Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

ukmima
8. feb 2010

nechajme sa prekvapit...

wild.horses
8. feb 2010

no ja nevim. snad zajtra bude lepsie 😉

egyptanka
8. feb 2010

Baby ale Imra som mala rada, ale lezie mi na city ... tak Angelicka je na nervy z dietata, baby blues ako vysite a on ju tam zacne poucovat, ze si musi najst system ... a pritom zadrichme ked potrebuje pomoct ... tutmak jeden 😠

veronkaj
9. feb 2010

podľa mňa Zdenka im oznámi že je tehotná a potom bude ešte Janča vydierať že aby nepovedala že to môže byť s ním

bmmz
9. feb 2010

karool bravo .. konecne prehovoril a prestal byt trulo pri Ivane

mirela
9. feb 2010

no zase scenaristi trosku pozabudli na nedavnu minulost - ked debatoval Imrisko s Angie o kojeni, tak sa pytal Angie, ci aj ona kojila, odpoved ze jasne, pol roka 😕 ... pokial ma pamät neklame, tak Angie bola v kome a potom dlho v nemocnici, starala sa o Lukaska ta jej uzasna sestra dvojicka, takze nekojila ani nahodou 😀 ... Ivana mi uz ide fakt na nervy, Kubo jej dakoval za krasne spolunazivanie, no len to jej kazdodenne ponizovanie nie je asi idealne 😝 , nevravim, ze Kubo je sväty, ale taku semetriku len tak nenajdeme

ukmima
9. feb 2010

Ozaj Angie bola v kome...chi..nejako im to unika...a nam detaily neuniknu...

mamartinka
9. feb 2010

veronkaj aj mna napadlo tehu.No uvidime dnes.bmmz nechcela si napisat Jakub.

bmmz
9. feb 2010

hej jakub ...

egyptanka
9. feb 2010

mirela, dobry postreh ...

mozno jej mlieko v kome odstriekavali 😀

mirela
9. feb 2010

egyptanka 😉 😀 😀

duska1122
9. feb 2010

ahojte tak ja som opacna ja mam rada ivanu a jakuba s duse neznasam. ani sa jej nedivim ze je taka na neho ja by som pri takom trubirohovi nevydrzala ani sekundu. a imro no jeden lepsi ako druhy. stale rozmyslam s kym daju agatku dokopy ak je herecka tehotna a stale mi vychadza karol. no uvidime

desszi
9. feb 2010

citala som v stare ze viki rakova nie je tehotna, ze to bude nejaka ina z panelaku. mate tipy? my sme vcera s manzelikom tipovali bestiu Zdenu.

mamartinka
9. feb 2010

Ale Viki ma byt tehu v skutocnosti.Nie v Panelaku.

desszi
9. feb 2010

mamartinka to som citala aj ja minuly tyzden, ale vcera som citala v stare kde viki vravi ze to nie je ona, ale niekto iny. kraus koniec koncov nepovedal meno, a ludia si to zacali spajat s viki. no ved uvidime za par mesiacov 🙂

mamartinka
9. feb 2010

Tak Kubko sa potetovat da?No super.Len ci ho Ivanka zasa neodmietne.

lenka618
9. feb 2010

To s tým kojením, čo tárala Angie som si hneď všimla. Kďeže tá kojila pól roka, však ledva sa doplazila z nemocnice a už bežala do baru.
Ale najprv som si predstavila ako jej odstrekujú mlieko, kým ona sladko spinká... 😀

salonka77
9. feb 2010

Vcera bola fajna cast, ach ten Imro nevie Angelicku vobec pochopit, ze ma vela starosti okolo Davidka a celu domacnost na krku, ved by mohla jej prist pomoct mama alias Zdena Studenkova aspon na par dni, ale zas by bol nespokojny Imro... 😖
Keby existovala M-klinik, tak by som rodila ako jablon 😀 taky ochotny pristup, vsade usmev.... aaaach, skoda ze je to iba v seriali.... realita je uplne inaaaa 😒 😒 Co sa tyka, ze ktora herecka je tehulka, tak si myslim, ze Viki.

salonka77
9. feb 2010

Bola by to taka mila spomienka na Romana. Ale ked volala Karola na akoze susedsku navstevu, tak aj on prichadza do uvahy ako potencialny tata. Nechajme sa teda prekvapit.

tajava
9. feb 2010

tehotna ma byt predsa Engie, nie? ked sa koncila IV. seria, tak bol o tom clanok niekde, ze Engie bude v seriali tehotna

salonka77
9. feb 2010

Tajava - vidis, to ma nenapadlo. Moze byt. 😀

desszi
9. feb 2010

mamartinka ta nevera je uz na spadnutie, Jakubovi tusim dochadza trpezlivost a Ivanka ho stale sackuje do obyvacky.... 🙂

mamartinka
9. feb 2010

No mne sa tak zda ze si Kubko zacne z Nikou a Ivana by najradsej bola z Michalom.Ako vcera na Jakuba pred Miskou ze chrapun.Sa mohla krotit aspon pred dietatom.A este Miska povedz chrapun nanu.A potom este ked Michal prisiel len usmevy nanho a na Jakuba co cumis.No je to akesi domotane.

duska1122
9. feb 2010

tak to neviem , nika jakuba nechce a hovori ze je tutko a ak si toto zena mysli o muzovi len tazko by si s nim nieco zacala , ibaze s vypocitavosti. ale nika snad taka neni. jakub je blb keby ten moj zabudol na vyrocie a este mi v ten den povedal ze dnes ma robotu a nemam s nim ratat tak ma tichu domacnost aj mesiac ani 100 nahrdelnikov by mu nepomohlo 😝

wild.horses
9. feb 2010

dobr postrehy 🙂