Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

miska002
31. jan 2010

no uz konecne zacne aspon nieco na co sa kuk ....ukazky vyzerali dobre uvidiiiime co sa tam bude diat ......

mamartinka
1. feb 2010

No som dnes zvedava na Imriska.Co vyvedie v tej porodnici.A inak Zdenka bude vydierat Dusana a on jej bude davat stale peniaze.

vladkaz1
1. feb 2010

No dnes tak nedockava uz nech davaju panelak ,aj mala uz chodi panelak ... hihi 😀 ,som zvedava na tie zmeny veru

michalag
1. feb 2010

aj ja sa uz tesim ako mala 😀 , drahy hned skonstatoval ze si moze aspon kludne nieco robit na PC 😀 😝

honey023
1. feb 2010

My sa už tiež doma tešíme na Panelák piaty 😉 ... a budete pozerať aj ten nový seriál (bude tam hrať Hrušovský, čo chcel Luciu a s Kubkom bol spolumajiteľ vo firme), inak niekto tu tuším založil (asi mamartinka diskusiu) o tom, môžeš sem prosím ťa hodiť link.

popelka
1. feb 2010

ahojky baby,dnes to uz zacne ten panelak som zvedava ako male decko co bude v prvej casti...uz sa tak tesim,,,,,,,,,,,,,,,,pozerajte babenky bude sranda,,,,,,,,,,,,,

laurinkadanielka
1. feb 2010

ahojte baby a ktoru tipujete že je tehotna dnes pisali na internete že lucia

popelka
1. feb 2010

ahojte,,,ja myslim,ze lucia alebo viky rakova,,,,,,,jedna z nich ale presne neviem,,,a myslis,ze to fakt,alebo to bude len hrat,,,,,

mamartinka
1. feb 2010

Tehotna je Viki Rakova.Kdesi o tom pisali a je to skutocnost.Je normalne tehu nielen v panelaku bude. 😉

wild.horses
1. feb 2010

fuuu, uz sa celkom tesime 😉

vladkaz1
1. feb 2010

no aby sme neboli sklamane ...ale tesim sa jak decko,..... muz bude mat aspon odomna pokoj .. 😀

popelka
1. feb 2010

sak ja som ani nevedela,ze viky s niekym chodi,,,,,haha

lucia78lucia
1. feb 2010

Ale v Promi Novinách, keď sa pýtali Andyho, tak to nepotvrdil 🙂, ale vraj tehotenstvo zapracujú do deja. No o chvíľu to tu máme 😉

ukmima
1. feb 2010

Zaciname....pozerate?

mamartinka
1. feb 2010

To co bolo pred chvilou ten panelak.Co ste nevideli tam pisali.

mamartinka
1. feb 2010

No kde je ten Imrisko.Uz vriem a neviem sa dockat.Zasa to budu natahovat reklamou.

vladkaz1
1. feb 2010

ideeem na to

ukmima
1. feb 2010

he...4 z biologie

mamartinka
1. feb 2010

Dieta sa tlaci von rukou.Imrisko,Imrisko 😀 😀 Zatial to maju dobre.Ten Bajza tusim bol napity. 😀 Super to inak maju.Zatial sa mi 5 seria pozdava.Uplne super to spravili.

mamartinka
1. feb 2010

ukmima sa sulam na 4 z biologie 😀 😀 😀

ukmima
1. feb 2010

cisarsky rez...kolac...chichi

ukmima
1. feb 2010

ble..ble..mame tam Studenkovu...

wild.horses
1. feb 2010

hmmm, zaujimave titulky 😉

mamartinka
1. feb 2010

Tak polhodinu to ide a teraz to zacne.Bajza bol dobry.Ahoj fesak o chvilu sa vydime. 😀

lucia78lucia
1. feb 2010

Fúúúha, super... snímané novou technikou (zrejme tou, čo bolo Keby bolo keby + formát 16:9), nová svižná zvučka... zatiaľ super! A cisárky rez 😀 😀 😀

ukmima
1. feb 2010

...aspon ze Bajzovi daju -Misku