Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

alexandra
3. máj 2008

My tiez sledujeme a preco? Pretoze na rozdiel od tych uzasnych Hollywoodskych serialov a inych filmov su to normalni ludia, nie sami superzbohatlici ktori riesia ci si kupia Jaguar, alebo Lamborgini a zeny pol dna nakupuju a pol dna sedia na terase pri bazene 😀

xena22
3. máj 2008

Panelak sledujem skoro kazdu cast,ale z archivu,ked mam mrtvu chvilku,alebo ked sa mi nechce nad nicim rozmyslat a chcem len tak zresetovat hlavu,tak je to fajn relax,postavy su celkom realne,da sa tam aj zasmiat,ale predsa len mi niektori ludia trosku prekazaju,napr.Agata (dost blbe,na to,ze je hlavna postava 😀 ) Karol tam dufam bude len hostovat 😀 a obcas mi vadi aj Jakubko,ale da sa na to pozerat.Som zvedava ako sa to bude vyvyjat s tou Michalovou milenkou a ten srac co prisiel za Angie,tiez nahana strach 😀 ,tak na moj vkus je tam hrozne vela problemov na tak malo hlav...uvidime co bude dalej 😉

majka35
3. máj 2008

my si ho obidvaja s manželom radi pozrieme ... nič sa nedeje, keď nestíham, ale po celom dni mi celkom uvoľní náladu ... 🙂

elise
3. máj 2008

my panelák nesledujeme iba občas 😉

majka35
3. máj 2008

ale mňa dnes večer celkom bavia príspevky diddi ... 😀 😀 😀

dannynka
3. máj 2008

ahojte,
aj ja si rada pozriem panelak,zo zaciatku som sa mu sice vyhýbala ale casom som zistila ze sa da celkom pozerat...tak pozeram....ale netrha mi zili ked vynecham nejake casti 😅 😅 😅 😀 😝

timik85
3. máj 2008

ahojte, neda mi nezapojit sa... tiez sledujem panelak a jedna vec mi tam vadi uplne najviac a tu ju zatial nespomenul nik... vsimli ste si,ze tie postavy tam od rana az kym vecer nelahnu do postele len piju alkohol? emil si dava rano caj s rumom, agata ma nejaky problemik hned bezi do baru, kordiak a jeho whiskey, zuzana a agata sa chcu porozpravat, tak vacsinou pri vine atd.. nonstop alkohol.. podla mna, ked to pozera tolko deti tak by sa mohli tvorcovia trosku zamysliet.... 😖

ada78
3. máj 2008

caute, aj ja ich pozeram skoro kazdy den, ale vcera som nestihla. mozte mi niekto napisat tak 2 vetami, co sa tam dialo? 🙂

inak suhlasim s vacsinou, ze agata je neprirodzena a karol divny. 😝

dadulka19
3. máj 2008

ada,mrkni tu http://panelak.joj.sk/ 😝

ada78
3. máj 2008

dadulka, nemam nainstalovane vsetky programy, tak mi to nevie stiahnut. ☹

dadulka19
3. máj 2008

tak v skratke:Agáta vráti fotky vnučky Emilovi a Jane,tí na striedačku trčia pri pc.Mareka dovedú domov policajti.Do baru príde bývalý frajer Angie,ktorého pustili z basy....

ada78
3. máj 2008

a svehlova vratila agate ten list? a co v nom bolo?

dadulka19
3. máj 2008

no,Švehlová ho ešte nevrátila,ale svokra jej povedala,nech ho vráti.Inak,mama je ho poslala 😀

ada78
3. máj 2008

tak dik. 🙂

jaduska
3. máj 2008

Vôbec ma tento seriál nezaujal. Viki mi v tejto úlohe absolútne nesedí 😒

matar
3. máj 2008

aj my si ho pozrieme. je to oddychovka (aj ked mám veľmi rada aj dokumenty 😉 ). nemusím pri nom rozmýšlať.
a viki je tam ozaj otrasná. radšej si mala nechať svoj origoš madarský prízvuk, myslím že by to nikomu nevadilo, ako sa snažiť za každú cenu artikulovať a hovoriť nenormálne spisovne.
a viete čo je ešte divné? aké sú všetky baby krásne vymaľované ked vstávaju z postele 😀

princeznicka.
3. máj 2008

Ani mne tam ona nesedi,nejako jej idu take komicke ulohy,ako mala v Susedoch..to je podla mna presne pre nu.Ja jej nejako teraz tu ulohu neverim.

dadulka19
3. máj 2008

ada 😉

v každom,alebo vo väčšine filmov(seriáloch)sú baby vymaľované už v posteli 😒

maca793
3. máj 2008

diddy
ale nie, nemyslela som to vážne. len ma to niekedy žerie, že keď nevidím večer seriál, tak som potom na druhý deň smutná 😵

maca793
3. máj 2008

ja musím referovať kamoške, lebo tá robí stále do večera v robote nemá telku, vieš? 😵

katulka2709
4. máj 2008

No Panelak mam rada, kazdy den ho nahravam a ked sa vrati muz z prace o 22:30 tak si ho pozrieme spolu. Je to fajn serial na ktory sa da pozerat. Jasne ze nie kazda postava sa vydarila a nie kazdemu sa to paci, ale celkovo je to super.

kyliefox271
4. máj 2008

tak ja sa pripajam k fanynkam tohto serialu, mne sa zda v pohode,lahky zaner, a rada si ho tu polhodinku pozriem...Taktiez sa mi nie velmi pozdava stotoznenie Viki s Agatou,resp Agata ako postava sa mi zda trosku ,,cudna,, 🙂 ale celkovy dej,humor,postavy a vyvoj serialu ma bavi.. 😉

anika
4. máj 2008

skoda, ze zmenili vysielaci cas, o mna ako divaka urcite prisli, lebo v pondelok je lepsi serial na cetecku, v utorok a vo stvrtok na nove, v stredu si radsej pozriem hausa 😉

bianca
4. máj 2008

anika ja mam podobny program 😀

anika
4. máj 2008

bianca 🙂 😉

eva7780
4. máj 2008

aj umna je to podobne,skor mi vyhovoval neskorsi cas,teraz to ani nepozeram a na reprizy nemam cas 🙂

tilly
4. máj 2008

tak, aby sme boli my o ôsmej večer doma, to by asi musela byť poriadna búrka 😀 😀 😀 😀
takže vôbec netuším o čo sa jedná, no dobre, klamem, asi tri krát som to videla 😀
mne sa páči bárta, ale to asi pre to, že mi niekoho pripomína 😀

bibianna
4. máj 2008

Dievčatá, panelák sa dá pozerať aj z archívu TV JOJ http://televizia.joj.sk/tv-archiv.html
Ja keď nevidím v telke, pozriem si tu.

otrivinkajanka
4. máj 2008

ja panelak zeriem od prveho dielu som nevynechala ani jedinu cast a som rada,ze ho dali na 20 hodinu aj na stranke panelaku ludia neustale pisali aby ho dali skor ved ked ho niekto neodsleduje o 20 hod tak ho davaju v reprize na druhy den o 17:40 hod a je aj na internete som rada,ze zycali konecne nieco normalne v tej telke davat

cicushka
4. máj 2008

preco to ludia pozeraju? lebo je to aj o nich...deju sa tam zivotne situacie, v ktorych sa skoro kazdy raz ocitol.