Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

traktor
16. sep 2010

...ano hral v ordinacii, vtedy o tom vela pisali...inak agata nic moc..ani mastne, ani sladke ani ..no nijake...keby ju neukazovali , tak mi ani nechýba ..ja odpadavam z alice...a celkovo z ich tria...a bez panelaka si to uz ani neviem predstavit...ked nepozeram vecer, rano si to musim pozriet...a mohol by aj dlhsie ist 🙂

zuzul1310
16. sep 2010

@traktor Kočky, už len hodinka aj pár minútiek a začína PANELÁK...!!!!! rýchlo okúpať a dať spať decká 🙂

lydia22
16. sep 2010

Ten herec co sa zaujimal o Angien byt je Rasto Rogel a bol to v realnom zivote manzel herecky co hra Alicu,rozviedli sa ako ona hovorila kvoli jeho rasistickemu postoju.maju spolu syna

traktor
16. sep 2010

a teraz o nom hovorili v spravach..ze sa nedostavil na pojednavanie ci co...
@zuzul1310 u nas uz najmensie spi...starsie ulozene a mamicka caka 😀 😉

beru30
16. sep 2010

@traktor tiez mam ten pocit, ja pozeram na nete bez reklamy a to je super, potom mam pocit akoby som pozerala film a ked sa hore v rohu objavi co nasleduje tak som nastvana, ze uz bude koniec ☹

traktor
16. sep 2010

😀 😀 😀 😀 😀 ta alicina rozpravka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...ja si tu zensku adoptujem 😀 😀 😀

monkula
16. sep 2010

No to boli teda krásavice, tie modelky... 😝 😝 😝

heleniatko
16. sep 2010

juhuuu, som sa narehotala na tej alici, fakt, taku rozpravku by som nevymyslela..... 😀 😀 😀

heleniatko
16. sep 2010

@monkula haha, presne to iste mi napadlo, take chudata z ulice 😝

monkula
16. sep 2010

@heleniatko ešte tá trojka ako tak ušla, ale to ušaté čudo, čo vyhralo, pomoc.. vyzerala ako slon.. 😝
inak, deti majú fakt krásne mená 😀 😀

iinuska
16. sep 2010

ja som to vravelaaa, nakoniec budu tie dve z baru frajerky 😀 😀 😀

suzik77
16. sep 2010

caute koceny 😀 😀 a ten patrikov kamos, to nebol nahodou ten trapko Mokry? 🙂

monkula
16. sep 2010

@suzik77 nie, nebol.... ale niekde som ho už videla.. 😕 😕

traktor
16. sep 2010

@suzik77 nebol...viem kto to je..leen si nie som ista ci si spomeniem na spravne meno...palonder?..

suzik77
16. sep 2010

@traktor palonder je aj herec? lebo viem o spevakovi, ale ten je starsi a tucnejsi nez bol ten "mokry" v panelaku 😀

traktor
16. sep 2010

@suzik77 😀 😀 😀 😀 toto je iny palonder 😀

monkula
16. sep 2010

@traktor palonder? a kde som ho videla? 😅

suzik77
16. sep 2010

@traktor aha, tak toho ja nepoznam 😀 ale vyzera ako mokreho syn haha

monkula
16. sep 2010

@suzik77 v Paneláku a Mokrý? To by Mórová asi neprežila 😀

suzik77
16. sep 2010

@monkula to by som neprezila ani ja. neznasam toho chlapa! 😝 😀

traktor
16. sep 2010

@suzik77 ..toto nie je mokry ale suchy 😀
@monkula ale baby...vsak to by bolo super, nie?..si predstavte...ani kubko, ani bajza, ani fabry...ale durko mokry.. 😀 😀

