Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

vejula
25. sep 2010

Určite bola na zakroku, to je jasne z toho ako to povedala...

vejula
25. sep 2010

Myslim že bude rozchod, tak jej treba!!!

zuzkat1
25. sep 2010

@zuzul1310 je to mozne,no asi tam nechceli dalsie babo..ale ako som uz pisala mne toto cele zvonenie uniklo a fakt netusim co som vtedy robila😀

lasko
25. sep 2010

Chudak Angie ma si vybrat medzi dvoma aj to si vybere Maslaka ked Kordiak je hlupi

lussy23
25. sep 2010

@zuzul1310 - máte pravdu. V pondelkovom osbsahu je, že Zuzka vysvetľuje Paťovi, prečo bola na zákroku. Inak peken ste to zhrnula.
Michala mi bolo čera ľúto, že sa na neho ivana vykašlala. Ale on nemal spať si Silviou. Som rada, že som včera prvýkrát videla Terezku chodiť. Už som si myslela, že na to scenáristi kašlú.
Ešte k tomu bábu. Možnože, nemôže to bábo zohnať. Ale tiež mi je ľúto, že tým deťom nedávajú priestor. Ve´d napríklad Lucka je už veĺká, mohla by tam viacej bývať.

lussy23
25. sep 2010

Mne strašne lezie na nervy, že to zvonenie, s aozve, ešte na konci predchádzajúcej scény. Napríklad je tá mešte scéna s Angie, zrazu zvoní a to je u Ivany.

zuzkat1
25. sep 2010

@lasko aj angie je hlupa😀

zuzkat1
25. sep 2010

@lussy23 baby co si vy nevsimnete🙂 mne to ani nepride na um🙂

lasko
25. sep 2010

ta je ale nema na vyber

zuzkat1
25. sep 2010

@lussy23 mne tam tie deti napriklad nejak extra nechybaju🙂 terezka je zlata... ale inak... akoze co by tam ako zamotali dej? a ta lucka... tiez nic extra...

zuzkat1
25. sep 2010

@lasko no neviem podla mna je vyber z tych dvoch jasny... alebo moze este napr. ostat sama😀 lenze to by nebolo ono... a na to by aj musela mat trochu inu povahu🙂

lasko
25. sep 2010

Angie by si vybrala ajtak Maslaka ale to je v tom problem lebo on chodi s Martinou

lasko
25. sep 2010

deti im tam len komplikuju to

zuzkat1
25. sep 2010

inak asi budem za divnu, ale mne je od zaciatku najsympatickejsia ivana😀 teraz v poslednej dobe nejak nevie co chce...ale inak je perfektna...

lasko
25. sep 2010

ta hej ale ona je ina

lasko
25. sep 2010

ta hej ale aj ta alica nema chybu

zuzkat1
25. sep 2010

@lasko no ved ja som na maslaka myslela, ten milan nic moc... vsetky su tam z neho namakko,ale ja neviem co je na nom take super... a co ked chodi s martinou? akoze jej sestra? no kym bol milan v base tak nad tym zbytocne nefilozofovala... takze asi jej ta moralna stranka veci nejako neprekaza🙂

zuzkat1
25. sep 2010

alica je blazon co tam chybal lebo to tam ozivi aspon...
a este k tej angie...ved ma aj matkinu podporu (co je divne samo osebe) tak teda o com?... 😉

lasko
25. sep 2010

ta ne ale ta alica aka vie bit tajna

lasko
25. sep 2010

ja neviem ale ze jakub pretiahol oxanu

zuzkat1
25. sep 2010

no taka tajna ze az... tu by nik neodhalil

zuzkat1
25. sep 2010

@lasko hej a potom si poplakal... ze on teraz akoze co bude robit ze ved ivanka jeho laska.. on je hrozne trapny... ja by som nemohla mat takeho muza..snad taki ani nie su ..myslim v skutocnosti

lasko
25. sep 2010

ta ked ivana chce fabriho

zuzkat1
25. sep 2010

uz vraj nechce..no ktovie ako to bude..mala by sa vratit k michalovi a bol by pokoj... no idem ,lebo mala mi place...

lasko
25. sep 2010

asi nie a ja ho poznam lebo byva tu kde ja v tom meste

zuzkat1
25. sep 2010

@lasko myslis fabry?😀 ci ten herec co ho hra?ja ani neviem ako sa naozaj vola😀

lasko
25. sep 2010

dobre ahoj

zuzkat1
25. sep 2010

@lasko pride mi hrozne znamy,ze hral aj inde ale netusim kto to je...

zuzkat1
25. sep 2010

@lasko pa

lasko
25. sep 2010

on je vladimir kobelsky