Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

majina.b
29. mar 2010

naj chudák- blbeček --- Jakub,
naj herečky - Jarmilka, Jana, Alica - komediantka (ťažko sa rozhodnuť)
sympaticky- imro, aj to vie dobre zahrať
zla zahraná uloha - Agáta

nepochopím ulohu Michala, z pohľadu zd. sestry - každa chce mudr.. 😀 , ale charakterovo no neviem, neviem
Lucia - vie lepšie zahrať hovorkyňu u policie 😀
3 študentky nehodnotím, su tam len do počtu

lenka3007
29. mar 2010

Nechápem prečo z tej Soničky robia až takú blbú vymetenú blondínu.. však to už je až nenormálne jak uverí všetkému... som zvedavá co bude dnes... a Ivana by sa mohla už prestať pchať michalovi, evidentne ju má v paži...

majina.b
29. mar 2010

som zvedava s kým otehotnie mária, ak ju michal odmieta, a tehotenstvo má byť sučasť serialu

zuziiiicek17
29. mar 2010

1.najsympos je Imro 😀
2.Moementalne NIka a Alica
3.Najlepsie asi IVana
4.Najhorsia Agata

mmart
29. mar 2010

pridám sa aj ja 😉
1. najsympatickejsiu postavu serialu - Imro
2. najnesympatickejsiu postavu serialu - Alica
3. najlepsie herecky stvarnenu postavu serialu - Ivana
4. najhorsie herecky stvarnenu postavu serialu - Agáta

zuziiiicek17
29. mar 2010

mmart sme sa zhodli 😀

dada1212
29. mar 2010

Mne je najnesympatickejšia Denisa a nemám rada ani postavu Michala.
Najlepšie hrá určite Ivana, to klobúk dole, najhoršie tiež súhlasím s Agátou.

dadulka19
29. mar 2010

1.najsympoš,ani neviem,nejak sa mi už nikto nepáči 😀 😀 😀 😀 ..,ale predsa...Terezka 😎
2.Agáta
3.Julka(ak keď je len taká vedľajšia)
4.Angie

mmart
29. mar 2010

hej 😀 al neni tam moc na výber

lila794
29. mar 2010

1. najsympatickejsia postava - Imro, Julka
2. najnesympaticka - Denisa, Jančo 😝
3. Najlepsie stvarnena postava - Ivana, Jarmilka, Julka, Alica, Emil, Imro - vedia to dobre zahrat
4. Najhorsie stvarnena postava - Angie, Agata - ta nevie poriadne slovensky.

honey023
29. mar 2010

Vy ste tu cez víkend toho popísali, človek nestíha čítať 🙂 inak dadulka19, super fotka 😀 , nezabudnite, že dnes ide Panelák neskôr.

dada1212
29. mar 2010

S tým, že je čudné, že všetci si žijú dosť nadštandartne trochu súhlasím. Ale zase žijú v Bratislave, takže tam je predsa životná úroveň trochu vyššia. 😉
Akurát Agáta by mala trochu riešiť aj to, čo bude dalej, to tam mohli zakomponovať, lebo stále rieši len otca. A to, že z čoho bude žiť nerieši, pričom tomu jej obchodu sa nikdy nejako extra nedarilo, takže by nemala mať miliónové úspory.

mmart
29. mar 2010

Preto, že žijú v Bratislave majú mať vyšší štandard? 😕
No neviem, či je to tak? Ja žijem v BA a musím chodiť normálne na 8 hodín do práce (na rozdiel od panelákových hrdinov). Takže s týmto, sorry až tak nesúhlasím.

egyptanka
29. mar 2010

Viete co mi kole oci? ... ze v byte Svehlovcov, u Milana a aj u Imra ziadny naznak dietata v domacnosti. Necakam, ze tam budu mat deti, ale ked si spominam, tak ked bola moja Naty novorodenec, tak vsade som mala plienky na odgrgavanie a teraz ked je vacsia tak rano ju necham lozit a stavia sa vsade a hned su po celom byte hracky, v kuchyni sa valaju utierky, kuchynske naradie ... no proste si vzdy najde nieco co ju zaujme. Na stole mam flasku s cajom, ... je tomu hovorim detsky bordel.
A u spominanych rodin je vzdy dokonale cisto, ziadna hracka, ziadny detsky bordel ☹

lila794
29. mar 2010

Egyptanka, veru ten nas detsky bordel im tam chyba. Iba Ivana obcas sklada vecicky malej a u Milana su obcas nejake hracky na sedacke 😀 Ale inych ludi to ani netukne, to len preto, ze sme mamy, tak si to vsimame 😉

mamartinka
29. mar 2010

No vy ste toho popisali.Nemam sajnu citat.Inak idem hodit temu Showdance.Ktora chcete pripojte sa.

martinex
29. mar 2010

Ahojte kocky.... aj ked sem neprispievam, panelak sledujem a z casu na cas precitam aj vas...

