Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

emjee
3. mar 2010

mamartinka papame jam je psenicka od technotronic 😀 😀 😀

majina.b
3. mar 2010

to boli dohady, nič ofic.

Viki je o 5 dni staršia ako Zuzana , teraz v marci budu mať 29r. tak možu byť aj obe 😀 😀 😀

mamartinka
3. mar 2010

emjee nema to byt pesnicka?Ale chapem si este domisliet 😉

emjee
3. mar 2010

ano pesnicka - ved pisem psenicka 😀 😀 😀

murinka
3. mar 2010

no baby nemozem sa doklikat 😒 citala som to na topkach-ze zuzana haasova je tehotna a rozvadza sa...a taktiez sa tam pisalo ze rakova tehotna nie je...a este ze haasova zo serialu podla scenara kvoli tehu odide kdesi prec za pracou ci co...nemozem to najst...ked to najdem tak vam to dam citat 😉

mamartinka
3. mar 2010

murinka tak hladaj a infoskuj nas tu.Nech vieme nacom sme 😀 😉

zuziiicek17
4. mar 2010

tu pesnicku si spiewal Imro,myslim ze to bude v dnesnej casti 🙂 prislo mi to vtipne.Ved Imro stale nieco vymysli 🙂

mamartinka
4. mar 2010

Vcera s kym bol Lukasko ked Maslak a Milan boli v bare?To ho hore nechali sameho?Sa mi pacil Karol a Svehlova. 😀

bubinko83
4. mar 2010

martinka to by aj mna zaujmalo.Je to take nedomyslene stym Lukaškom .Kordiak si tam akože pracuje a maly čo??? 😖 Som take dieta ešte nevidela čo len papa a spi.To može byt ozaj len v seriali. 😀

majina.b
4. mar 2010

MM,
včera Angie povedala Karolovi, že Lukáš už chodí. to znamená, že sa už dokáže o seba postarať, veď už mal 1. rok 😀 😀 😀

abetka
4. mar 2010

a ste si vsimli, ze tie ch dti este neboli chore??? 😀 Ani sopliky a ako to ta Angie zvlada aj domacnost a aj pracu a dieta. Sikovnica to je teda 😀

bubinko83
4. mar 2010

abetka ani chore ani nič o nich nehovoria.Nepoznam mamičku ktora by sa nezmienila o svojom dietati ake robi pokroky ,somarinky ,čo rozprava atd. 😀

pia22
4. mar 2010

Ale som sa este nedozvedela, ze preco chodi mala Lucka do Specialnej skoly?

majina.b
4. mar 2010

asi preto, lebo bola v detskom domove v čase nástupu do školy?

majina.b
4. mar 2010

čo soplíky, že ich nemal Lukáš, ALE, že ich z jasli nedoniesla Terezka 😀 😀 😀

pia22
4. mar 2010

Inak vcera bol dobry fik, ked sef cistil Alici zaludok, ze akoze si nevsimla na konzultacii s dietatom inspektora. To by aj mna zaujimalo, ved tam bola len ona a dieta, tak to by musela byt fakt mimo, aby si nevsimla, ze tam je este niekto dalsi😀

mamartinka
4. mar 2010

Imro vcera sa mi pacil ako hovoril Karolovi ci nechce pozicat odsavacku na sopliky. 😀 Veru este ani raz tusim neboli Terezka ani Luki chory.A sa mi paci ten liecitel.Som zvedava co Ivanka az zisti kde maju cukor?To ake mal ten caj ci co mu to Kubko spravil?10 lyziciek cukru?No to muselo mat chut?Kubko uz chcel odstrcit cukor a liecitel sa stale nacahoval.

salonka77
4. mar 2010

Stvu ma, ze pocas Panelaku davaju dva razy reklamu 😠 Na co? Nestaci jedna? Ako keby islo o celovecerny film nepoviem ani slovo, ale pri seriali, ktory trva asi tristvrte hodinu? Dost to uz prehnali... este to len zacina a po desiatich minutach sup reklama! Natahuju cas a zarabaju na reklame 😔

majina.b
4. mar 2010

reklama - od nového roku zákon dovoľuje mať 3 rekl. brejky za 1 hodinu

dadulka19
4. mar 2010

neviem,či ste to tu už nepísali,ale na STV2 chodí poobede seriál pre deti a hrá tam Betka Stanková ešte ako školáčka.Podarená je. 🙂 🙂 🙂

bubinko83
4. mar 2010

inak ta betka je tiež nejaka divna.Myslim tu postavu nie herečku.Najprv tam hra strašnu zvodkynu alebo až lahku ženu by sa dalo povedat 😀 a teraz zrazu strašna šefka každym rešpektovana.Mi to nejak nejde dokopy. 😖

mamartinka
4. mar 2010

No a Milos tiez rozvedeny.Ma Bajza teraz aj Ninu volnu.Inak co sa stalo s tym domom kde Zuzana z Michalom byvali?Vedla Milosa a Niny?Som si vsimla ako Maria prisla minule za Michalom domov ze prisla ako keby niekde do panelaka.Som myslela ze Michal zostal na tom dome.Lebo minule ked sa opili s Kubom tak boli este v tom dome.A zrazu je v panelaku akomsi.Nechapem tomu.

lucia78lucia
4. mar 2010

Ty brďo koľko ste za deň toho napísali 🙂
mamartinka: Bajza v tom novom byte býva od tejto novej série, aj keď bol s Kubom, tak boli v tomto jeho byte a nie v tom dome. Ten dom predali a peniaze si rozdelili so Zuzanou.

mamartinka
4. mar 2010

Ach tak uz chapem 😉

lila794
4. mar 2010

Mamartinka: ked sa Angiini rodicia pri jedle rozpravali, ze Angii k nim pride, len ked nieco potrebuje a ze ju aj s malym pozvu na nedelny obed, tak sa mama otca spytala, ze ci aj Milana pozvu, tak on ze ano a aj Karola, nech je prca 😀

lussy23
4. mar 2010

Ahojte. Vy to tuho ale píšete! Viac ako pri štvrtej sérií 🙂 Včera som kukala Modré z neba, tak prosím vás, čo také zaujímavé sa udialo?

mamartinka
4. mar 2010

No ta prca Angie otca bola dobra.lussy23 ak chces pozri si panelak aj tu.www.panelak.joj.sk Ja to tiez tam pozeram 😉

zuziiicek17
4. mar 2010

A to akoze vazne nechal Milan sameho v byte ? Mne by to na Angienom mieste vadilo a ona sa tam vychechtawala s nimi