dobrí vajčáci s Emilkom 😀... škoda, že asi neukážu tú grilovačku Petry s Bajzovcami 😉

mamartinka
11. jún 2009

no co hovorite panelacky na Michala a Zuzanu?aky romantici.ze podme na zmrzlinu.a zajtra zas budu randit.naco sa ten Bajza ide zenit zasa neviem.a vajcaci Emilkovi ze mama sa chodi predavat do reklamy.boli dobry.a Bajza ze som nezamestnany.inak zajtra o 17.30 bude Svehlova Ivana v promi novinach tusim.

mamartinka
11. jún 2009

a Vlado Vostinar uz prisiel.

mamartinka
11. jún 2009

boze co som napisala.ako trulo.chcela som napisat Michala a Ivanu.

hasleerka
12. jún 2009

no mne sa včera tiež vierka zdala dáka pochudnutá ... ale už sú otrepaní, agáta je hrozná

leva
12. jún 2009

Este mi Agata neliezla tak strasne na nervy ako vcera,taaak by som ju poslala do prd..e na Milanovom mieste ze by sa tam uz bala ukazat.Inak na dialogu medzi Ivanou a Jakubom sa s manzelom vzdy najviac nasmejeme,je dobre ze tam je. 😀

veronikahel
12. jún 2009

agata bola včera už pekne divná... už ako ria 😀 mohli by sa rozísť a po prázdninach by tam už ani nemusela byť 🙂
možno začne chodiť kordiak s jednou so študentiek 😀

veronikahel
12. jún 2009

mamrtinka, to malo ist do inej temy, nie?? ... 😉

ada085
12. jún 2009

to je vidiet ze Andy Kraus ma velmi dobry vztah s Rakovou. hral s nou v susedoch, dovliekol ju do kutilov, ok. Tam sa hodi. Ale v Panelaku je otrasna. To nevidi? Mne tam strasne vadi. Doslova trpnem za nu ked rozprava. mam pocit ze sa kazdu chvilu pomyli alebo zakokce

veronikahel
12. jún 2009

mohli by ju vymeniť 😀 agatu...

zuzitka
12. jún 2009

sak uz ju raz stiahli zo serialu, neviem naco ju tam vratili 😖

mamartinka
12. jún 2009

veronikahel nema to ist do inej temy.ved je tam aj o panelaku pisane.

veronikahel
12. jún 2009

mamartinka, aj do inej... 😉 ja som kukla len fotku, na rychlo a tym tučným písmom napísany text... 😅

majina.b
12. jún 2009

http://www.cas.sk/clanok/120477/daniela-mackovi...

Ako Angelika sa mi páči viac, mladšie

majina.b
12. jún 2009

mamartinka, naraz 😀 😀 😀

mamartinka
12. jún 2009

sme sa zhodli. 😉

adoracion
12. jún 2009

angie povedala karolovi ze nemusia volat mamicku pretoze jej sa zrusilo vystupenie ostava doma s lukym odkial teda prisla spolu so zuzanou? bola ponu autom ci co? viete mi to vysvetlit??

adoracion
12. jún 2009

a kto bol s lukym? he a este ukazka s dalsej casti rozhovor angie karola ze po porode je krajsia a ona ze ma nevyspate oci kruhy odkedy m a dieta hm zeby z toho? bar spievanie 🙂

hasleerka
12. jún 2009

tuším sa agátka už nikomu nepáči ... dávajú jej blbú rolu 😒 ...

asitka
12. jún 2009

ináč ja by som uvítala keby tam pomenili osadenstvo....začína to byť nudné.... 😅

mamartinka
12. jún 2009

andoracion Angie bola spievat.preto sa so Zuzanou stretli.asi nahoda.naraz.a z Lukym bol asi Karol nie?

hasleerka
12. jún 2009

ale zuzka začína niako vyskakovať ... žeby bola fakt až taká moderátorka, že sa ide predávať 😀

zuzitka
12. jún 2009

adoracion ... máš pravdu. karol sa chcel v ten večer stretnúť so strakom kvôli havárii, tak chcel zavolať angienu mamu na stráženie. angie povedala, že netreba, lebo sa jej to moderovanie zrušilo, len spievala ..... tak kto bol teda s malým? 😕 😕 😅

lebo karol bol so strakom a angie sa vracala nahodená z tej akcie so zuzanou 😀 😀

eva7780
12. jún 2009

tá Agáta je riadna koza 😠 správa sa ako po 30.r.manželstva,že vážny vzťah,ved stále sa tomu bránila,ved len spolu spávajú

hasleerka
12. jún 2009

tuším to začínajú zamotávať ... inak som zvedavá ako to porieši straka, ved pekné blbosti sa vyhováral

adoracion
12. jún 2009

hehe ale angi povedala ze nikam nejde! nepovedala ze ide len spievat! proste mala sediet doma na zadku zla rezija! jasne mali by to obmenit terezka a lukas by sa mohli zalubit do seba ! 🙂