Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

labelo
18. máj 2010

baby a to co raz povedala Denisa Lucii,ze vie nieco na Borisa to sa uz prezradilo?alebo sa na to zabudlo?

mamartinka
18. máj 2010

labelo myslim ze sa to este neprezradilo 😉

berika
18. máj 2010

Ja panelák pozerám skoro každý deň, men sa veľmi páči tak ako je, filmy nebývajú nikdy úpne reálne, preto nás asi bavia a netreba sa venovať len tým maličkostiam, dej ako taký je veľmi dobrý. keď panelák je prehnaný tak čo mám potom povedať na CSI Miami? napríklad, alebo všelijaké iné americké filmy. vôbec nekopírujú realitu a predsa ich každý pozerá

atuin
18. máj 2010

berika- ved aj ja pozeram panelak kazdy den, niekedy aj dvakrat 😉 Ale take uplne do oci bijuce somariny mi vadia. Napriklad "zufala" situacia Angie (ci ako sa to pise), ktora ma len jeden trojizbovy byt a auto, ale nastastie dobry clovek este zije a kupi jej byt este jeden. Myslim, ze by sa dalo v jej terajsej situacii najst plno inych zapletiek. A ak je cielom to, aby osadenstvo panelaka ostalo tak, ako je, nemali tam montovat zapletku s Milanovym otcom. Mozno mali s tym bytom autori povodne iny zamer, ale potom si to z nejakeho dovodu rozmysleli a teraz to jednoducho musia zaplatat naspat a cele to potom vyzera, ako to vyzera.

mirka099
18. máj 2010

atuin podla mna to s tym bytom urobili naschval aby sa Angie zblizila s Maslakom

lussy23
18. máj 2010

Atuin - ale tie deti nie sú ich, namajú ich stále k dispozícií. Tak preto ich len kočíkujú.
Jej, ukázali Dávidka! Super!

lenka3007
18. máj 2010

Dávidko je aký zlatunký...

mamartinka
18. máj 2010

Jarmilu niekto unesie a od Jakuba budu pitat vykupne.A z Ivankou bude Jakub pracovat na dietati. 😉

atuin
18. máj 2010

Ved ja viem, ze tie deti tam nemaju k dispozicii. A to, ze teraz v posledom diely ukazali dvoch drobcov, to mi urobili naschval, za to,ze som ich skritizovala. 😉

labelo
18. máj 2010

uz by mohli ostrihat Bajzu ma ten uces uplne hrozny a Maslak by si tiez mohol prezliect tricko, ma ho uz asi pat dielov v kuse 😀 a Angie trocha ucesat ma tie vlasy ako slamu...
a baby nie je ta Norova dcera aj v skutocnosti jeho dcera?lebo sa mi akosi dost na neho podobala 🙂

majina.b
18. máj 2010

Noro nemá v skutočnosti dcéru, ale syna ktorý ma cca 6 týždňov, a matka chlapčeka je z panelaku zdr. sestra Michaela čo čakala dieťa s bajzom a zomrela

mamartinka
18. máj 2010

Panelak Pondelok 31.05(Utek)Lucia je zúfalá, všetku zlosť si vylieva na Borisovi. Ivana s Jakubom pracujú na dieťati. Syn Blichárovcov požiadal rodičov o pomoc. Panelak Utorok 01.06(Vzrusenie) Pani Jarmilu určite uniesli a od Jakuba pýtajú výkupné... Patrik prezradí Dušanovi tajomstvo. Imro má veľký problém. Panelak 02.06 Streda(Milenci) Lucia má obavy, aby neprišla o dcéru. Ivana pochopí, že Michal spával s ňou aj so Silviou. Alica navrhla Ivane spoločnú dovolenku. Panelak 03.06 Stvrtok(Vyhrazky) Michal sa Jakubovi opäť ospravedlňuje. Angelika doma objaví zásoby jedla. Imro sa obáva, že bude na dovolenke hladovať. Panelak 04.06 Piatok(Ekonomka) Egon má pre Alicu super nápad... Nika a Agáta dostávajú ponuku na prácu. Jančovci budú dovolenkovať vo Francúzsku.

monkula
18. máj 2010

čo majú scenáristi v poslednom čase so zvratom či? na konci vety? je to gramaticky nesprávna skladba vety a lezie mi to na nervy... 😝

siouxsie
18. máj 2010

monkula - či? je to modna zalezitost posledneho obdobia medzi ludmi na socialnych sietach, kde sa vsetky vyrazove prostriedky skracuju. aspon ja to tak pozorujem.

monkula
18. máj 2010

Ďakujem za vysvetlenie... na sociálne siete nechodím, tak neviem... Ale je to hrozné... 😝

ba80
18. máj 2010

ajeeeeeeeeeeeeeeje... husteeeeeee 😀

mirka099
18. máj 2010

vaau tak to bolo dobre..necakala som ze sa prizna... som zvedava co urobi Jakub... 😕 😕

egyptanka
18. máj 2010

som zvedava na Ivaninu reakciu ...

sharlotta
18. máj 2010

Ja len poopravim, ze "ci?" pochadza z Profesionalov a uchytilo sa to dost vyrazne presne ako "toto nem dopadne dobre" z Kutyl s.r.o. 😝

magimary
18. máj 2010

podobne sa uchytilo aj "veď toto, veď to"...
tiež-myslím z nejakého seriálu...

ba80
18. máj 2010

"ci" na konci sa tusim pouziva na strednom slovensku okolo detvy, ci? 😉

majina.b
18. máj 2010

a či?? slovník Karola

majina.b
18. máj 2010

a či?? slovník Karola z profesionálov

labelo
18. máj 2010

povedal to Bajza Jakubovi?

majina.b
18. máj 2010

ano povedal, bajza prekvapil, šokoval

majina.b
18. máj 2010

jakub na hojdačke, ivana u michala a terezka????

egyptanka
18. máj 2010

v jasliach ...