Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

majina.b
18. jún 2010

tlučková
http://www.cas.sk/clanok/169648/novy-cas-18-06-...

no ja neviem, mne sa nepáči ako herečka, ale koho by som v paneláku nezniesla tak Polnišová, 😝

adrioska
18. jún 2010

@egyptanka no minule sa muz odhodlal ich zratat a este ich asi mame vsetky... 😀

atinka22
18. jún 2010

no mne by sa ich asi rátať nechcelo, klobúk dole. 😉
Ináč, neviem pochopiť, čo tie ženy vidia na Michalovi Bajzovi. 😲 Ešte aj tá Betka je asi doňho.

adrioska
18. jún 2010

@atinka22 No on je tak trochu maniak na cisla, takze mu to problem nerobi... 😀 😀 ...a s tym Bajzom mas pravdu...vyzera teraz otrasne... 😝

lussy23
18. jún 2010

@atinka22 - To máte pravdu. Ale asi sa to nedá, keďže to neni ako v Ordinácií, že Miška Čobejová hrá so svojou vlastnou dcérkou.
Ale to bolo divné, že ten policajt poznal Endžinu prezývku. A Endži nastupovala do Maslákovho auta? To potom vysvetľuje, prečo tam nebola sedačka.
Ozaj všiml iste si, že tam vôbec neriešia veci, ktoré rozoberali možno pár častí? Napríklad Lucku už nenavštevuje ten jej frajer?

atinka22
18. jún 2010

To je fakt. Teraz sa mi hlavne nepáči Boris, je trochu divný. Včera sa mi hlavne páčilo to ako ukazovali čo bude dnes -ako Imro rozoberal s nevestou Blichára, že Viktória (Beckhem) je vychudnutá mrcina a objavila sa jeho svokra - tiež Viktória(?) skrátka Imro zasa perlí. 😀

mamartinka
18. jún 2010

@januarova To sa mi tiez pacilo ked to povedal otec Angie 😀 Imrisko na aktoch bol dobry.Ste Gay alebo Negay? 😀 😀 😀 😀 A Rozenthal ako spadol na schodoch 😀 Kubko vlasy ako keby staval.Inak tak ma napadlo.Kam sa podela Karolova babicka?Ta bola tiez taka prijemna.Vzdy anjelik Angie.A som zvedava ako dopadne teraz Nika+Ivana+Fabry a Kubko.Bude to pecka zasa.Dnes bude Imrisko opet v akcii.Vychudnuta Viktoria mrcina 😀 😀 😀 😀

mamutka
18. jún 2010

@lussy23 ale ved on ju na to letisko aj viezol, vsade ju vlaci, tak ak maju autosedacku, povedala by som ze bude permanentne v jeho aute 😀 ale truba ked ho tam volala, tak aj tak mu mala pripomenut, ze sedacku ma zobrat....ja uz tu herecku nemozme ani vidiet, ona stale pozera ako hodne prekvapene a ukrivdene teliatko 😒

monkula
18. jún 2010

@mamutka ja som taak rada, že nie som jediná, komu tá afekotovaná koza vadí... a všimli ste si, ako stále krúti tou papuľou, ako ju nejako tak divne vykrivuje, keď rozpráva, našpúli pery ako kapor a vykriví ich tak do ľavej strany, vypleští oči, pohodí loknami, tie sa ani nepohnú, ako sú nalakované.. 😝 😝 😝

honey023
18. jún 2010

Vy si myslíte, že Angie nabonzoval Maslák? Inak mám takého tušáka, že Milanko sa nám v pondelok úplne v poslednej sekunde ukáže ako klope Angie na byt 😉 a potom môžme čakať do septembra...

mamartinka
18. jún 2010
mamutka
18. jún 2010

monkula, ja som to odhadovala na kacicu, ale ani kapor nie je zly 😀 jo, decko vecne pcha kade komu, hlavne ze ona ma cas si natacky nastelovat, vyfukat to, nalakovat tak ze by az zadusilo cele osadenstvo bytu, no..... out of reality....

monkula
18. jún 2010

@mamutka kačica je tiež super, ale kačenu už zabrala Pani Silvia Kutcherenko 😀 😀 😀 😝
ja som rada, že si stihnem to háro umyť 😝 a ten kompletný make up, riasenka, čo t oje? 😀

mamartinka
18. jún 2010

@monkula o com to tu tocite?O akej kacicy a Pani Silvii Kutcherenko? 😕

monkula
18. jún 2010

@mamartinka točíme o Angie...

monkula
18. jún 2010

a tot oje kačica Kucherenko, niekedy si trochu nechápavá, však? 😅 😀
http://www.google.sk/images?hl=sk&source=imghp&...

ukmima
18. jún 2010

dnes som citala, ze Milana chytia a Angii sa s nim uvidi v base, nastastie zo smrti Martinky sa vyvliekol, stiahli obvinenie. Janco zacne balit Patovu Zuzku..aspon sa im to tak zda, nacapa ich v chulostivej situacii....a Zuzke da kyticu, ktoru kupil zene... Nevesta Blicharovcov poslala mail, len Emil zabudol povedat Janke, ze dojde, Janka chce jej dat strazit dunco, lenze nevesticka to odmietla, ze sa boji psov...Do baru dojde nova casnicka, Denisa ju zauca aj bali...........a pikoska zas je, ze Ivana sa prizna kocenam, ze si potykala s Fabrym a ze sa s nim stretava...Nika to povie Bajzovi, lenze ten nechce o tom nic vediet....
tolko v skratke, idem to este raz precitat, ci som na nieco nezabudlaaaaaaaaaaaaaa

mamutka
18. jún 2010

no nechcem byt zla ale Silvia pripomona skor vtakopyska, ta uz kope inu ligu v tomto smere 😅

eva7780
18. jún 2010

Nika jaká naročná 🤐

lucia78lucia
18. jún 2010

Dnes zase aké hlášky dávajú 😉 a ešte bude dobré to s tou Victoriou Beckham, to by malo byť teraz.

lydia22
18. jún 2010

Najlepsi Imro- cecky a suska.a keby my s muzom sa hadame tak jak Svehlovci tak syn je hned hore,terezka ma asi stuple v usiach.

lydia22
18. jún 2010

Angie vyzerala pri rozhovore s polisom jak vymleta hus,ktora nevie co zagagat.

blovitc120
18. jún 2010

baby, ja Panelak teda nepozeram, neviem, o com hovorite, ale omylom som klikla na tuto temu a @monkula, valam sa tu na tvojom popise, ze kapor a podobne 😀. dost dobree 😀