Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

zuzul1310
4. okt 2010

Ja som mala naopak pocit, že celkom fajn...
Pani Janka dostala od Emila karavan a všetci herci sa jej doňho nasáčkovali 😀 Zožala úspech a bola v siedmom nebi.
Strašne sa mi páčilo keď prišli Polákovci, aby im ukázali byt. Ide pán emil s Dunčom, ženská začne hysačiť, aby si ho uviazal a že prečo tá potvora nemá náhubok. Odpoveď pána Emila "Dunčo vám neublíži a potvoru som nechal doma. Poď Dunčinko, ideme za potvorou" Za svet ma nenapadne to originál slovo čo použil miesto potvora 😠
Angie ľutujem, lebo sa strápňuje pri Maslákovi, on bol ten hajzel čo ju začal baliť a pokazil jej vzťah s Milanom a keď sa o niečo jedná, že chce byť s ním a odísť od Milana tak ten chrapúň cúvne. A ešte k tomu kvôli Dominike....a vyhovára sa na Martinu, keď oblizoval Angie a zvádzal ju a chcel ju dostať do postele tak na Martinke mu veľmi nezáležalo, teraz zrazu apeluje s jej citmi....k...
Borisa by som po tomto všetkom už asi vyhodila spolu s tou au-pairkou Erikou.
Lucia ale dostáva rozum v názore na Natalu.
Imriško podľa jeho svokry nedokáže Angeličku uspokojiť ani v noci lebo je prepracovaný, celý deň prespí a ešte ani v noci nič...
Noro vydezinfikoval kúpeľňu, aby nedostali Tibikeho plesne a vtom zvoní zvonec a Tibike prichádza aj s 20 kg trávy, aby mu to pomohli predať (inak v tom ruksaku podľa mňa nemalo šancu byť 20 kg čohokoľvek, no ale čo už) Noro Tibikeho vyrazil, ale trávu si tam nechal. Išiel za Milanom, ten mu pomôcť odmietol. Karol sa stretol s Maslákom, ale ani ten s trávou nechcel mať nič dočinenia.
Fábry sa rozvádza (podľa mňa to len hral, aby dostal Sylvinku do postele), ale tváril sa zničene a chcel od Sylvinky aby ho poľutovala, ona to veľmi rada spravila, za čo jej Klárika poriadne vynadala a vykričala, že ona potrebuje mať v posteli vždy len veľké zviera primára.
Miloš chce predať kliniku, preto tie stretká s Maslákom, chce aby Maslák zohnal kupca.
Manták Patrik sa s fotríkom Duškim dohodli na kšefte s obrazom, tomu kamošovi čo obrazy maľuje povedal Paťo že je to dar pre otca aby sa s ním nemuseli deliť o zisk... Paťo sa dohodol so Zuzou že si idú hľadať brigádu aby mohli žiť spolu sami v podnájme...no to som zvedavá...
Zlatý klinec. Egon chce podviesť Ivanu s chce radikálne znížiť reálnu hodnotu firmy, aby jej museli vyplatiť čo najmenej. Kubko príde za Ivankou a povie jej, že Egon ju chce oklamať a dá jej vyčíslenú aktuálnu hodnotu ich firmy. Keď Ivana nechápe prečo to spravil, Kubko sa na ňu pozrie tými očami zbitého psa a povie, "Ja ťa mám stále rád aj keď sa stalo všetko to čo sa stalo" Ona ho pobozká a on sa na ňu vrhne a už sú na stole....KONIEC
Sa neviem dočkať zajtrajška. Pekné sny kočeny a konečne normálny diel podľa mňa.
Inak Milan bol magor, že "Snáď ma nevyhodiš z bytu keď sa definitívne rozíjdeme?" Samozrejme že by som ho vyhodila, jeho foter chcel vyhodiť na ulicu ju aj s Lukáškom, tak čo čaká. V každom prípade by som sa o tom porozprávala s Maslákom miesto toho aby donekonečna rozoberali ich vzťah by mali dať na pravú mieru bytovú otázku, koho ten byt v skutočnosti je keďže je na Angienom mene, či je naozaj jej a či si s ním môže robiť čo chce.

