Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

pipera
25. máj 2010

😀 😀 😀 😀 😀 dnesny diel som konecne videla cela a navyse bol fakt dobryyyyyyyyyyyyyyyy 😀 😀 😀

llumka
25. máj 2010

prosim vas co hovorili v spravach na konci ked angie pocuvala s maslakom?nieco s martinkou?

heleniatko
25. máj 2010

preco jedine fabry je schopny ludom povedat na rovinu? co si ten bajza myslel, ze bude ubohu pani natahovat dokedy? ona uz si uz mozno planovala vylet do vatikanu s nou... krute... ozaj, to na ktorej klinike je bezne, ze primar pride do roboty az vecer do sluzby? bezne to predsa funguje tak, ze pride rano a ostane v sluzbe do druheho rana...

salma22
26. máj 2010

ta zdena je sialena nevie pochopit ze ju tam nikto nemusi, jej svehla aky krotky moje nervy ako keby on nieco urobil asi bez tej ivany nevie byt 😔 lezie mi na nervy teraz ako sa sprava,fodras to nevie povedat starej ze si ju nechce vziat chore potom asi zdrhne ako kordiak zo svadby 😀 a som rada ze majka a filip sa dali do kopy este nebyt jeho mamy tak je to v pohode sa stara do toho co sa jej netyka, blicharova riadne spaja utrzky ktore pocula videla xi xi ale aj tak je skvely starky blichar ,alica je tiez dobra aspon sa zasmejem 😀

dadka212
26. máj 2010

Teda včera riadna trapošina s Jakubom...pár dielov dozadu bol Ivane, keď od neho odišla aj s Terezkou odniesť rozvodové papiere a zrazu vo včerajšom dielo nevedel kde byva 😕

dadka212
26. máj 2010

Myslím bol odniesť papiere k Alici

laurinkadanielka
26. máj 2010

že martina m bola zastrelena

lenka3007
26. máj 2010

a maslák ako sa zatváril, ako keby s tým mal volačo spoločné...

majina.b
26. máj 2010

škoda zastrelenej Martinky - učtovničky, dobre to hrala, no nakoniec možno to nebude ani ona 😀 , ked sa v novej serii objaví milan, tak vstane z mrtvých i ona 😉

jasminet
26. máj 2010

dadi to co bolo?? vsak vtedy sa tam jak velka voda dovalil, ze rozvadzam sa a teraz si pyta adresu a ani to nenasiel?? som kukala jak puk... 😀 😀 😀

berika
26. máj 2010

Alica je perfektná, fakt sa na nej vždy schuti zasmejeme.

mamartinka
26. máj 2010

jasminet on to nasiel myslim kde Alica byva ale ona mu nedvihala telefon.On jej volal.Inak vcerajsia cast bola dobra.A Patrik preco boli na zemi?To bolo v jeho deckej ci kde?No dnes bude zasa Imrisko dobry.

dadka212
26. máj 2010

Mamartinka Ivane hovoril že to nenašiel a že ani Alica mu potom nedvíhala mobil...

lussy23
26. máj 2010

Vy ste ma predbehli!!!!! le Kubko možno zabudol, kde býva 🙂

lussy23
26. máj 2010

heleniatko - zrejme mal nočnú.

mamartinka
26. máj 2010

No Imro je dobry 😀 😀 A co Kubko zrazu taky mily k Ivanke 😕

dadka212
26. máj 2010

Veď Kubovi povedala že ho miluje navyše si vrzol...Niektorým chlapom stačí k šťastiu malo 😀

mamartinka
26. máj 2010

Ja neviem dnes nepozeram.Uz jej je aj Kubko dobry?

mamartinka
26. máj 2010

Co dnes bolo.Zhrnie niekto?Prosiiiiiiim.

dadka212
26. máj 2010

Švehlovci sa udobrili, idu sa snažiť o druhé dieťa. Ivana sa sťažovala Julke že nevie dokedy sa vydrží pretvarovať, že stále miluje Michala. Nika asi bude robiť na klinike, všetky sestričky sú proti tomu. Patrik sa vyspal soZuzanou prišli starí Jančovci ale išli čakať do baru kým skončia. Zdena si počkala pred panelákom na Zuzanu a pustila sa do nej zatiaľ iba slovne. Dunčo bude asi tatino. Angie vyhodila Masláka z bytu kvôli tomu že si myslí že má niečo so smrťou Martiny. Agáta sa pohadala s Jaruš keď k nej prišli do bytu aj s Bubom, nakoniec si Agi vypytala od oca kľúče od jej bytu.

alica007
27. máj 2010

Ach , ako len neznasam toho krausa. preco toto stale robi? nech ivana sa rozvedie s jakubom a nech ide za Miškom, keďze ho miluje. A Kubko nech sa dá dohromady s julkou.

salma22
27. máj 2010

suhlasim s tebou alica ako sa len pretvaruje ivana kamaratkam rozprava tak(o pretvavarke) jakuba taha za nos potom sa ozere vola michalovi a zas klame jakubovy ze vola ,,alica"(po opici) imro sa mi pacil ze sa priznal konecne ale nepamata si co bolo pravdou 😀, ako sa urazali vstky sestricky 😀 😀 tak nech im tam nika spravi prievan uz aj treba

jasminet
27. máj 2010

jaj a malej terezke dali o kusok nizsie matrac sa mi zda, uz ho nema uplne hore - ktora ste pisali do redakcie? 😀

dadka212
27. máj 2010

Teda Kubo a Jula mi k sebe vôbec nejdú....

@jasminet áno všimla som si to aj ja keď ju Kubo vyberal z postielky 🙂

jasminet
27. máj 2010

@dadka212 muz na to pozera ( pozerame to obaja) a ze: aha, zive dieta tam maju, nie je mozne 😀 lebo terezu tam nikdy neukazu 🙂

dadka212
27. máj 2010

@jasminet to je pravda že deti ukazujú veľmi malo...aj ja to pozerám aj s mužom aj s Maťkom 🙂