Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

macka01
25. sep 2009

no v tejto sérií má každý nábeh na neveru a rozvod.O čo ide Nine?fakt Michala balí.Tam to bude ešte zaujímavé

janette4
25. sep 2009

ja pozerám panelák len sem tam,akosi sa do toho neviem dostať.hrozne mi lezú na nervy agáta s evou, Lucia s malou je super,len ako vás tu čítam,som trochu mimo.Kto je Martinka?Prečo si Lucia berie do dievtko?a priznali sa vtedy Ivana s Michalom,keď im Jakub ukazoval vtedy tie fotky? 😕

inak, k tým bytom.raz som v pozerala nejakú reláciu,a tam Kraus ukazoval,ako sa to nakrúca.všetko je tuším jeden byt a prerába sa podľa toho, v ktorom idú nakrúcať. 😒

labelo
26. sep 2009

aj mne lezie na nervy ta Eva uz by mohla s toho serialu vypadnut a este aj Bajzova velka reklamna manazerka,sto rokov bola doma na materskej a teraz hra velku moderatorku 😀

Martinka pracuje vo firme u Kordiakovho otca,teda teraz vo firme u Kordiaka, je to taka jeho prava ruka a teraz ju Kordiak odhalil 🙂 ako im tuneluje prachy

Ivana sa nepriznala k nicomu a este to otocila ,ze Jakub je vsetkemu na vine a chce sa s nim rozviest

lussy23
26. sep 2009

Haslerka - Pani Janka sa stále vyzvedá ako sa vlastne slečna Nika volá. Myslí si že Dominika, Veronika.
Tie tma nevystupujú, len som ich spomenula. 😉 Podľa mňa sa volá Nikola.
Ja som včera Panelák nekukala, bol Minitalent Mám ho ale natočený . 😉 .
Ozaj, Andy vravel, ž eniekto tam havaruje. Kto? Milan alebo Michal. Lebo mne sa to už všetko pletie. 😒
Janete- tá malá si na Luciu zvykla a chce u nej ostať. Vraj bola Lucia zaniesť do domova nejaké peniaze a ona sa jej chytila a už nechcela pustiť.

hasleerka
26. sep 2009

lussy dík za vysvetelenie ... no mne sa tiež veľmi páči Lucia s malou Luciou, obe sú chutné ... a jej pristane úloha maminy 🙂

duska1122
26. sep 2009

no mne sa vcera uplne sprotivil jakub za to ze on si narobil problemy predca nemoze jeho mama. tak strasne hu tam nechcel dat a teraz aby sa zavdacil ivane tak uz sa mu to nezda take strasne pokrytec jeden.

hasleerka
26. sep 2009

ja vravím jakub je riadny pako, ako môže žiť s takou ženou ... najprv sa stresuje kde pôjde ivanka bývať ked sa rozvedú a teraz sa už nechce rozvádzať a mamičku radšej šupne do ústavu ... ale jemu zjavne vyhovuje byť pod papučou

honey023
27. sep 2009

Fúúú, tak z Martinky sa riadna mrcha vykľula 🙂 a ako milo pôsobila 🙂 ...Kubko to má ťažké, čo už, ale každý z nich (Jakub, Ivana, mamička) nesú svoj podiel viny, na to ako to v ich rodine vyzerá.

Labelo: no Eva asi končí, je to v obsahu, ale či končí úplne v Paneláku, tak to sa dozvieme len z neskorších častí.

eva7780
27. sep 2009

už by bolo načase,keby vypadla 😠

lussy23
28. sep 2009

Ja si myslím ,že tá Ivanina nová kolegyne nekradne, ale je ....... Myslím si to, keď používa zdrobnenniny a tak.....
Ja by som bola radej, keby vypadla agáta.
Ale v kutilovi je dobrá.

sitni
28. sep 2009

Ahojte baby som nu nova ale je to tu super a panelak milujem

leva
28. sep 2009

ideme na to 😀 😀 😀 😀 😀

leva
28. sep 2009

Inak nechcela by som byvat pod svehlovkou,ta ma ake papuce na doma,s opätkami 😀

eva7780
28. sep 2009

Švehlová mi už riadne lezie na nervy 😠 stále o tom istom 🤐 a Terezku ani neukazujú 😕 dobré to dieta,ked ani nezaplače 😵

laurinkadanielka
28. sep 2009

v tej postielke určite nikto neni 😉 hlavne že tam nakuka

honey023
28. sep 2009

Jančo je veľmi zlý, nervák... si dokazuje, že aký on je silák, že si vie takto poradiť so synom, ešteže aspoň jeho manželka Soňa je normálna 🙂
Inak na Kuba sa to pekne začína sypať - Ivana, mamička, robota a ešte aj šéf, má to pestré 😀
Dnes boli opäť Lucky zlaté 😉

