Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

bocenka
1. feb 2010

tak a z Lucii máme lesbičku 😖 😖 😖

majina.b
1. feb 2010

* tak a z Lucii máme lesbičku * tak to zaklincovali

eva7780
1. feb 2010

Lucia ma teda riadne prekvapila 😕

mamartinka
1. feb 2010

No co hovorite na Luciu a Denisu? 😕 Nemam slov ze lesby z nich spravia hned na zaciatku.

ukmima
1. feb 2010

Lucia...je otrasna s Denisou...

majina.b
1. feb 2010

denisa je otrasná 😝 😝 😝

mamartinka
1. feb 2010

Zatial super spracovane.u mna zatial 5 seria 1*

majina.b
1. feb 2010

ja mám pocit že nepozerám panelák 😉

mukky
1. feb 2010

ahojte,ja to velmi nesledujem, ale tá barmanka je inak orientovaná už dávno? 😕 😀
a konečne má tá druhá barmanka=speváčka/herečka/ zafarbené vlasy..

mamartinka
1. feb 2010

Co tam stale pisu ze premiera.Aj tu hudbu tam dobre dali.Teraz u Ivanky a Kubka sa mi paci ta hudba.Co to maju pustene.Kto to hra tu hudbu?

majina.b
1. feb 2010

malý lukáš super dieťa, alebo je barmankaá super mama???? že nočník???

mamartinka
1. feb 2010

Imro v bare nema chybu.Balonky okolo krku. 😀 Lucia ako luskala prstami a Imro podla pokinu. 😀 😀 😅

honey023
1. feb 2010

Zatiaľ veľká, veľká spokojnosť, odpálenie piatej série sa im podarilo! 😉

majina.b
1. feb 2010

no mne lezie ivana hrozne, ale hrozne na nervy 😝

vladkaz1
1. feb 2010

no tak Lucka ma ako lezba sklamala ... nie ze je to nieco zle, ale k nem sa to to vobec nehodi

mamartinka
1. feb 2010

vladkaz1 gratulujem k babetku.Zdenka a Dusan. 😝

mirka099
1. feb 2010

baby je uz táto dnešná časť v archíve? lebo ja ju tam nevidím zatiaľ 😕
cely den sa tesim ze ulozim maleho a vklude si pozriem panelák a 8.10 prišiel ocino na pokec..tak som musela vypnúť 😖

majina.b
1. feb 2010

sná nezomrela mamička???? ☹

susika
1. feb 2010

aspon, že ste mi t trochu priblížili.ja som na ten panelák uplne azbudla.ale že by zmena programu?beží to ešte len teraz? a je tam ivana stále taká protivná ako vždy?mne teda už šla posledné časti riadne na nervy a Kubo len čušal..ja by som ejj raidne vykričala všetko 😀

mamartinka
1. feb 2010

Mamicka nezomrela len utiekla zo sanatoria.Aj posielate sms do sutaze?No co teraz Lucia.Boris alebo zostane Denisa?Zajtra to tiez vyzera dobre.

ukmima
1. feb 2010

NEJAKY ofajc, vsak sa posielaju prazdne sms....tak ako hned vedeli meno?

vladkaz1
1. feb 2010

mamartinka dakujem 😉
nebolo to zle ,ale teda te Lucia ma dostala veru ...
a ten Bajza ? akoze aka troska ?

mamartinka
1. feb 2010

Kto by si chcel pozret dnesnu cast este raz kuk tuna....http://www.joj.sk/panelak-seria-v/1-2-2010/vide...

vodnarky
1. feb 2010

no aj mna Lucia prekvapila.. 😅 ..ale na co som bola najviac zvedava a myslela som si ze na to nadviazu aj dalsiu seriu,tak to na pani psychologicku Svehlovu a Michala.. 😉

labelo
2. feb 2010

format vysielania dobry,Lucia a Ivana zle 😖 dufam,ze sa Lucia spamata a bude s Borisom 🙂
no a dufam,ze to nepokazia tou otravnou Martinkou,lebo ak ju vratia do deja prestavam sledovat,otrasna herecka
Studenkova bola dobra,ze babka 😀 a z Bajzu spravili akehosi alkoholika...

lussy23
2. feb 2010

Ahojte. Pridávam sa k vám. mne sa tiež Lucia nepáčila.
Imriško bol zase dobrý. že 4 z biológie! 🙂

duska1122
2. feb 2010

tak ja som vcera pozerala ale kludne by som to v polke vypla , a vobec by ma nezaujimalo ako to dopadne. a kolko novych hercov a hned na zaciatku . hm a ta lucia ty kokosteda viem ze niektory ludia o sebe zistia ze su inak orientovany az neskor, ale maju akesi podozrenia , naznaky. a lucia ako blesk , rano sa zobudila , a rozhodla sa byt lezba , ci co? ved to je nezmysel, a riadne pritiahnute za vlasy. ale sak co ved krausa nezaujima co si divaci myslia.
inak vynimocne sa mi pacila agata, so starym fodraszom.