Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

monkula
10. sep 2010

@beru30 on ju číta už dávno.. lebo čo sme tu poohovárali ,tak to sa zmenilo 😀

weiya
10. sep 2010

@iinuska to denne svetlo som aj ja zaregistrovala 😀 😀

beru30
11. sep 2010

@monkula to je dobreeee, lebo my si vlastne tvorime z casti scenar 🙂 Tak este pisme o ten Angie negativne a mozno odcestuje za sestrou do Ameriky a uz sa nevrati 😀 😀
Moja kategoria NENAVIDIM sa rozrastla o Karolka, to je tak strasne vymeteny chlapec az to boli.....ze nevadi ze sa vyspis s Jakubom, ved to je dobry chalan, lepsie ako z nejakym debilom....... 😖 😖

monkula
11. sep 2010

@beru30 no skúsme.... ja ju nemám rada, nepáči sa mi hrá umelo, tie ústa vykrivuje stále... 😝 😝

lussy23
11. sep 2010

Ahojte. Prečo je na klinike nová vrchná?

aknaj
11. sep 2010

@lussy23 - lebo z Dominiky je lekárka a tak zostalo voľné miesto

zuzul1310
11. sep 2010

Aj ja pozerám panelák od prvej série, mám ho strašne rada, teším sa, že je po prázdninách a seriál pokračuje.

lussy23
12. sep 2010

@aknaj - ďakujem. Z novej série som zatiaľ videla dve časti, lebo ma akosi uchvátila Ordinácia 🙂

A sú tam aj nejaké nové sestričky, či?

@zuzul1310 - Mám na vás jednu otázku. Ja Panelák sledujem asi od 4série, keď už bol Karol v Španielsku. Nejde mi do hlavy jedna vec. Prečo volajú Angie práve takto. Volá sa Mária, nie? Nejak mi tá prezývka k tomuto menu nesedí. Ako teda vznikla?

bubinko83
12. sep 2010

@ber30,mne sa nahodou Karol pači.A stale je taky isty čudak s čudnym humorom 😀 Ale je to on ,proste mam rada tu postavu.Ja nemožem ani citit sceny s Agatou a stym jej frajerom alebo otcom.Mne to pride strašne trapne a o ničom.Agata je asi najhoršia postava od začitku.
Angie je taka naivka nezaživna a na mna posobi tak ako jej bolo furt do plaču ked niečo hovori.ň
A ta nova čašnčka taka svinka ale aspon tam trošku rozruchu narobi,nie? Ved aj negativne postavy treba. 😀

aknaj
12. sep 2010

@lussy23 - tie nové sestričky sú tam asi len do počtu, aby tam bolo viac personálu. Ale ako postavy, ktoré zasahujú do deja, sú tam len Klárika a tá čo spávala s Bajzom, neviem ako sa volá
Angie bola od začiatku Angie, nejako som nepostrehla, že by vysvetľovali prečo má takú prezývku

@bubinko83 - ja mám tiež Karola ako obľúbenú postavu. A Agáta mi pripadá len ako keby jej nasilu robili postavu, od začiatku mi bola nesympatická. A teraz ma hlavne hnevá, že ju spojili s Norom. Ten herec mi je zas veľmi sympatický, hlavne ako hral Ananása v Kutilovi 😀

beru30
12. sep 2010

@bubinko83 Agatu tiez nemusim, nie je ani vtipna, ani nicim zaujimava, velmi obycajna, ale Kraus ma na "svoju manzelku" slabost, tak ju tam drzi 🙂
@aknaj hrozne sestricky, len klebetia a piju kavu 😒 skoro ako u nas v robote 😀 😀 Noro je fajn a aj fesny, ale Agatka sa k nemu vobec nehodi, k nemu by sa hodila babenka ako Nika 🙂

zuzul1310
12. sep 2010

S Agátou som na tom rovnako ako vy, tiež mi Viki Ráková nie je dvakrát sympatická a ako postava v Paneláku je už len do počtu. Nemám pocit, že by nejako zasahovala do deja. Čo sa Angie týka, tak naozaj tiež neviem prečo má prezývku Angie, viem, že aj jej rodičia ju väčšinou volajú Angie, mama ju pár krát oslovila Marika, ale prečo má tú prezývku netuším. Dala som tú otázku na Facebook stránku Paneláku, tak ak sa niečo dozviem tak dám vedieť. Ja dúfam, že si Zuzka nechá to bábo čo čaká s Patrikom a mohli by podľa mňa vyhodiť tú novú čašníčku Natáliu, je strašná a strašne mi tam vadí. Nevšimli ste si, že nová vrchná v nemocnici, je vlastne herečka čo predtým hrala Agátinu mamu? Tiež som veľmi zvedavá ako sa vyvinie postava Michala Bajzu, či sa vráti a či prestane piť. Mrzelo ma že Alici nevyšlo to tehotenstvo v minulej sérii a som tiež zvedavá čo bude ďalej s ňou.