zuzul1310
16. sep 2010

@traktor tá rozprávka bola naozaj ultra moderná 😎 a nemala chybu, som sa nasmiala"A potom vlk babičku vyprdol a všetci sa spolu smejú dodnes" ...kto toto vymýšľa 😀
Za také prekvapenie ako spravil Patrik Zuzke by si zaslúžil tie Jakubove dve facky skôr on, ten jeho kamoš totálny IQač , by som sa postavila a odišla... 😖
Chúďa Kubko sa už rozhýbal...síce s Oxanou, ale niekde začať treba...radšej ako s niektorou z tých "modeliek" 🙂
Tá vrchná mi nevadila, kým nezačala bliakať aj na pacientky...byť na súkromnej klinike, tak idem okamžite za manažérkou a sťažujem sa na ňu... 😠
Nechápem prípovedy Karola a Milana na to že Luky padol na hlavu, zašívali mu ju a oni len povedia, že "No a čo...u chalana v jeho veku je to bežné"...a ešte Angie pokladali za hysterku. By som dala Karolovi súdny zákaz stretávať sa s malým kým nedostane rozum... spúšťať malé dieťa zo šmýkačky dolu hlavou... vidieť, že na ňu v detstve viac krát spadol aj on.
Borisovi a Lucii nedávam dlhé trvanie ich vzťahu.... jemu sa začalo dariť v podnikaní a zrazu je z neho iný človek s inými prioritami a už nemá čas venovať sa Lucke..kým chcel získať Luciu tak to riešil cez Lucku, už má čo chce a dôležitý je len biznis... 😠
Fábry je naozaj chudák a dúfam, že Ivana si oňho už neotrie ani nohy...aspoň hrdosť by mohla mať, keď už nič iné...
Teším sa na Máriíné bábätko a dúfam, že Michal nič nepokašle, lebo na klinike to má už tak či tak nahnuté.
No a výrok Dudka ma totálne naštval a povedala by som mu, aby ani nečakal do narodenia toho dieťatka, ale rovno si veci zbalil, pretože to dieťa tam zostane či sa mu to páči, alebo nie...aspoň bude viac miesta v byte... 😠

suzik77
16. sep 2010

@traktor no vidis to, konecne by sa mozno usadila ivanka, ze? 😀 😀

mihouk
16. sep 2010

Ten Patrikov kamos je Tomas Palonder, niekedy spieval v kapele Love4Money.
Dudko ma dnes dost prekvapil, ziadna hlaska, iba ma sklamal svojim postojom.
Jakub bol super, ja sa normalne vyzivam ked krici na Ivanu, aj ked dostal tie facky, ale bol super, chvilku som si myslela ze sa tam s Fabrym pobiju, no mozno inokedy...
Alica, super, ta rozpravka nemala chybu aj ked sa rano rehotala na Ivane.
A ako kazdy den som nepochopila tu scenu s Agatou. Ako keby niekoho zaujimalo aku pracu jej Noro zohnal...nemyslim.
No som zvedava na dalsi diel, to je zavislost...Dobru na teraz.

petruska77
17. sep 2010

ja sa musim zastat Borisa... ked clovek rozbieha biznis, tak je uplne logicke ze nema tolko casu... a Lucia by sa mohla trosku spamatat... ved ked si adoptovala malu Lucku, tak bola sama a brala si ju s tym, ze sa o nu bude musiet vediet postarat... zrazu to nejde? kolko zien je na deti samych a zvladaju to a ona od zaciatku do toho isla s tym, tak neviem co sa teraz rozculuje...

katka512
17. sep 2010

Baby ja som tu prvy krat panelak pozeram pravidlne ked sa da.....ale Angie mi uz lezie na nervy ako sa robi dolezita a to stim Karolom podla mna prehnala nemusel ho pustat dole hlavou 😠 ale kazdemu sa raz stane nieco taketo aj maminam a ako napisala zuzul1310 sudny zakaz aby sa nestraval s malym tak to je trosku prehnane 😅

atinka22
17. sep 2010

Baby opravte ma, keď sa mýlim, ale predvčerom keď sa končil Panelák, zazvonila Nika pri dverách, že je Luki v nemocnici. Predtým sa Angie sťažovala Milanovi, že je tma a Karol tu ešte nie je a mobil nedvíha. A včera sa Milanko rozčuľoval, že kde je Angie tak dlho a ona, že v nemocnici. Veď vedel, že kde, keď bol doma, keď prišla Nika alebo sa mi niečo marilo?

traktor
17. sep 2010

@atinka22 mozno mino vela vypil a nepamätá sa 😀 😀

atinka22
17. sep 2010

Je to možné. Milanko je v poslednej dobe nejaký nemastný - neslaný. 🙄

traktor
17. sep 2010

veru...mne pride akoby bol mimo...aj ten pohlad ma taky...