Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

zuzkat1
1. okt 2010

@suzik77 este k tej ivane... ked sa vyjadrila ze chce chlapa na sex tak tohto mohla brat... ked tak trvala na chvilkovom dvoreni mali si otvorit vino🙂 ved tento mal daleko od chlapa spred kontika🙂

zuzkat1
1. okt 2010

inak tu nadavate vsetky na milana,ale ja sa mu ani za mak necudujem... dosiel z basy vyrehotany a tesil sa nu blondatu a ona miesto toho aby sa tesila ze ho pustila tak mu povie "jej ty si tu tak z toho sa musim spamatat"

suzik77
1. okt 2010

@zuzkat1 ved hej, toho mohla brat. mohla mu povedat, nech skoci do baru pre volajake vino (to by tu bol zase alkohol haha).. ale ved uvidime, ako sa to vyvinie.
no a uvitanie milanka z basy - v tom ti davam zapravdu, nebolo bohvieake srdecne 😀 nuz, ked ona uz mala city u maslaka.... co sa zase necudujem jej. ved keby som mala chlapa v base a vyzeralo by to tak, ze na pekne dlhy cas a niekto by sa o mna tak staral ako maslak o nu, tiez by som sa asi tak trochu zamilovala 😀 😀 😀 😀 😀 😀

beru30
1. okt 2010

Ahojte zavislacky 🙂
stala sa hrozna vec ☹ 3 dni sme boli bez internetu, to je horsie ako o hlade a smade. Vsetko som vsak dobehla a uz vyse hodiny citam vsetky prispevky, bez ktorych to proste nejde. Rozoberat teraz tri dni spatne nema vyznam a asi by to uz nikoho nebavilo 😝 Vyvija sa to vselijako a tiez mam niekedy pocity ako @zuzul1310 a chcem s tym seknut ale potom si to rozmyslim, este to by tak chybalo !!!! Muz ma fucik a ja panelak 😀 😀
Ale musim spomenut aspon mojich oblubencov...Imro a jeho vysvetlovanie snehuliaka do telefonu 😀 😀 Pani Janka....ze aj tak ma budu dabovat...napr. taka M.Streep 😀 😀
Tak sa tesme na vecer a nech boh ochranuje magio ked to zasa vypadne 😝 😝

monkula
1. okt 2010

Kedy sa Maslák odmiloval? 😕 On je ako Ivana... Ak nie je už dotyčná/ý zadaná/ý tak nei su pre nich zaujímavý... Fakt ako, už to nemá ani hlavu, ani pätu... Tibike, nejaký šupák a Agáta sa ide z neho pototo, pozerá naňho ako posledná cundra... 😝
Angie ja už komentovať nebudem, jeden náš známy s ňou chodil na základku 😀

suzik77
1. okt 2010

@monkula nie ako cundra, ona nanho pozera ako na svaty obrazok 😀 😀 😀

monkula
1. okt 2010

@suzik77 ako cundra na svätý obrázok... 😀
na takého šupáka, fuj... 😝

zuzul1310
1. okt 2010

@beru30 Tá Meril Streep bola fakt dobrá 😀 😀 😀 , to som sa nasmiala aj ja. Tri dni bez netu si neviem ani predstaviť, ešte aj v nemocnici som mala noťas a orangután net tak aspoň na ten základ to stačilo, Panelák doma drahý nahrával a nosil mi ho na DVDčkach do nemocnice....proste full servis. 😀

miska1981
1. okt 2010

@zuzul1310 aka zavislacka z teba, ze nosit do nemocky 😀
tiez si myslim, ze s tym maslakom to bolo trochu mimo, pred chvilou bol strasne zamilovany do angie a zrazu sa zamiluje do dominiky 😕 u neho to potom asi nic nema spolocne so zamilovanim, bavi ho dobyjat len pokym nedobyje 😀

monkula
1. okt 2010

marcel - dobyvateľ

miska1981
1. okt 2010

@monkula dobyvatel rimskej rise, alebo skor zenskych rozkrokov 😀 😀

monkula
1. okt 2010

naivných ženských mozočkov 😀

miska1981
1. okt 2010

dokopy je to idealne 😀 a cim viac odolavaju tym lepsie /aj ked sa mi nezda, ze dominika bude nejako odolavat, sa tvarila ako mesiack na hnoji/ 😅

didiana333
1. okt 2010

@miska1981 😀 😀 😀 ...viaceré by sme sa tak tvárili,keby nás Koleník balil.... 😀 😀 😀

miska1981
1. okt 2010

@didiana333 no nechcem vyzniet ako nejaka vadna, mna teda kolenik nepritahuje, da sa povedat, ze sa mi ani moc nepaci 😀 taky priemer 😅 zlaty je ten - teraz si naschval nespomeniem co ma s angie lukaska ak si odmyslim akeho hra trula /len by som ho nemohla pocut/ ale pozerat sa na neho da 🙂
😀

ljublju
1. okt 2010

ja stale nechapem,z coho Agata vlastne zije?

grenadinka
1. okt 2010

@ljublju ja ti poviem z coho, vyciciava norberta. je to mala madarska ludra 😀

monkula
1. okt 2010

@miska1981 nie si vadná.. ani mne sa nepáči... ten co má s Angie lukaska, je Robo Jakab 😉

miska1981
1. okt 2010

@monkula ano spomenula som si a v seriali karol, akurat som ho videla v reklame 🙂 inak on mi pripada prihorety aj v normalnom zivote 😅 ale fyzicno je v pohode 😉

monkula
1. okt 2010

@miska1981 súhlasím 😉 😉

beru30
1. okt 2010

@miska1981 tak tak, ja som ho videla raz v Carrefoure v sekcii vino 😝 Inak je dost maly nazivo, ale velky symposko 🙂 Kolenik je tiez sympatak pokial sa neusmeje, vtedy je nechutny, neviem preco, ale tak to citim 😉

siminks
1. okt 2010

🙂 no a Mária má kočík ten čo mala aj Ivanka 🙂

miska1981
1. okt 2010

@siminks ty mas teda postreh 😝 ja vobec neviem aky mala ivanka

perla200
1. okt 2010

baby a v predtým sérii hral Zuzkinho otca čo je s Patrikom iný herec že?

miska1981
1. okt 2010

co hovorite na dnesny diel?
takze domca so silvinkou trapne ako tam "akoze" prisli.
dudko nie je idealny, ale aspon ma vzdy rozosmeje, to na konci, ze ako odpalkoval sonu, ze sex s vlastnou zenou doobeda....by som ho niecim ovalila 😀

lencici
1. okt 2010

perla200 aj mne sa zdá že to bol iný herec....

eva7780
1. okt 2010

@miska1981 nieže by si ti užili ked sú konečne sami doma 😉 inak aj tak sa mi to zda divne,ze su taky uznávany architekti a stale sedia doma,sem tam tuknu do nb,to je cela robota
mne strasne dnes liezli na nervy ten tibike a agata 😝 Oxana by chcela asi chlapa bez závazkov 😲

miska1981
1. okt 2010

@eva7780 tak dudko by si to rad uzil...ale nie so sonickou 😉
niekedy to tí scenaristi nedotiahnu, napr. s tym, ze sedia doma ako si pisala.

a tibike a agata tu idu viacerym na nervy, ale tak viki rakova je dobra kamoska andyho krausa, tak ten ju nevyhodi so scenara, ale mohol jej teda napisat zaujimavejsiu rolu.

eva7780
1. okt 2010

ale priala by som Dudkovi,nech mu to tam Sonicka zamota s tym novym susedom,co ho spominala,ako sa hned rozculil,on moze vsetko a ona nic 😠