Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

eva7780
26. sep 2010

@traktor dik

miska1981
26. sep 2010

@suzik77 viem, co je to zit so svokrou 🙂 ale podla mna mlada skoro zacala vystrkovat rozky, vsak tam nebyva ani tyzden, nebyt soni, tak tam ani nie je, ona jej povedala, ze u nic moze byt, mohla jej to vysvetlit pokojne a s usmevom a nie sa urazit, zavriet sa do izby a tresnut dverami, to sa mi nepacilo.trosku ucty mi tam chybalo.

inak sona je mlada celkom kocena, dusan stary prepity pako a este k tomu neverny...uz davno si mala najst mladsieho krajsieho fesaka a byt stastna.
@traktor presne este jej to vycita a pripomina s tymi detmi, pritom ona sama tym trpi, dakujem pekne za takeho manzela.

suzik77
26. sep 2010

@miska1981 ja stale nechapem, ako sa ty pozeras na situaciu. pravdu povediac, tiez by som sa zavrela do izby a kaslala na jedlo, keby som mala chut na klobasu a kavu, ale musela by som jest napriklad ovsene vlocky, lebo to je asi zdrave a dobre podla sonicky pre tehotnu babu... taky zivot by ma takisto nebavil s takou osobou. ine by bolo, keby sa jej do tehotenstva sonicka vobec nestarala a mlada by oduvala gamby. ale tym, ako sa jej do vsetkeho plietla a tehotna musi to a nesmie ono... tym sa mi sonicka veru sprotivila 😝 ja si myslim, ze nie som jedina (okrem serialovej postavy este), ktorej by toto vadilo...

NO NIE ZENY? 😀 😀

vejula
26. sep 2010

@miska1981 jo to je pravda ale vieš ako v tehotenstve všetko berieš priliš osobne, ja by som sa asi skor rozplakala keby ma svokra stale za niečo buzerovala. V tehotenstve som sa totiž rozplakala za každu hovadinu, ked sa mi niečo nepodarilo uvariť a keby mi to ešte niekto kritizoval asi by som to moc dobre nezvladala 😅

miska1981
26. sep 2010

@suzik77 ja som tiez zo zaciatku byvala so svokrou, ale teda prvy tyzden by som si nedovolila sa oduvat, predsa nejaky respekt by tam bol. hlavne za to, ze dusan tam zuzku nechcel a sona za nu bojovala. a ma len 18 rokov, tak sa nema urazat ked jej chce poradit starsia zena. ja by som sa najprv snazila soni /svokre/ pekne vysvetlit co mi vadi a keby sa to nezlepsilo casom potom by som mozno vybuchla. mne sa zas sprotivila zuzka, ja ti tvoj nazor neberiem, ja to proste vidm inak.

podla mna to nebolo kritizovanie, len jej chcela poradit, tiez by som to povedala hocikomu, ze v tehu klobasa asi nie je to prave.@vejula

vsak kazdy to vidi inak, ja takto niekto inak, vsak preto si to piseme a vymiename nazory, vzdy si rada vypocujem aj nazor, ktory sa nezhoduje s mojim, uz sa k tomu nebudem vyjadrovat. uvidime v pondelok, tam sa len zuzka vykluje.

zuzul1310
26. sep 2010

@miska1981 zdieľam tvoje názory, ja som tiež vyššie písala, že by som sa zbalila a odišla, keby sa ku mne takto zachovali. Stará sa o nich, vychovala Paťa a bez nej by bol Patrik niekde na liečení a Dušan sedel v base za podvody a čierne kšefty. Čudujem sa Soni, že im to toleruje, mne by bol pohár už veľmi dávno pretiekol. Čo sa Ivany týka tak podľa mňa aj keď sa už dala dokopy so ženatým tak si aspoň mohla vybrať niekoho iného a nie najlepšieho kamaráta svojho manžela. Možno keby Michal nemal výčitky voči Jakubovi, tak by boli zostali spolu. Podľa mňa tiež ešte bude ľutovať, aj za Michalom, aj za Kubom.
Čo sa týka témy Zuzka vs. Soňa Určite by sa mi nepáčilo keby ma niekto buzeroval za každú somarinu a kontroloval, ale keby som sa zamyslela aké mám možnosti, ta by som sa snažila skamarátiť sa so Soňou, zavolať ju na nákup výbavičky a podobné somarinky, ktorým by sa Soňa strašne tešila, pretože to nezažila a Zuzka by sa s ňou mohla kľudne inteligentne porozprávať, bez toho aby sa tvárila ako balón a trieskala dvermi. Rodičia ju vyrazili, Paťo vlastný byt nemá, Dušan bol radikálne proti dieťaťu, aj proti tomu aby tam zostala, tak by mala byť vďačná Soni za to že má vôbec strechu nad hlavou a plus za to, že jej chce s dieťaťom pomáhať. Myslím si že keby jej vlastná mama povedala aby nejedla klobásu tak by ju nehodila späť do chladničky a netresla by nafučaná dvermi, ale by jej to normálne povedala.

