Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

minkak
3. sep 2009

no som to este kuk ,tak su v tom sufliku stale este aj tie pokazene klapky 😉 😅

mukky
3. sep 2009

min si zlata ze si tolko popisala dik 😀 ,zajtra to preluskam

a coze ty nespis?

duska1122
4. sep 2009

ahoj no vcera jedina zabava bola ked tam boli tie angine podnajomnicky inak ma to nebavilo. a kordiak je trapny co sa mu cez leto stalo?

zuzitka
4. sep 2009

kukám včerajší diel 😉

... aby kordiak nepretiahol angie 😵 😵 😵 ked je karol preč

inak blbá náhoda, že nina je suseda bajzovcov 😕

angelik
4. sep 2009

nejak nestiham, uz 2 diely som minula 😝
kto je zdena? a klaudinka?

zuzitka
4. sep 2009

karol išiel pracovať, tak angie zobrala podnájomníčky do bytu ... zdenu a barboru 😀
angie byva u rodicov zatial

zdena je taká malá štetka, pretiahla kordiaka, teraz sa chystá na jakuba

klaudinka nieje nikto v paneláku, len tu jedna koníčkarka 😀 😀 😀 😀 😀

zuzitka
4. sep 2009

... pani Janka nazvala Zdenu štetkou 😀 😀 😀 ked mali ohovárací deň v bare 😀 😀 😀

angelik
4. sep 2009

aha, dik 🙂
neregistrovala som mena tych podnajomnicok 😀
no vidim, ze by som si mala pozriet tie casti
alebo nie? ten zaciatok ma neoslnil 😝

zuzitka
4. sep 2009

radšj dopozeraj tie časti, aby si bola v obraze ... ja to kukám vždy doobeda, ked je samko v škôlke 🙂
lebo potom by som nevedela kto je kto... a čo sa deje 🙂

lussy23
4. sep 2009

Ahojte. Sôhlasím Agáta je hrozná. Prečo tam stále hrá? Ja si myslím ,že ona je proste Andyho miláčik. Ja to úplne vidím. Nezdá sa vám to divné?
Vznikli Susedia. Po nich sa to začalo. na markíze pribudlo pár nových seriálov. Potom Kraus odišiel s Kiki do Jojky, napísal Panelák a odtvtedy začali vznikať seriály na Jojke. Nie je to divné? 😲

claudinka
5. sep 2009

co myslite, dostane svehlu? podla mna nie.. a na blichara - to sa tiez neda p 🙂
klaudinka v panelaku? zeby? 😀 😀

lussy preco divne? 😀

mirela
5. sep 2009

ja si tiez myslim, ze nedostane Kubka 😀, no a Emilka uz vôbec nieee ... S Milankom otec ako vybabral, ze prepisal na neho firmy

vladkaz1
5. sep 2009

Hm podla mna Svehlu nedostane ,ale ona je riadna mrcha ale paci sa mi 😀
Agate neviem dojst na chut 🙄 ani ja som to uz pisala .. stale mi na nej nieco nesedi , mne sa pacili strasne Bajzovci ked este fungovali ako rodina ,vsetko je tam take divne pre mna .. a hlavne ten sused aku scenu spravil , nechapem o co tej bajzovej byvalej zene Nine ide ,preco nepriznala farbu skor ..
Jaaj a som zvedava ci zacne balit ten novy sef Svehlovej koleginu neviem jak sa vola inak ona sa mi paci ako herecka do teraz bola taka nemastna neslana ,zato svehlova mi ide na nervy

claudinka
5. sep 2009

ja tiez nechapem, naco mu vobec hovorila, ze zuzana ju tam nechce vidiet, sak to bolo jasne, ze sa zacne do toho vrtat.. nelogicky krok

tak to by bola jaka palka, kebyze ju zacne balit! sak sa k sebe vobec nehodia 😀 😀 julka 😝

vladkaz1
5. sep 2009

no Julka a sef 😀 😀 😀 😀

janette4
5. sep 2009

ale šéf je fešák 🙂 ...pre Julku trochu moc mladý,nie?

vladkaz1
5. sep 2009

mne sa paci 😀 preco mlady? To skor ze je ona taka pevnejsa to robi 🙂

janette4
5. sep 2009

neviem,mala som pocit,že je také ucho,ale fešáčisko jak hrom,mňam 😀

vladkaz1
5. sep 2009

Ano ucho 😅 ? mne tak nepride ,ale je usmiaty jak slniecko na hnoji 😀

janette4
5. sep 2009

vladka 😀 😀

vladkaz1
5. sep 2009

janet 😀 a nieje? take mi to pride neprirodzene ze cez ten usmev ledvajrozprava ale fesak je to musim uznat

claudinka
5. sep 2009

tak tak fesacik, sak uvidime, co sa z neho vykluje 😀

vladkaz1
5. sep 2009

😀 no na to som zvedava aj ja .. 😀 a ten mister nanuk? 😀 😀 😀 co na neho hovorite? teda pery ma nadherne 😅

janette4
5. sep 2009

toho som si moc nevšimla,pozerávam popri ordinácii alebo pc.

lussy23
6. sep 2009

Claudinka - ani neviem, ale zdá sa m ito také, že On s tým začal. Ja tam tú Agátu nechcem!
Ja si myslím, že tá Zdena Kuba nedostane. Ona chce pretiahnúť ešte aj Emila! Starého chlapa! 😝 🙄
Ozaj, kedy akože boli tie Prominoviny, čo mali byť o tom Paneláku? Stále to ukazovali a nakoniec to nebolo vôbec 😢

laurinkadanielka
6. sep 2009

no fešak je ten mister nanuk som zvedava ako to s nim dopadne?čo si myslite s ktorou si začne asi ani s jednou 😀 🙂

majina.b
6. sep 2009

http://zivot.lesk.cas.sk/cl/10189/248150/Mari-n...

zdena (?) nie je nejak pri tele, na takuto filmovu postavu. Ešte vo výťahu nestretla Luknára (po bajzových) na toho asi zabudla. Ak by v panelaku byval Bajza tak ten by bol prvý.
A čo Imro????

claudinka
6. sep 2009

no pery hej, ale ten nos no nic moc ten mister nanuk, no nemusim.. ale spravaju sa jak take dve husicky 😀

honey023
7. sep 2009

Dnes vraj bude v Paneláku Anastacia: http://panelak.blogspot.com/2009/09/potvrdene-a...

vladkaz1
7. sep 2009

baby tak dnes sa strasne tesim na panelak, v stredu budem cucat na nete uz mi moj ozmamil ze ide fotbal .. tak preto 😀
Mister nanuk sa ani mne moc netento taky uplne machirek mi pripada a mas pravdu ten nos ma teda riadny .. ale ie dve su z neho teda riadne na makko 😀