Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

suzik77
27. sep 2010

@monkula ona suhlasila s tym, ze sa pokusi este preliecit, ale uz v minulych seriach serialu bolo povedane, ze ma s otehotnenim problem. Potom po dohode s kubom, ze mamicka pojde z bytu suhlasila, ze sa pokusi este raz o dieta 😉

monkula
27. sep 2010

Aha, dík.. ja to nepozerám pravidelne.. 😀

beru30
27. sep 2010

Kočeny, že aká diskusia na tému Jančovci......fúúúúú...klobúk dolu 🙂 Každá máte pravdu 😉 Tak sa nechajme prekvapiť ako sa to bude ďalej vyvíjať. Dnes som večer bez manžela, tak si to konečne vychutnám, len aby dieťa poslúchalo 😀
Ale páčila sa mi hláška môjho obľúbeného pána Emila, keď prišla pani Janka s tým čo počula na chodbe, tak on nato....čo zdraželi bulvárne denníky???? a ešte ako Imro nedodržuje správnu následnosť na vinobraní....hurikán, lokše a burčiak 😀 😀 Inak tento rok som vinobranie vynechala.....zlé počasie a nespiace dieťa to je výborná kombinácia ☹
Tak sa tešme na večer 🙂

suzik77
27. sep 2010

@beru30 imro je skvely 😉

pia22
27. sep 2010

Dievcata mne je brutalne nesympaticka ta mladeho Jancu frajerka. Tie ksichty co stale hadze...a jej spravanie...ja mam taku chut jej kazdu chvilu vytat...😠 😉

miska1981
27. sep 2010

@dugyna jasne tak to vnimas ty, ja inak 😉 podla mna urcite sona nechcela robit mamu tomu malemu, len sa starala a chcela poradit, vobec mi to nepride divne, ja som tiez svokruse povedala par krat co mi vadi a co si neprajem, ale slusnejsie a neurazam sa ako male decko 🙂

@vejula ok nejdem sa s tebou dohadovat, mne ta zuzka celkovo ide na nervy ako sa sprava ako keby zozrala celu mudrost sveta. len som zvedava aka budes ty svokra 😀 mozno aj jasmi 😀 😀 😀 potom uvidim ci nebudu staznosti 😀 😅 😅

podla mna je ivana ludra a poriadna 😝 nevie si vazit co ma, vsak uz sa taky druhy hlupak nenajde co jej vsetko prepaci.

miska1981
27. sep 2010

@zuzul1310 tiez to vidim ako ty 🙂 🙂

eeevvvkkkaaa
27. sep 2010

@miska1981 aj mna serie tá Ivana, nevážila si Jakuba, zniesol by jej aj modré z neba, prepáčil jej neveru z najlepším kamarátom a ona len chlapov obháňa.

miska1981
27. sep 2010

@eeevvvkkkaaa vsak presne, mm povedal, ze taku zenu by vykopal z domu 🙂 vedela aky je kubko trulko, tak si ho nemala brat ked jej to vadi, vsak vsetko robil pre nu, zarabal peniazky, odstahoval mamicku a prepacil jej neveru, co maloktory chlap prekusne.

eeevvvkkkaaa
27. sep 2010

@miska1981 a čo sa týka tej svokry, Soni ja som to isté zažila. Bývala som tri roky u svokry a tiež takto chodila poza moj chrbát, nukala sa z jedením, všetko mi chystala, išlo mi to na nervy, no nič som jej nepovedala. Uvedomovala som si, že je to jej byt, že si tam nemôžem ja rozkazovať.

miska1981
27. sep 2010

@eeevvvkkkaaa vsak jasne, ja som mala tiez nejaku uctu ked som byvala v jej byte. ale napriklad jakubova mamicka kym este s nimi byvala to bolo o inom, tej by som uz nieco povedala, ta bola otravna az prilis 🙂

vejula
27. sep 2010

@eeevvvkkkaaa jo ja by som jej asi tiež nič nepovedala ale zrejme by som si v noci sama pre seba poplakala...