vejula
4. okt 2010

@zuzul1310 supiš zhrnutie....
čo mna na tomto diely sralo bol maslak s Angie a ten ich rozhovor.... Angie ma dojala ked povedala že Martina to pochopi že je silna osobnosť.... Pochopi???? To že jej vlastna sestra dvojča prebrala priatela???? Tak to bol riadny heft, toto by žiadna normalna sestra neurobila a neverim tomu že by to pochopil hoci i najchapavejši a najtolerantnejši surodenec na svete. Blbosť!!! Maslak samozrejme smiešny ako sa vyhovara Angie a je za tym asi jednotyždnova znamosť s Dominilou-smiešne.
Patrik už nieje len hlupačik ale aj špina chce takto obtiahnuť svojho kamarata o zisk, to som nečakala 😒

suzik77
4. okt 2010

@zuzul1310 nepovedal nahodou pan emil "bestia"? hm, tiez si nepamatam 🙂

suzik77
4. okt 2010

@zuzul1310 s tym rupsakom to ma napadlo hned, ako ta trava vysla najavo. donho by sa ani 20kg knih nevoslo (mozno olova ano), a nieze travy 😀 😀 😀
zhrnutie fajn, akurat, ja som nepocula dobre to s tym bytom. ja som myslela, ze milan angie povedal: snad si nemyslis, ze ma maslak odtialto vyhodi?
takze to bolo takto:??? "Snáď ma nevyhodiš z bytu keď sa definitívne rozídeme?" 😉
toto som prepocula. teda prepocula som dnes vela veci, ale podla tvojho zhrnutia som si ich dobre domyslela 😀
@vejula ja neriesim ani angie ani martinu, skor ako zuzul pise, maslak je k.rva, ze s nou teraz takto vydrbkava. no a patovi sa necudujem. ved radsej sa podelim o zisk s fotrom ako s niekym, koho poznam par dni, nie? ved bolo minule spominane, ze sa poznaju len kratko (myslim, ze zuzka v rozhovore s patom - tam to vyslo najavo), tak to by som sa aj bala cudziemu prezradit, ze ano, idem falsovat 😅

zuzul1310
4. okt 2010

@vejula Diky 🙂 Angie spravila blbosť to beriem, kedysi jej skoro Martina prebrala Karola, takže by to bolo vyrovnané, Martina je v Amerike, veľmi sa nevídajú, nejako by to vyriešili: Angie mala doteraz naozaj smolu na chlapov a dúfala, že keď ju Maslák balí a tvrdí jej že sa o ňu postará, presviedča ju aby neletela za Milanom, ale zostala s ním, lebo on ju miluje a on sa o ňu postará tak to naozaj aj myslí vážne. Nakoniec keď sa Angie rozhodne že od Milana odíde lebo im to neklape a je to vina ich oboch, tak Marcelko povie že čo by na to povedala Martina....tak na to mal myslieť skôr...Angie sa snaží postarať sa nie len o seba ale aj o syna, chce ho zabezpečiť, dopriať mu náhradného otca, ktorý by ho ale mal aspoň trocha rád, nie ako Milan. Maslák sa celý čas tváril že má rád aj ju aj Lukyho a že sa o nich oboch postará a Angie mu verila...jej vlastná mama presvedčila Masláka aby Angie vyznal lásku... je to celé na hlavu...som zvedavá ako to pôjde ďalej.
Patrik je ľahko ovplyvniteľný blbeček, spraví to čo mu kto povie. Myslím si že normálny chalan ktorý nechce aby išla baba na potrat a ona to napriek tomu spraví ju nebude kryť pred rodičmi a nebude akceptovať jej rozhodnutie ako keby do toho on nemal čo povedať. Kamoš ho prekukne, maximálne k nim zavíta na návštevu pozrieť si obraz a nenájde ho.

zuzul1310
4. okt 2010

@suzik77 je možné že beštia, aj mne to behalo po rozume...tiež som si nebola istá
Áno Milan sa spýtal "Snáď ma nevyhodíš" Byt je písaný na Angie, nie na Masláka.

