Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

eva7780
11. mar 2010

nechapem preco si Nika nekupi svoj pc,ked chce takto kseftarit 😕 ved to mala uz davno v plane 🤐

murinka
11. mar 2010

ten imro je riadny puk 😀

eva7780
11. mar 2010

mamicka je dobrá,nemá chybu,ako jemne zistuje 😀 😀

mamartinka
11. mar 2010

Ta Denisa je sibnuta tusim.Prisa panu bohu. 🙄

tromboska
11. mar 2010

Preco si ta Alica neodlepila nalepky z topanok??? Ked si ich vylozila na stol, tak to svietilo, ze sa to nedalo nevidiet 😀

mamartinka
11. mar 2010

No ta navsteva Svehlovcou u Jancov nemala chybu.Ale kostovali.Vyborne a Sona vydis ty to vzdy ofrfles.Sona odisla sup Emilkovi na hlavu. 😀 😀 Som pukala od smiechu zrovna.Mamicka vyborna.Tusim zacina mat chutky keksikove 😀 Sa jej liecitel tusi bal.A Imrisko z autom no bomba.Angelicka aka fesanda teraz.Aj Denise sa zapaci.Este bol Emilko dobry s tym facbookom. 😀 Alica bude aj spat u Jancovcou.No sa mi teraz panelak paci a Ivana s Kubom sa mi teraz pacia ze su taky lepsi k sebe a Ivana sa konecne zmenila.Bajza co chce?Nech sa uz nanho Ivana vykasle.Sa mi fakt teraz paci ako sa chova.Ma to lepsie gradys 😀

mirela
12. mar 2010

dobra bola Julka, ked sa jej spytala Alica ako sa vlastne Nika vola, ci Veronika, Dominika a Julka ze ako tak pocuvam tak Elektronika 😀

monky1
12. mar 2010

ja som sa nasmiala z Ivany Bajzovej, ako prikyvovala mamicke s tym priblblym usmevom na tvari - tusim ked sa pytala, ci chcu pocut, co zistila

norik1
12. mar 2010

Ahojte, dopatrala som sa konecne k tej hudbe z Panelaku, ktoru som nevedela najst, je to Michal Lorenc a nazov ma Taniec Eleny, je to hudba k polskemu filmu Bandyta 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=rvI_EsGZtZc

Dakujem svojmu mm ktory to vyhrabal z neviemkade a hrozne ho milujem 🙂

honey023
12. mar 2010

norik1, už tu tá hudba bola spomínaná 😉 inak strašne dobrá hudba, dobre sa počúva... Prekvapila ma Ivana ako to pekne a správne vysvetlila Bajzovi... snáď ju Michal nezlomí niekedy 🙂

Teším sa na dnešnú časť 😉

mamartinka
12. mar 2010
lussy23
12. mar 2010

Ahojte! Má mdva postrehy z Paneláka 🙂
V utorkovej časti jarmilka vravela, že si so Šimonom potykali. Tak prečo si včera vykali?

Všetkých tam už raz ukazovali pri raňajkách aleb otak. Ale Lucku, Luiu a Denisu som ešte nikdy nevidela jesť. 🙂

lila794
12. mar 2010

Lussy, ale hej, Lucia nosila malej ranajky do obyvacky. Aspon sa mi zda 😉

pia22
12. mar 2010

Ja neviem ci som mimo ja alebo Agata, ale to je ake sci-fi, ze sa toho Petrzlena spytala na prvom akoze rande ci k nej pojde byvat a on suhlasil😅?

lila794
12. mar 2010

Pia 😀 😀 😀

katy2
12. mar 2010

cele je to uz mimo realitu 😉
ale ako oddychovka je to super.... netreba pri tom rozmyslat a su tam super hefty...
u mna naj.... imro a emilko.....

inak janka uz dotocila tie odsudene? alebo kedy ich nakruca... hlavne, ze sa nevie zbavit fajcenia....

mamartinka
12. mar 2010

Tak Imro nam bude mat novu pracu.Ivana bude hladat utocisko u Michala v byte.A mamicku bude chciet asi Agatin otec poziadat o ruku.

monkula
12. mar 2010

neviem, či ste to preberali, ale páči sa vám Agáta s tými vlasmi? mne ani troch, vyzerá ako starena, oproti tomu jej fešákovi vyzerá ako jeho matka 😝

lila794
12. mar 2010

Monkula, je hrozna, takisto aj Barča 😝

mamartinka
12. mar 2010

No Barcu mi ani nespominajte.Aku ofinku ma 😅 Nechutna ako v paruke.

lila794
12. mar 2010

No, tie tri gracie su perfektne, ako Marienka odpadla, ani v tej reklame. Emilko chce v boxe prespat, chudacik 😀

mamartinka
12. mar 2010

No Blicharovci su dobry.Ako sa Janka smiala ked Marienka-Emilko spravis nam ranajky. 😀 Alica spala u Kubka?Janco ake ranajky dostal 😀