@miska1981 jo budem zrejme svokra ak Dominiček nebude pan farar 😀 No ale dufam že nebudeme byvať pod jednou strechou... nie v zlom ale viem že je to hlavne pre mladych strašne... nielen že si musia zvykať sami na seba ale ešte aj so svokrou a dalšimi... A ked budu byvať pod jednou strechou s nami tak ťažko povedať, len budem sa snažiť moc ju nepoučovať čo sa ako robi, lebo viem že mne samej by to dobre nepadlo, ale na druhu stranu určite bude sa musieť aj ona prisposobiť, každopadne chcela by som sa tejto situacii spoločneho byvania vyhnuť. ako hovorim hlavne kvôli nim dvom

vejula
27. sep 2010

@miska1981 až teraz som pochopila to svokra možno jasmi, nejako mi to pomaly zapaluje 😅 😀 jo no potom sa budem ešte viac snažiť nech žiadne sťažnosti niesu 😉 😀

aniratak696
27. sep 2010

@pia22 som rada ze nie som sama komu sa nelubi a hlavne to jej ksichtenie...koza jedna.... nelubi sa mi 😒

lussy23
27. sep 2010

Ahojte Paneláčky. Fu. ste sa celkom rozpísali a to ani nebol Panelák. Soničky mi bolo aj trochu ľúto, určite to nemyslela zle. Veď túýila po dieťati , tak si myslela, že, si staranie aspoň trochu vynahradí s vnúčaťom. Dušan sa k nej chová strašne, to sa mi nepáči. Paťo a Zuzka sú mladý a mladý sú už taký. Ale Dudko by sa mal krotiť.

Taktiež sa mi nepáči, že chce Angie prebrať svojej sestre frajera. A ešte k tomu dvojičke.. Veď Maťa to môže aj vycítiť...
A tiež som zvedavá, kto je totá Milica.

lussy23
27. sep 2010

@eeevvvkkkaaa - stotožňujem sa s názorom na Ivanu. Ale myslím, že to s touto postavou už preháňajú. Najprv vyhodí Jakuba, ktorý jej odpustil aj neveru s Michalom. A ani neviem prečo ho vyhodila. To že na ňu nakričal? Ako keby to ona jemu nikdy nespravila. ☹
@beru30 - tie hlášky boli dobré a čo vlastné hovorila pani Janka? Som akosi nepsotrehla.
Čo sa týka vinobrania aj my sme mali ísť(Kvôli neteri Katke 😉 , ale nevyšlo nám počasie. Mi jej až bolo ľúto, tak sa tam tešila 😔

beru30
27. sep 2010

@lussy23 Pani Janka prisla ako vzdy za Emilom a stylom akym to ona vie zacala, ze nieco hrozne sa stalo.....no a Emil jej nato odpovedal....co Janka? zdrazeli bulvárne noviny?....zistila ze Ivana chce obnovit opijase 🙂 proste zase smejdila na schodoch alebo pri kukatku alebo na balkone 😒 Keby som sa mala dozit takehoto dochodku tak poviem detom nech ma radsej odstrelia 😀 😀
Hodim sprsku, pripravim nieco dobre pod zub, dieta spi tak dufam ze mu to vydrzi a tesiiiiiiim 🙂

dugyna
27. sep 2010

@miska1981 misi tak ano slusnejsie...to je samozrejme a to mohla aj Zuzka..ona je trosku drzka

pia22
27. sep 2010

@aniratak696 😉 Baby inak ist tak s Imrom na vinobranie, to by bol urcite zazitok na cely zivot hi hi hi

eeevvvkkkaaa
27. sep 2010

tá zuza je koza, ved to je aj patrikove dieťa, mala mu to povedať.

pepi_petra
27. sep 2010

tak je to byvala manzelka... 😀 a je po zahade 😀
@eeevvvkkkaaa mala,tiez si myslim 😠

murinka
27. sep 2010

kto hra tu novu mladu sestricku? 😕

suzik77
27. sep 2010

ja som zvedava, kto bude hrat milosovu prvu zenu 😉

zuzul1310
27. sep 2010

@eeevvvkkkaaa mala mu to povedať...je to ťava
Akosi neverím Milošovi story o jeho bývalej...

suzik77
27. sep 2010

ten fabry bol teraz super 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzul1310
27. sep 2010

@suzik77 áno 😀 😀 😀 😀

traktor
27. sep 2010

@suzik77 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ..on si na to asi nikdy nezvykne..vecne bludi 😀

zuzul1310
27. sep 2010

Jediné v čom dávam Zuzane za pravdu je názor na Tonyho

laurinkadanielka
27. sep 2010

@suzik77 bude to Eva Vejmelkova

traktor
27. sep 2010

@laurinkadanielka vazne?..tu uz davno nebolo davno vidiet.. 🙂