Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

heleniatko
30. mar 2010

nechapem, preco sa Agata vlaci po schodoch so 6 flasami mineralok???? len aby stretla pani Janku? 😀 😀 😀 inac, panelak je vraj na Geologickej 1, ale v niektorej z prvych serii sa spominala Karlovka a navyse mamicka Jarmilka mala byvat nedaleko... zrazu je v Petrzalke?

siouxsie
31. mar 2010

hlaska udrzbara Czinegeho v nemocnici na adresu MUDr. Maleho bola nadherna a trefna: kto stoji u dveri, kazdy ho uderi 😀
... a nezistili sme, co sa to Denisa dozvedela na Borisa 😒 nemate nejate tipy? moj je, ze je bisexual...

dadulka19
31. mar 2010

fakt tá agáta išla s nákupom hore peši,ale potom s prázdnymi rukami zase išla dolu a to už si výťah volala 😀 😀 😀 😀

Denisa si asi niečo len vymyslí na Borisa,aby narobila zle 😒 😒 😒

siouxsie
31. mar 2010

k tej Agate, ze isla peso s nakupom domov: aj mne obcas prepne a vybehnem k nam na siedme poschodie po vlastnych - v ramci kondicky 😉

dadulka19
31. mar 2010

siou,ja tiež chodím peši,ale len keď som sama bez malej a bez nákupu.S nákupom sa hore veru neteperím po schodoch 😀

bubbles
31. mar 2010

nejako mi uslo... preco angelicka nerobi znovu v tej skolke ako robila? ved tam by si mohla zobrat aj maleho... radsej bude robit v kasine???

mychaella
31. mar 2010

v kasine asi viac zarobi, a cez den je doma s Davidkom, tak som to pochopila ja...

vodnarky
31. mar 2010

tiez si myslim,ze s tym nakupom po schodoch bola blbost..este keby to bol taky mensi,clovek by sa ani nepozastavil..no ale s tymi flasami.. ??😅

lussy23
31. mar 2010

Ahojte, asi mi niečo ušlo. prečo má Janka kľúč od kordiakovho bytu? A prečo pracuje martinka v bare? Kde sú Milan a Angie?

Konečne sme videli Terezku 🙂 Inak, ako to robia, že ich tie bábätka posluchajú?

vodnarky
31. mar 2010

😉 Milan a Angie isli na tyzden na dovolenku..Martinka ju zaskakuje v bare a Emilko z Jarokou mu davaju pozor na byt a preberaju postu.. 😉

vodnarky
31. mar 2010

sorry..z Jarkou.. 😉

lussy23
31. mar 2010

vodnarky - aha. Inak v pondelok hovoril iv prominovinách o Mirke Partlovej a spomínali i Lukáška. Vraj sa v skutočnosti volá Dávid.

mychaella
31. mar 2010

emil ma janku nie jarku,
tak vies ked su napapane tie deti tak co budu, a ked od malicka tam hraju tak si uz asi aj na tych hercov zvykli, a asi aj natacanie casti s detmi prisposobuju im, myslim ked je terezka unavena tak natacaju jak ju ivana uspava a pod...

vodnarky
31. mar 2010

😀 pardoon..vlastne janka..furt mam v tych menach nejaky zmetok.. 😅 😉

labelo
31. mar 2010

lussy23

maly Lukasko je syn Andreja Bicana a vola sa David Bican a je strasne zlaty 🙂

labelo
31. mar 2010

asi nie je jeho syn,som sa zmylila,ale niekto ni to povedal 😀

monkula
31. mar 2010

Bičan má veľkého syna, a dve malé dievčatká, to je len zhoda mien

monky1
31. mar 2010

jeeej, boris pobozkal luciu ... aki su zlatiiiii 😅

eva7780
31. mar 2010

Alica čo spievala 😀 😀 aký hrubý hlas má

egyptanka
31. mar 2010

Alica nejako zachripnuta .... 😉

eva7780
31. mar 2010

sestričky zrazu aké romantičky 😀 😀 hned závidia 🤐

mamartinka
31. mar 2010

Tak Lukasko asi nebude Bicanov Syn David.

mamartinka
31. mar 2010

No Imrisko aky starostlivy tatino.Uz aj Davidka konecne uz uvidime.Sa mi zdalo ked Angelicka prisla ako by Imrisko drzal prazdnu perinku.A zrazu uz bolo vydiet aj hlavku aj rucky.Pekny bol.A mamicka sa strati s Terezkou?No co to bude som zvedava.A Janco Alicke aj nozky masiruje 😀

lucia78lucia
31. mar 2010

evi, presne sme sa doma na nich smiali, že z hrdiniek aké citlivky zrazu 😀 ...Alicin hlas 😀

eva7780
31. mar 2010

sa divim Angelike,že ide od takeho maleho babatka 🤐

susi157
31. mar 2010

ten serial zacal byt cely divny vela nedostatkov a chyb uz sa mi moc nepaci ale ako komedia je dobry 😀 😀 😀

heleniatko
1. apr 2010

moje heslo dna z minuleho panelaku - Ivana Svehlova jakubovi: "VSETKO DOBRE JE NA NIECO ZLE" 😀 😀 😀 ...

maryah
1. apr 2010

nechapem fodrasa... preco sa tak strasne vyhyba sobasu s jarmilkou... ved tam ma s nou buducnost, zil by s nou a namiesto toho byva u dcery... juuuj, zacina mi liezt na nervy

maryah
1. apr 2010

fiiiiiiha, dktor maly aky romantik 🙂
pozeram archiv, vcera som nestihla