traktor
26. sep 2010

pondelok je myslim jasny...ta slza pod okom...urcite bola na potrate...a som zvedava, co bude dalej..ci ostanu spolu s patom, ci ju dudko hned posle domov...a..a tak celkovo co bude...uz nech je pondelok vecer 😉

zuzul1310
26. sep 2010

@traktor pridávam sa, som zvedavá na Paťovu reakciu a na Maslákovú a Milanovu reakciu a tiež sa dozvieme kto je Milica a snáď už povedia aj to , koľko Alica zarobila.

traktor
26. sep 2010

@zuzul1310 ze 1,20 😀 😀 😀 😀 ...môzu ist s ivankou na sodu 😀

zuzul1310
26. sep 2010

@traktor aj ja to tak nejak odhadujem.... 😀 😀 😀

suzik77
26. sep 2010

@miska1981 hm, ale ved ona sa jej snazila normalne povedat. napriklad, ked nevecerala, sona sa do nej hned pustila: zuzka, si tehotna, musis jest, dieta to potrebuje. a ona jej slusne povedala: teta, ale ja som nevecerala ani pred tehotenstvom a nemam teraz chut jest.. alebo tak volajako to bolo, neviem presne, nemam non-stop pusteny panelak, len tak matne "hrabem" v pamati...

ale celkovo, mas pravdu, kazdy ma svoj nazor, ja ti ten tvoj tiez neberiem, ale keby si si v zivote presla tym, cim som si presla ja, chapala by si aspon trosku i tu ivanu, i tu zuzku... 😉 🙂

dugyna
26. sep 2010

@miska1981 miska sak sa uz zuzka vyklula sak bola na potrate ☹ to sa mi nepaci..ja viem ze ma na to pravo..ale nepaci sa mi ze Patovi povedala ze "nieco ako prekavenie" ked sa jej pytal kam ide a ona bola na potrate.
Podla mna Sonicka na jednej stranke k nej uz bola otravna...bola jej fakt dost za zadkom...ale ked je Zuzka taka drzka..mala sa so Sonikcou porozpravat sam av skromi a povedat jej ze si vazi..ale ci by sa to ato...a proste normalne spolu pokecat...Zase na druhej strane Sonicka sa jej naozaj zastala pre Dusanom..takze si to nezasluzila..Lenze Sonka to robila skor preto lebo si myslela ze vlastne ona nebude babka tomu malemu ale MAMA..proste tak si to predstavovala...
A treba brat aj do uvahy uz v Panelaku nejde cas raalne..ale rychlesjie...
klobasa nie je vhodne jedlo pre tehotne..teda nemali by ju vobec..teda hlavn elen taku cisto udenu..ale tu sa jej musim zastat..lebo ja som na zaciatku tehu skoro nic ine nejedla... 😉

vejula
26. sep 2010

@miska1981 nie ja som nehovorila o klobase, ale o tom čo hovorila paťovi že ju kritizovala čosi vo vareni či čo... jaaaj už viem ked si chcela robiť omeletu a zuzka si ju robi tak že si ju opečie z oboch stran a sona jej povedala že to niesu palacinky aby to opekala z oboch stran že omeleta sa opeka len z jednej 😅 pri tom ja omeletu tiež opekam z oboch stran a ked som bola tehu tak som si davala tym duplom pozor aby bolo bajičko poriadne prepečene nech nedostanem nejaku slamonelu. A omeleta opečena len z jednej strany to mi pride nebezpečnejšie jak klobasa 😅