vejula
4. okt 2010

@suzik77
@zuzul1310 no jasne čo sa tyka vzťahu Angie - Maslak tak jednoznačne maslak z toho vyjde ako svina. Pretože klamal Angie ked jej sluboval hory doly aj Martinu ked sa olizoval s Angie a teraz hra velky sucit s Martinkou pričom je to len blba vyhovorka... Jasne že je to bezcitny necharakterny blb. Ale čo sa tyka vzťahu Angie-Martina... No ja by som nikdy neurobila taketo niečo ani len kamaratke nieto sestre. Nekukam odzačiatku čiže som nevedela že Martina mala čosi s karolom. Ale pride mi čudne ked hlupučka Angie povie že Martina to pochopi že som jej prebrala frajera... Ako keby to bola uplne normalna vec čo sa stava každy tyžden...

@suzik77 ale tak ide o to že najväčšiu zasluhu na tom všetkom ma prave ten kamarat ktory tie obrazy maluje, ako Paťo može byť rad že z toho bude mať aspon omrvinku kedže v podstate on neurobil nič ine len to povedal tatkovi
zuzul13 ja normalne dufam že ho ten kamarat vymakne a riadne mu to vytmavi 😠 😀 😀

suzik77
4. okt 2010

@vejula jo a este k angie a maslakovi. ked si predstavim takuto situaciu v "reale", keby sa to tykalo bytostne mna (ja som akoze martina), nikdy by som nezanevrela na angie, ale naopak - na maslaka...
priklad: moja kamoska uz dlhe roky taha vztah so zenatym muzom. dlhe, dlhe roky, co ja pamatam, tak to bude aj 10 rokov. nikdy som nepovazovala ju za radodajku alebo kur.., prave naopak, myslim si, ze ten chlap je vinovaty. ved predsa, on ma doma zenu, nie kamaratka muza.
niekto by povedal: no ale ona zviedla zenateho muza a nadalej sa s nim streta. no a co? ved ona je slobodna, nezadana zena, ktora nema nikoho ineho, iba toho jedneho zenateho muza. jej to takto vyhovuje a ze on si urobil bokovku, za to predsa ona nemoze. keby on bol seriozny, tak by manzelku nepodvadzal, kamoska by tym padom s nim nefungovala, nasla by si niekoho ineho casom. mozno aj slobodneho. tazko povedat. to iste je maslak - angie - martina.
angie bude teraz /pravdepodobne/ sama, obratila sa na maslaka, ze teda by s nim chcela byt. bolo by to JEHO rozhodnutie, ci by bol s nou alebo s martinou. samozrejme, ako
@zuzul1310 pise, tak to totalne dosr.l a da sa dokopy asi s dominikou, co uz vazne vacsiu blbost scenarista nemohol urobit 😀 😀
ale keby nebolo dominiky a dal by sa dokopy s angie, tak nie angie je svina, lebo prebrala sestre chlapa, ale maslak je svina, lebo on bol zadany ( s martinou )...

suzik77
4. okt 2010

@vejula no ved ano, dobre rozmyslas, avsak v reale by som sa bala do toho zatahovat cloveka, ktoreho poznam par dni... ale je mozne, ze sa stane to, co pises. ze ho ten kamos nejak vymakne a bude pruser ako svina 😀

zuzul1310
4. okt 2010

@vejula Myslím si že Angie povedala tú "kravinu" že Martina to pochopí, práve preto, že Martina takmer prebrala Angie Karola a Angie sa to dozvedela. Keď bola Angie dlhodobo v nemocnici po komplikovanom problematickom pôrode, tak Martina sa starala o Lukáška na striedačku s mamou pomáhali Karolovi a vtedy sa takmer dali dokopy, všimla si to aj ich mama, tá o tom tiež vie a aj ten ich bratranec farár o tom vie.
čo sa Patrika týka tak ja sa hlavne čudujem že sa s takým týpkom začal baviť po skúsenosti s drogami a odvikačkou. Ten jeho kamarát na mňa pôsobí véééľmi zlým dojmom....do toho kšeftu nemal ísť vôbec, nemal sa s ním ani baviť, nemal ten obraz nosiť domov a nevyrobil by si problém.