hasleerka
28. sep 2009

no Lucky dnes veru bodovali, fakt zlaté ... len mi nejde do hlavy, že už písala d , u nás prváci ešte len lastovičky roiba 😀 ... hrala niekde tá mladá Nika, lebo jej hlas mi je hrozne známy ale neviem ju zaradiť

majina.b
29. sep 2009

prv čo ma napadlo, že mala Lucka je min. 2-3, že ma zle výsledky v škole, ale včera ma zarazilo,že je len 1. keď píše ceruzov, a už písmeno D. - kolenačky a zatrest
a ešte čo ma prekvalilo, Lucia v júny o žiadnom dieťati nebasnila, len o tom aka je bohata, a v septembri, si už osvojuje dieťa, Veď pri osvojovaní sa čaka dlho, a ta predpríprava.... ale vo filme je všetko možné.... ešte, ako že máš peniaze, tak dvojnásobne...

Eva - to sklo na aute buď rozbila švehlova, nanuk (za klamstvo), alebo jej exmanžel talian...
mohli predať byt aj potraviny (za vyplatenie dlhov) a isť zo serialu preč

duska1122
29. sep 2009

hasleerka ta nika je kristina svarinska. vela dabovala tak mozno od tial ti je jej hlas povedomi. mali by si v produkcii najst nekoho kto by im kontroloval take veci ako napr. tu adopciu viete aby to sedelo s realitou neviem ako sa to vola preverovac faktov

leva
29. sep 2009

Ja si myslim ze to sklo rozbila svehlova,lebo ako sa schovala predtym ako Eva vystupovala z neho,si ho obzrela a sup.Janco je ozaj hnusak,taky sebec.Mne uz Janka pride taka nudna,furt len kritika na Emila,ako pokazeny gramofon,tak ma ich debaty vzdy bavili,no uz ani nie.Kordiak je taky zachranca,kazdemu sa snazi pomoct,sice suknickar,no ked niekto nieco potrebuje hned ide za nim.Tusim uz pomohol kazdemu v panelaku.Mala Miska ma novy uces,podarena,Michal omiela stale to iste...vajcaci,zoberem vam PSP-cko 😀

inkinka
29. sep 2009

či sedia fakty si radšej už ani nevšímam, veď napr. študentky chodili na prednášky už od začiatku septembra, hoci vtedy len bežia zápisy a ubytovanie a začína sa najskôr v druhej polovici.

duska1122
29. sep 2009

hm 😀

marcca
29. sep 2009

hasleerka, tá nika hrala v reklame na € čo bežala koncom min. roka 😉 ...dávala múdre rady babke 🙄 🙄 , tak možno odtiaľ si ju pamätáš 😉

honey023
29. sep 2009

jj, hrala v tej reklame na €uro 🙂 , kde vysvetľovala akože svojej babičke, že meníme menu nie cenu 🙂 a ešte hrala na STV v Obchode so šťastím, ktorý už STV zrušila. A bude vraj hrať aj v Keby bolo keby... ak si chcete prečítať viac, tak tu:
http://panelak.blogspot.com/2009/09/najviac-slo...
http://panelak.blogspot.com/2009/09/keby-bolo-k...

monkula
29. sep 2009

Tá herečka sa volá kristínka Svarinská...

majina.b
29. sep 2009

mne sa pači uputavka na keby bolo keby - kordiak a teta margit

hasleerka
29. sep 2009

no vyzerá to že agáta nikam nepôjde ked ani auto nepredala ... kordiak má kopec prachov tak pomáha

tak už viem, kde som ju videla, na stv, ja som sledovala ten seriál , len som nevedela jej meno ... dík

no začneme další seriál sledovať??? 🙂

majina.b
29. sep 2009

KBK začina asi 5.10, určite pozriem 1 časť, uputavky su fajn, hraje tam aj masľak z panelaku, nechajme sa prekvapiť.

honey023
29. sep 2009

No vraj to má byť kvalitný seriál aspoň tak o tom píšu novinári, tak uvidíme... ak bude tak dobre spracované ako Odsúdené, tak neni o čom, ďalší seriál, pri ktorom budem závisláčiť 😀. Tak Panelák od Krausa sa vydaril, takže si myslím, že KBK bude určite fajn, zrejme taká prepracovanejšia panelákovina 🙂 , keďže časti budú chodiť len raz do týždňa. No však uvidíme... a aj upútavky sú tiež zaujímavé 🙂

majina.b
29. sep 2009

no na starobu by som chcela mať take starosti ake maju jana a emil