😀 😀 😀 miška ešte o panelaku sa tu budeme dohadovať 😀 😀 😀 omeleta klobasa, prišlo mi to akesi vtipne 😝

vejula
26. sep 2010

nie bajičko ale vajičko 😀

suzik77
26. sep 2010

@dugyna vidis to, kazde tehotenstvo inak prebieha. ja som sa napriklad v tehotenstve vzdala len fajcenia a alkoholu (to niezeby som bola alkoholicka, preboha, to nie, ale sem-tam pri nejakych oslavach som si dala, alebo vecer s drahym v ramci nejakeho toho romantickeho vecera). No skratka okrem tych dvoch veci som jedla a pila vsetko. Klobasy, slaninu, huby, koreniny - vsetky mozne aj nemozne a vobec vsetko okrem alkoholu a cigariet 😉

dugyna
26. sep 2010

@suzik77 no ja som prestala fajcit a nepila alkohol...a z jedla som jedine nejedla pecienku, inak som normalne jedla aj pasteky klobasy...co som mala chut 😉

suzik77
26. sep 2010

@dugyna pecienku ani ja nemusim 🙂 ja som sa stravovala v podstate normalne, ako aj pred tehotenstvom. prave preto mi nejde do hlavy, ako som mohla pribrat 24 kil? ale to uz patri do inej temy 😀 😀 😀

dugyna
26. sep 2010

@suzik77 no ani ja ako tych 20 mozno aj viac lebo posledne dni uz som sa nevazila..radsej

eeevvvkkkaaa
27. sep 2010

mne ide poriadne na nervy Ivana. to čo bolo v ukážke, že flirtovala z Dušanom a pozývala ho k sebe. Asi jej už chýba chlap.

marthuska
27. sep 2010

kto je milica, to je vec, ktora ma zaujima. nech je uz 20:15 🙂

suzik77
27. sep 2010

@marthuska ja si myslim, ze nejaka milosova bokovka. keby to bola jeho dcera, preco by to betke tajil? 😒

pia22
27. sep 2010

@suzik77 v uputavke Milos hovoril, ze ma 11 ci 12 rokov a Betka na to, ze kedy jej to akoze chcel povedat, tak myslim, ze to bude ta dcera...aaalebo sa z neho vykluje pedofil
😉

suzik77
27. sep 2010

@pia22 hm... len potom cudne, ze jej chcel tvrdit, ze je to darcek pre nu, nie? no som na to zvedava tiez. lebo ked zil s ninou, tak niekolko krat bolo uvadzane, ze nina ma syna mareka, ale o milosovi nic, ze ma dceru, aspon sa nepamatam 😖

pia22
27. sep 2010

@suzik77 nespominali nic, tak uvidime co na nas vymysleli🙂

suzik77
27. sep 2010

@pia22 no to som zvedava, uz sa tesim. dufam, ze malicka mi dovoli pozerat, lebo vacsinou ju v tom case uspavam - zaspava castokrat s placom a ja potom nic nevidim, nic nepocujem ☹ ☹ prinajhorsom to pozriem hned potom na nete 😉

traktor
27. sep 2010

aj ja som pozerala uputavku..tak ze ma 12 rocnu dceru...tak darcek bud pre nu alebo pre milenku...ze to nikomu nepovedala..jaj uz nech je vecer.. 😀

pepi_petra
27. sep 2010

Ivana sa chova ako devka...uz koketuje s Jancom. 😠
ja si myslim ,ze to bude dcera.Len musia tomu urobit zapletku a trosku napinave,aby sme mali tady o com debatovat 😀
Mne bolo nahodou Sonicky luto.Vsetci sa tam postavili proti nej.Nemyslela to zle,len jej situacia prerastla cez hlavu.

eva7780
27. sep 2010

veru neviem ci by som segre dokazala prebrat frajera 🤐 asi by som sa jej nevedela pozriet do oci 😒

monkula
27. sep 2010

Nejako som nepochopila Ivaninu vetu: Osem rokov som čakala, kým sa mi narodí Terezka... Veď ona dieťa nechcela, ak si dobre pamätám... Súhlasila len preto, aby mamičku vyhodila z bytu, nie?

traktor
27. sep 2010

@monkula ona chcela, len tajila, ze ma zdravotne problemy..preto hovorila, ze nechce