zuzul1310
4. okt 2010

@suzik77 Súhlasím 😉

zuzul1310
4. okt 2010

Idem už zaľahnúť, zajtra môžme pokračovať 😔

atinka22
5. okt 2010

Ty kokos, ten Kubo je normálny masochista, že sa chce dať dohromady s Ivanou. 😢 Tá ženská ho podvedie s najlepším kamošom, nadáva mu do debilov, má ho za psa a on sa k nej chce vrátiť! Som zvedavá ako dlho im tá idylka vydrží. A čo na to povie Oxanka! Najlepšia hláška včerajšej časti bola hláška pána Emila - že "beštiu som nechal doma" 😀 Angie dostane čo jej patrí, keď ju Maslák okašle. Mám pocit, že s tými chlapmi chodí len pre peniaze. Ale Dominika mi ku Maslákovi ani trochu nepasuje. 😒

traktor
5. okt 2010

..to je iba pes, nie bestia, ja som bestiu nechal doma 😀 😀 ..to bolo dobreeee

monkula
5. okt 2010

Ako, Janka je totál trápna.. správa sa, ako keby bola hollywoodska hviezda.. Karavan s hviezdičkou a menom... 😝 😝

suzik77
5. okt 2010

@monkula ale ved ona sa tak spravala od 1.serie 😀 😀 😀 nahodou, to je prave na tom to mile, ze emil je taky pohodovy, vie zo seba urobit aj elegana aj supaka a manzelku ma taku extravagantnu. prave preto su mnohe ich dialogy vtipne 😉

mamutka
5. okt 2010

Janka najviac bodovala volakedy v lodickach na ture v Tatrach 😝 ja ich mam najradsej z panelaku, mohli by aj bezni dochodcovia byt taki 😅

yennn
5. okt 2010

Kocky, mozno to tu uz niekto povedal, ale vsimli ste si ze Agate od piatku hodne podrastli vlasy ? 😀

mamartinka
5. okt 2010

Zdenka sa ma vratit do deja.Ale kedy uvidime.

mihouk
5. okt 2010

@yennn hej, bolo to vidno ked sedela na tej luke s Maslakom, mala dost hrozne vlasy, ale o sekundu na to v bare uz bola OK 🙂

yennn
5. okt 2010

@mihouk ja som myslela Agatu, ze v piatok mala kratsie vlasy nez vcera. Ale to mas pravdu, ked Angie s Maslakom sedeli na luke, tiez som kukala, co to ma na hlave - jaka prehadzovacka, nie? 😀

traktor
5. okt 2010

@yennn podrastli, ale mala ich otrasne..akoby jej postupne vypadavali a ona mala byt o chvilku plesata...

mihouk
5. okt 2010

@yennn jaj ale som slepa, uz ani citat nevidim 😀 😀 😀
Agatu som si nevsimla, mne sa pacil Noro v tych rukaviciach 🙂

traktor
5. okt 2010

@yennn
@mihouk ja som si vas pospajala 😀 ..tiez zle citam..slepa som jak patron 😀 ...jasne agate podrastli vlasy a tie otras co pisem mali byt na angie 😉 ..pritom som stale myslela, ze angie ma krasne bohate vlasy..ale to je len klam..

mihouk
5. okt 2010

@traktor 😀 😀 😀 😀 😀

monkula
5. okt 2010

Vidím ,že sa "trápite" nad tým čo ja, Angie a slama na hlave, pozerala som ako puk, a tie neofarbené korienky ,no hrôza... 😝

atinka22
5. okt 2010

Aj ja sa pripájam, Angie mala hrozné háro. Keď bola s Maslákom - niečo príšerné, som len pozerala, či to je fakt Angie, normálne bola škaredá. A v ďalšom obraze ich už mala celkom pekne upravené.

monkula
5. okt 2010

@atinka22 ona je škaredá stále 😅 ale hej, tie vlasy mala otrasné...

lussy23
5. okt 2010

Ahojte. Čo sa týka Angie súhlasím. V tejto sérí má ten účes hrozný. Nechápem, prečo si niekto ničí vlnisté vlasy!

jankamamka
5. okt 2010

ved Angie je normalne skareda. ☹ Mne stale vadi ta oduta papula 😀 Vecne zduta,naladova slie 😀 pka