Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

liliandax
3. máj 2008

aj ja sledujem panelak, je celkom fajn, az na Agatu 😝 ja ju nemusim, aj ked je z nasho mesta 😀 viac mi sedela ako Ildiko, aj ked susedov som kukala len obcas, ked neslo nic normalne

ale myslim si, ze panelak je ovela lepsi ako tie nove serialy na markize, takze v tomto jojka vedie, ale markize sa Mesto tienov celkom vydaril.. podla mna teda 😉

maca793
3. máj 2008

mesto tieňov je tiež dobré, ale na Panelák nemá. na Markíze som nevidela ani jeden sitkom, lebo som stále prepnutá na Jojke a čakám na panelák alebo ho pozerám. Našťastie ho dali na ten správny čas. NIekedy som nevydržala ani do 21,15.
myslím si, že Makríza ide dolu vodou a cez leto to bude katastrófa. teraz im to zachraňuje Let´s dance2.

maca793
3. máj 2008

a kto je podľa vám v Paneláku najlepší, mne sa páči starý Emil a v poslednom čase, keď má počítač a internet, tak to mi niečo pripomína. môjho otca, ten je tiež niekedy celú noc za netom. 😀

maca793
3. máj 2008

a bohovo mi lezie na nervy Karol. toho nemusím. ☹ ble

dadulka19
3. máj 2008

maca,ale Karol je v Meste tieňov fajn 😉 ,netrasie ho stále,ako v Paneláku 😀

maca793
3. máj 2008

Karol odišiel v Paneláku do Nemecka, nie?

dadulka19
3. máj 2008

maca,hej a už ho trasie v Nemecku 😀

maca793
3. máj 2008

ja som včera nevidela ani vo štvrtok, bol vôbec? asi som išla spať so sliepkami. 😠

diddi
3. máj 2008

cas sa da lepsie stravit ako pozerat blbost a namotavku

lucinda7
3. máj 2008

ja pozerám Panelák denne.....a rada 😵
dokonca aj s manželom 😵

je to taký večerný relax,uložiť deti spať a sandúť si k serialu 😵

len ma nezožerte 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dadulka19
3. máj 2008

maca,bol 😉

diddi
3. máj 2008

co je na tom take dobre???...napiste

dadulka19
3. máj 2008

diddi,slovenská realita 😉 ,aspoň z časti 😉 ..a ako píše lucinda..relax 🙂

maca793
3. máj 2008

diddi
tebe sa páči niečo iné čo sa nám nemusí pačíť
tebe sa nepáči to, čo nám.
je to proste fajn seriál, zábavný a hlavne na relax.

vesi
3. máj 2008

ja panelák pozerám každý deň, ako tu už niekto písal, je to taká oddychovka, aj sa pobavím 🙂 pozerá to dokonca aj môj muž 😀

a tiež si myslím, že z časti je to ako realita 😀

maca793
3. máj 2008

niečo áno niečo nie, ale to neva, hlavne že si oddýchneme.

mirik
3. máj 2008

ja panelak pozeram, ale uz ma to neberie tak ako na zaciatku,
myslela som si, ze si na tu Agatu zvyknem, ale neda sa, v kazdej casti mi pripada v strasnom kŕci, kontroluje kazde vyslovene slovo a kazde gesto, je pre mna strasne neprirodzena
a najotrasnejsie epizoda bola, ked Agatin otec ( Paulovic) balil v salone maserku Riu (v reale vlastnu dcera), obja sa pri tom tak neprirodzene usmievali

nellie_
3. máj 2008

Ja mam tiez rada Panelak, ale hrozne mi tam nesedi Viky Rakova, ona to vobec nevie zahrat a vzit sa do roly Agáty, ale inak som na to namotana a pozeram kazdu cast... 😉 🙂

katy09
3. máj 2008

je baby podla mna je dobra Zuzana....a ujko Emil.... 😀

dadulka19
3. máj 2008

ja som tú Heňu teda pred Panelákom nemusela 😒 ,ale ako Zuzana je fajn 😉

lucinda7
3. máj 2008

hej zuzana je v poho 😵 a Kordiak 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Mirik,presne som vtedy na to myslela.....že otec a dcera.... 😀 😀 😀 😀

nellie_
3. máj 2008

Mne sa najviac rátajú Emil a Janka, oni nemajú chyby - na nich sa vždy najviac pobavím....a velmi dobre hrá Ivanku a aj jej svokra ked spustí na "devenku" po česky tak sa mi to ráta.. 😀 😀 😀 😀

irenkat
3. máj 2008

panelak priam zeriem 😀 aj manzel si ho rad pozrie. tak ja tam vobec nemusim stareho Emila s tou jeho zenou, ktora podla mna ani nevie hrat. a paci sa mi Zuzana Bajzova, aj Svehlova je super 😉

diddi
3. máj 2008

maca, ja sa pytam so zaujmom, ze co vas vlastne na tom bavi, kedze je to cele len vyfabulovane...to nie je o tom, ze pacia sa nam postavy a kvoli to je to super...a zere ta to,ze zmeskas reprizy, pretoze si s detmi vonku??? to snad ta nezere vazne?

tamia
3. máj 2008

majina,
na 20.10???? 😉
ved o 20,00 niektoré dni už ide. A napr. včera začali až o 20,20h. Majú tam riadny bordel..... 😝

Taktiež to bolo ked mal chodiť o 21,15 nikdy nazačal na čas. 😝

tamia
3. máj 2008

karol, fuuuj, tie jeho večne otvorené ústa, brrrr...... vystrihla by som ho. Ten mi lezie najviac na nervy. Trapoš

emil je dobrý, Janka je upyšťaná a zle sa počúva...
Ivana, na nej sa vzdy pobavím.... 😀

lucinda7
3. máj 2008

ivana riadne zmäkla 😝 devenka 😀 😀 😀 😀

katy09
3. máj 2008

no jo asi bude vtom ked tak snažilkovali....

linddi
3. máj 2008

Panelák?
Super!/Detto-Agáta, Karol/

diddi
3. máj 2008

nie je nad to pozriet si kvalitny film,alebo dokument