mna na tom panelaku uz dost stve,ze je cely ten dej taky roztahany ze az.... zo zaciatku sa vsetko tykalo len panelaku, max par postav okolo a teraz je to uz uplne mimo panelak... a hlavne sa vsetko tak vlecie... chcelo by to nejake poriadku "action".. napriklad keby ivana konecne poslala michala do certa,ale by sa s kubom rozviedla, alebo proste nieco prelomove...lebo uz ma to ani tak nebavi a vacsinou ho pozeram,len preto ze nic lepsie nejde...

s tymi vyrobkami sponzorov mate pravdu, do oci to bije,ale sak to je ich ciel.. a to ako si dochodcovia pekne ziju, maju na saty od fera mikloska a bodobne hluposti..nehovoriac o ostatnych,ktory viac nerobia ako robia 😀

lenka3007
29. mar 2010

showdance je dobrý nápad.. dufam ze m to chytí lebo let´s dance je trapošina...

martinex
29. mar 2010

este som sa chcela pridat 🙂
1. najsympatickejsiu postavu serialu - Imro
2. najnesympatickejsiu postavu serialu - Denisa
3. najlepsie herecky stvarnenu postavu serialu - Ivana
4. najhorsie herecky stvarnenu postavu serialu -Sona

dada1212
29. mar 2010

Mmart Myslela som tak, že nezamestnaní určite nebudú. S tým, že nechodia do práce a majú peniaze nesúhlasím.
Ivana chodí, Jakub podniká, Bajza je v práci dosť často, Blichárovci sú na dôchodku, Angie robí v bare, Lucia má bar, Kordiak prepieral peniaze, momentálne robí iba daňové priznania, Imro a Angelika robia tiež...
Jedine to teraz sedí na Agátu, to som už aj spomínala, že prečo nerieši, že z čoho bude žiť, lebo nejako veľmi jej ten obchod nikdy nešiel, takže neviem, z čoho chce dalej žiť a ešte prerábať aj ten priestor.

lussy23
29. mar 2010

Vy ste tu toho popísali. A mám aj postreh, síce, to tu už niekto písal. 🙂 To Dušan a Ivana nevideli, že unášajú Martinu? A anui nepočuli jej volanie?
Čo sa týka toho detského bordelu. Ja si myslím, že o to sa ani nestarajú. Nie je to podstatné. Však ani v ordinácií ani v Poistovno šťastia to neni.
Tá vaša anketa: Najsympatickejšia postava seriálu - Imro, malá Lucka a trochu aj Alica
Najnesyppatickejšia - Denisa, Zdena
Nejlepšia herecky stvárnená úloha postavy - Ivana, Kubko
nejhoršie herecky stvárnená postava - Soňa, Nika
Inak, všimli ste si, že hercovi ,ktorý hrá Imra nezmenili priezvisko?
A jednu vec nechápem. V poistovn išťastia sú dve asi 5 a 6 ročné deti. A v prvej časti povedali snáď aj 15 viet! Ale malá Miška len mlčí a mlčí 😒

egyptanka
29. mar 2010

lussy, zmenili ...
on sa vola Bystriansky a v Panelaku je Bystricky.

vodnarky
29. mar 2010

aj aj sa rada pridam:
1:najsympatickejsia postava-imro
2:najnesympatickejsia postava-nika,zdena
3:najlepsi herecky stvarnena postava-ivanka,kubko
4:najhorsi herecky stvarnena postava-denisa,sona
😉

maryah
29. mar 2010

caute, denisa mi lezie tiez pekne na nervy a sona s tou naivitou tiez... a da sa povedat, ze aj pani janka a aj fodras... celkom sa nasmejem na emilovi... a paci sa mi aka je lucia priama a aj betka je dobra 🙂 , vlastne je tam celkom dost dobrych hercov... no chyba mi tam zuzana bajzova

honey023
29. mar 2010

Prečo si myslíte, že Soňa je naivná, podľa vôbec nie je naivná a dobre to má v hlave spočítané, čo sa týka Dušana 🙂

martinex
29. mar 2010

maryah vidis, na pani janku som zabudla.... boze,ako ma uz nebavi pocuvat tie jej kombinacie kto s kym preco.... ako,nech raz za cas nieco riesi,ale uz je to stale to iste dokola 😖

maryah
29. mar 2010

martinex, janka bola "uzasna" ked bojovala s tym fajcenim... jaj, chudak emilko 😀 ... a ta jej zvedavost, boze...
honey, sona ma toho v hlave dost, ale nechapem ako sa da obalamutit dusanom...

martinex
29. mar 2010

maryah presne... a s tou zvedavostou to prehana, uz je to neprijemne a otravne

womenne
29. mar 2010

ja sice neprispievam ale čitam a pozeram cez net 🙂
1) najsympatickejšia postava-Lucia
2)najnesympatickejšia postava-Nika,Zdena,Janka
3)najlepši herecky stvarnena postava-Ivanka a Kubko(ivana je fakt dobrá)
4)najhoršie herecky stvarnena postava-agata,Sona