Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

egyptanka
17. jún 2010

Jakub ozraty v bare, Ivana s Fabrym?? Kto je s Terezkou? 😖

lydia22
17. jún 2010

Naco autosedacka ved Maslak by to u polisov vybavil...

egyptanka
17. jún 2010

inac ja mam taky pocit, ze to Maslak dal echo polisom ... co vy na to?

lydia22
17. jún 2010

Terezka je asi s mamickou ktoru zabudli ukazat,alebo spi a co uz ked sa zobudi aj tak ju nebude pocut plakat,ja mam rocneho syna a toho je pocut vzdy a vsade po byte sa nam valaju hracky,u Svehlovcoch nikde nic.

egyptanka
17. jún 2010

lydia keby len hracky 🙂 , ja nachadzam ryzu v kupelni, cestoviny v obyvacke, v detskej valcek na cesto a varesky, muzove slipy na balkone, moje ponozky na chodbe 😀

lydia22
17. jún 2010

egyptanka presne tak!

sonulienkas
17. jún 2010

u švehlovcov to ani náhodou nevyzerá , že tam žije malé dieťa

majina.b
17. jún 2010

no neviem neviem, ak može policajt oslovovat občana prezývkou /angie/ ked je na výsluchu a podľa pasu nakukol tam je napísane meno mária 😕

majina.b
17. jún 2010

u švehlovcou dieťa nežije, oni im ho lem požičavaju... 😀 😀 😀

egyptanka
17. jún 2010

Nika 😀 😀 😀

lydia22
17. jún 2010

Je to predsa dedektiv,ten Karol je ale pako,ked objal Angie jak male decko

majina.b
17. jún 2010

veru nika zabodovala 😀

mamartinka
17. jún 2010

Angie ma 2 mena.A prve ma Maria.Raz jej mama povedala Majka.

lydia22
17. jún 2010

Idu sa fotit aky!

ani3012
17. jún 2010

si gay alebo negay ? Vadí? Vadí ! nevadí.... 😀 😀 😀

mamartinka
17. jún 2010

No zajtra bude v bare bomba.Viktoria je taka vychrdla mrcina. 😀 😀 Imrisko,Imrisko.

zuzitka
17. jún 2010

ja som kukala len jedným okom .... jaká viktoria?

a kto nabonzoval angie?

susi157
17. jún 2010

ja som tipovala ze mama ale ze by to bol maslak

zuzitka
17. jún 2010

žeby maslak? on chce angie zbaliť či ako?

a videla som, že sa dotrepala blicharova nevesta? bola to ona?

ešte ... čo robila švehlová s fábrym?

susi157
17. jún 2010

nikto iny ma uz nenapada jedine maslak

ano bola to jeho nevesta

to by som aj ja chcela vediet .asi ju bali alebo sa chce ivana aby michal ziarlil

mamutka
17. jún 2010

no, ja som si tiez pozedala, ze co ju ten policajt oslovuje prezyvkou, nejak moc je familiarny....ved on je Maria, ani srnka netusi preco si vravi angie 😝
no ale teraz sa mi hodne tazko pozera panelak, ked ten futbal ide stale ☹

mamartinka
17. jún 2010

@mamutka Ten panelak sa da aj hned pozret v archive na joj.Ako to ide v tv tak to iste ide hned aj na joj v archive LIVE 😉

mamutka
17. jún 2010

ja to obcas pozriem v archive, ale na to normale cez den nemam cas, pri mojom 20 mesacnom atletovi nespavom. mne to vecer viac vyhovuje, kym maly je s mm 😉 a na gauci sa radsej vyvalim ako na stolicke pred pc 😨

adrioska
17. jún 2010

@mamutka presne...len teraz ako si vas citam, mi doslo ze som dnes nepozerala panelak, lebo moj muz pozeral futbal...normalne som na to zabudla...no to uz je aka kojodemencia! 😕 🙄 😀
@egyptanka som sa dobre zasmiala 😀 ...predstav si, ze nas maly dostal na Vianoce stan s 250 gulickami, tak si vies domysliet, kde vsade su... 😀

atinka22
18. jún 2010

Náhodou som objavila túto tému a veľmi ma to potešilo, lebo Panelák mám strašne rada. Skoro som odpadla, keď som uvidela, že je tu téma na 334 stranách. Včera som pozerala a myslím, že Angie udal Maslák. Ináč som zhrozená z tých mamičiek - málokedy ich vidieť s ich deťmi. Vždy im ich niekto stráži, vždy s niekým sú - fakt reálne. 😵 Som zvedavá aká mamička bude Alica. Ináč mám veľmi rada Imra - ten je kapitola sama o sebe. A často ma pobaví aj pán Emil. Nemusím síce Studenkovú, ale v Paneláku je super - konečne úloha, ktorá ju poľudšťuje. 🙂

egyptanka
18. jún 2010

@adrioska a este ich je 250?

aknaj
18. jún 2010

a čo sa detí týka, ja som úplne paf za Mišky ☹ veď dá vôbec nerozpráva, a to bude mať 4 alebo 5 rokov, vždy povedia niečo iné 😖 a ešte kým tam hrala aj so Zuzanou, tak ani nechodila, len ju na rukách nosili 😝

januarova
18. jún 2010

mne sa pacilo ako tatko povedal Angie, ze Pan Boh zbadal ze si sprosta tak zasiahol, ako nanho pozerala ako puk 😀 😀 😀 inak ta Angie je dobra trubka

majina.b
18. jún 2010

@atinka22
Studenková je ako herečka studená ako psí čumák, ale v paneláku prekonala samu seba, fakt to dobre hraje,