aknaj
12. sep 2010

@zuzul1310 - nová vrchná ja Alena Michalidesová a Agátinu mamu hrala Anna Maľová

zuzul1310
12. sep 2010

@aknaj vážne? mená som si nepozerala, ale bola by som povedala, že je to tá istá, mám zlý postreh. 😖

aknaj
12. sep 2010

@zuzul1310 - tá čo hrala Agátinu mamu, hrala aj v Ordinácii, manželku dr. Mažára a keď tam umrela, po krátkom čase ju nasadili do Paneláka

tatiana1985
13. sep 2010

ahojte 😀 pozeram panelak, v piatok som nestihla.... tak vrchna je teda cislo, to zacne komedy 😀 😀

didiana333
13. sep 2010

@zuzul1310 Agátinu mamu hrala inááá...Anna Maľová...toto je Michalidesová 😉

didiana333
13. sep 2010

@zuzul1310 aká som nevšímavá...už to viete... 😅

beru30
13. sep 2010

@tatiana1985 to teda je a poriadne cislo, myslim ze tam budu podla nej kmitat este aj lekari a Betka 😀 😀
Dlhyyyyyy vikend, manzel vecer na futbale tak bude Panelaaaaaaak 🙂

zuzul1310
13. sep 2010

@didiana333 to je ok 🙂 , už sa teším dnes na panelák, pokračuje Julkina svadobná noc a Zuzkin otec zistil že Jančo je Patrikov otec, tak uvidíme či ju odvedie domov a či ju presvedčia na zákrok...dúfam že nie (inak strašne milá herečka, má hrať aj v tom novom seriály Dr. Ludsky.

tatiana1985
13. sep 2010

@beru30 presne tak 😀 normalne po tej scenke s rannou "hygienou" mi az tak zasvietili oci 😵 😵 😵 ze : Konecne nieco..taka nudna ta klinika uz bola..estelen teraz to tam bude kmitat 😀 😀

beru30
13. sep 2010

@tatiana1985 Ja som ZA, treba ich tam dat do poriadku, lebo len ohovarali vsetkych, fajcili a pili kavu a nahanali Bajzu 🙂 to je zivot. Obavam sa, ze keby som bola ja vrchna alebo sefka, tak by bolo zo mna nieco podobne, len v mensom rozsahu 😀 😀 Nenavidela som, ked som v robote makala jak fredka a polovica oddelenia sa flakala 😠 😠

tatiana1985
13. sep 2010

@beru30 😉 😉 presne tak..flaakoty .. mali tam z toho cirkus, konecne disciplina...v tomto pripade si kraus povedal ze tu disciplina nepomoze,tu treba drezuru 😀 super 😀 😀
...no vidis, mala si to flakat aj ty a boli by ste v telke 😉 😉 😉

beru30
13. sep 2010

@tatiana1985 to nieeeee, ja som taka poctivka 😀 Ale bude to zaujimave, tesim sa co im ta vrchna este "vyvedie" 🙂

zuzul1310
13. sep 2010

Čítali ste?
Kto sledoval túto nedeľu šou Česko Slovensko má talent, si určite všimol tanečnú skupinu The Pastels (zostrih ich vystúpenia nájdete TU). Šikovní chalani otvárali druhý
zostrih z divadiel
a s prehľadom si vybojovali postup do ďalšieho kola. Členom tejto skupiny je aj Ondrej Antálek, ktorého čoskoro uvidíte aj v inom projekte
TV JOJ - dostal totiž rolu v úspešnom seriáli Panelák a má za sebou prvý deň výroby
! Nejde však o nijaký bonus
za vystupovanie v ČSMT, Ondrej je totiž vyštudovaný herec a choreograf, pravidelne hosťuje v brnenských divadlách a mohli ste ho vidieť napríklad aj na bratislavskej Novej scéne v muzikáli Boyband. V Paneláku sa predstaví ako pacient Ivany Švehlovej, ktorý má
však aj iné úmysly, ako len absolvovať terapiu. Ondreja uvidíte na obrazovke po prvý
raz v polovici októbra.

lussy23
13. sep 2010

@zuzul1310 .- Fúha, to bude zaujímavé a súhlasí ma s tým, čo ste napísali vyššie.
Mne sa vľmi páči meno Angelika a tak som hľadala nejakú skratk ua vyšlo mi práve Angie. Tak preto mi to vŕta v hlave 😲 A tá nová vrchná je dobrá. konečne tam bude disciplýna 🙂

beru30
14. sep 2010

Dobre ranko kocky,
pacila sa vam vcerajsia cast? nebola akasi vlazna?
Som zvedava, kedy pride ta nova casnicka s monoklom alebo vobec 🙂 ....samozrejme aj take postavy tam musia byt, ale je to riadna krava 😠
Chudak Dr.Maly...jeho tata nie jeho tata... ☹
Ja mam rada Dr.Fabryho, ale preco je taky debil a stale rype 😒
A svadobna noc Julky teda nemala chyby 😀

didiana333
14. sep 2010

Chúda Julka.... 😅 ešte aj v krabici bol mixer namiesto pomocníka..... 😀

beru30
14. sep 2010

@didiana333 tiez som cakala nieco ine 😀 😀 😀

zibritka
14. sep 2010

Baby, tento týždeň sa Jakub vyspí s Oxanou... keď vás to zaujíma 🙂)))))))