Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

mamartinka
12. jún 2009

a co hovorite na Vostinara?to bola akoze jeho zena?a tipicky Bajza a Svehlova.a Direktor co za prasok to napisal do toho sampusu?som zvedava ci to Ivana vypije.

mamartinka
12. jún 2009

nasipal som chcela napisat. 😀

majina.b
12. jún 2009

direktor - ivana - podľa ulohy aku hraje, tak to určite zazrela, a šampus nevypije, alebo sa vymenia paháre.

a z michala z debaty v parku z ivanou je mi už nagrc, hotový majster sveta.

Voštinár, taky zakríknutý mi vôbec nesedí.

majina.b
12. jún 2009

mamartinka, kukla som tvoje foto, nie si záhoračka??

mamartinka
12. jún 2009

majina.b uhadla si.typicka zahoracka.

milliigoret
12. jún 2009

baby len sa vás chcem spýtať...vy to tak poctivo sledujete 😉 ja sem tam vynechám ale dokukám na nete 😅
ten obchod ,čo tam má Agáta,to bol ten masersalón nie? 😕

majina.b
12. jún 2009

mamartinka, nie východňiarka

majina.b
12. jún 2009

milliigoret
masažný salon, sexshop, potraviny

milliigoret
12. jún 2009

no a tam bol predtým vchod zboku? 😕 😕 😕 lebo ja si ho tam neviem volajako dopasovať,lebo na masáž tam chodili normálne cez panelák nie? 😅

majina.b
12. jún 2009

asi spravili otvor na dvere, predtým tam nebol, aspoň ho nebolo vidno

milliigoret
12. jún 2009

tak asi tak potom 😎

majina.b
12. jún 2009

teraz ma napadlo, že aj bar má vchod z domu aj ulice

hasleerka
12. jún 2009

podla mna bol niekde schovaný, ved tam mali aj kasíno

majina.b
12. jún 2009

ánooo, ešte pred serialom 😀 😀
hasleerka , nepodieľaš sa na scenári?? ta pamäť

milliigoret
12. jún 2009

teraz mám takého chrobáka v hlave...normálne rozmýšľam,že ako to tam bolo poskladané 😀

majina.b
12. jún 2009

angie / alergia na zlato alebo nejaký šmejd?

hasleerka
12. jún 2009

majiba ani nie ... to ma proste len tak zrazu napadlo ... ja som hrozný sklerotik, už ma tak nohy bolia 😀
ja zas rozmýšľam, že tie vchody sú asi z opačnej strany ako je hlavný vchod do paneláku že?

milliigoret
12. jún 2009

podľa mňa šmejd,lebo potom mu hovorila,že keď ten nový kšeft dopadne tak ako s tou retiazkou 😝

miska001
12. jún 2009

co bolo dnes nove som nekuk...... ☹

mamartinka
14. jún 2009

Panelak-Pondelok(22.06)Strata Vedomia. Jarmila je ohrozena na zivote.Situacia je mimoriadne vazna.Terezku opatruje Michal.Co sa stalo?kde je Ivana z Jakubom? Panelak-Utorok(23.06)Stripter. Imro ma poriadne velke vycitky svedomia.Zuzana chysta damsku jazdu v bare,chce sa rozlucit zo slobodou.Dvojicky to tento raz poriadne prehnali. Panelak-Streda(24.06) Tampony. Dvojicky su v nemocnici.Milan riesi vazne problemy.Uveri mu jeho otec?Zuzana je v soku.Vie,na aky tovar by mala tocit reklamu. Panelak-Stvrtok(25.06) Definitivny koniec. Lucia ponuka Imrovi svoj byt.Chce sa odstahovat?Dvojicky maju nariadenu prisnu dietu.Ivanu navstivi Julia,ktora jej oznamuje zdrvujucu spravu. Panelak-Piatok(26.06). Dieta.Zvladne Ivana obvinenie,ze za smrt riaditela moze v prvom rade ona?Do obchodu v panelaku prichadza necakana kontrola.

eva7780
14. jún 2009

tak buduúci týžden vyzerá byť riadne akčný 😕

majina.b
14. jún 2009

Direktor fakt umrie po oslave???? čo to do šampusu nasypal??

maryah
14. jún 2009

fuuuha, tak mame sa na co tesit 😨

mamartinka
14. jún 2009

kto ma rat Martu alias Katarinu Brichtovu moze si pozret v stredu ako som prezil.bude tam hrat.

majina.b
15. jún 2009

ja suhlasim s Dianou,
noviny sa pohoršovali nad Bartošovej synom, a dochadzkou do školy, i keď trba isť do ČR.
A kolko slovenských deti bolo na LD do polnoci a čo rano???

zuzitka
15. jún 2009

som v sobotu stretla Angie v BA pri Dunaji .... sme sa prechadzali ... a ked som ju zazrela, tak rovno do tvare som jej zakricala ... jej, ved to je angie!

sa rehotala 😀 😀 😀 😀

egyptanka
15. jún 2009

zuzitka ... 😀 😀 😀

honey023
15. jún 2009

Zuzitka: milé 😀 ...ako čítam, tak posledné dva týždne budú nabité, no a potom dve mesiace prázdniny...