Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

lussy23
16. nov 2010

Som rada, že z Imra nebude neverník. On je ten posledný, na koho by som povedala, že je neverný,

eva7780
16. nov 2010

jaj ten Pato 😠 uz ani Zuza nema rozum 😝 tolke prachy za byvanie,som zvedava ci sa budu chodit stravovat k rodicom 🤐 Dudko mal vynimocne pravdu,stacila by im garzonka 😅

mamartinka
16. nov 2010

Baby vazne bude Sona tehotna?To som zostala mimo 😒 A Karolko ide na Sejseli ci ako sa to pise a pasy zostali doma 😀 Ved naco uz sme v EU. 😀

eva7780
17. nov 2010

@mamartinka Soni by som priala vlastné bábo 🙂

lucia78lucia
17. nov 2010

Určite niektorá z vás bude vedieť, že ako sa volá herec, ktorý stvárňuje nového šéfa na klinika, ktorému Bajza fajnovo vysvetľoval vzťahy na klinike 😀 ...je to veľmi známy hlas, ale neviem si vybaviť meno.

jja
17. nov 2010

Dušan Szabo...
@lucia78lucia

lussy23
17. nov 2010

Čo to sa t dozvedám? Soňa bude tehotná? To odkial máte takú správu?

stanca22
17. nov 2010

@lussy23 No však to bolo včera v Paneláku, vyšla z tým, že či verí Duško na zázraky 😀 Asik bude v tom a Ty veríš na zázraky? Ja nie, lebo sa mi nedejú ... 😖 No ale chcela bych a som rada, že si tu mám s kým pokeciať o Paneláku, keď s mojim mužom sa ti nedá ... 😀

mamartinka
17. nov 2010
lucia78lucia
17. nov 2010

jja: díky... áno, presne Dušan Szabo.

mamartinka
17. nov 2010

Sona az za 6 tyzdnov teraz zistila ze by mohla byt tehu?Akesi divne a ani test si este nerobila za 6 tyzdnov.Dusko ako bol stastny a ako ju isiel objat 😀 No to by som aj ja bola nedockava a ona za 6 tyzdnov si ani test nespravi.A ako je ona tehotna. 😕 A Karol nemam slov.Trulko riadny.Pasy a Kde je vlastne Check-In?

weiya
17. nov 2010

@mamartinka inac aj mne az po 6tyzdnoch meskania doslo ,ze asi som tehotna 😀 takze nie je to az tak nerealne 😀

mamartinka
17. nov 2010

Ivanke je zrazu aj Kubko dobry ked Terezka ochorie?Ten Dusi je nechutny.

mamartinka
17. nov 2010

@weiya Vlastne ano.Ale aspon test si uz mohla spravit.

mamartinka
17. nov 2010

No teraz dobre.Sona a Dusko na klinike u Bajzu 😀 .To som zvedava teraz co bude a aky bude vysledok.

atinka22
18. nov 2010

No u mňa v poslednej dobe jednoznačne vedie Dudko. Ako som už raz napísala, žiť by som s ním nechcela, ale hlášky má suprové. To ako objal Soničku a že či sa už teší, že nie 😀 A ako sa spolu pri stole rozprávali, že o "projekte" hotová bondovka. 🙂 Ja tipujem, že Sonička bude v tom, lebo sa veľmi spokojne tvárila, keď vychádzala od Bajzu. A Ivanku nechápem, aký má problém ísť s Terezkou na pohotovosť? Čo ona nemá auto? A aj keď nemá, chodia predsa aj autobusy. Nie je to síce bohviečo terigať sa s chorým dieťaťom po autobusoch, ale keď musíš tak musíš. Alebo si mohla objednať taxi. Primadona. 😒

zuzkat1
18. nov 2010

@atinka22 ja by som tiez nesla sama s chorym dietatom na pohotovost..navyse je na kramaroch v blave iba a z petrzky daleko... no ja by som bud volala sanitku keby to bolo take vazne,alebo by som cakala do rana ako ivana urobila...

@mamartinka je predsa logicke ze ked ochorie dieta tak volam jeho otcovi ked potrebujem pomoc...

zuzkat1
18. nov 2010

inak jakub typicky chlap... ked vidi k...u tak rozum padne do gati a kasle aj na vlastne dieta...

majina.b
18. nov 2010

včera bola po dlhej dobe dobrá časť

stanca22
18. nov 2010

@majina.b No dobré to bolo, uvidíme čo dnes 🙂

mamartinka
18. nov 2010

Ja som zvlast dnes zvedava na tu Sonu.Zostalo to zasa nedoriesene.A to som chcela dnes kuk ordinaciu 😝 Imriskov telefonat bude dobry z Janet. 😀

didiana333
18. nov 2010

No keby som mala doma takého dilina ako Duško,tak ho asi odstrelím... 😅 to akože ako reagoval na prípadné tehotenstvo Soničky? No otras... 😒 ale dobrý bol,ked ruku podával Ďusimu,ked išiel zo záchoda...hlášky má dobré,no len to správanie k Soni je hroznéééé 😠

mamartinka
18. nov 2010

@didiana333 Veru dobry bol Dudko ako isiel otvorit Polakovi a utrel si ruky do jeho svetra 😀

mamartinka
18. nov 2010

Ej tusim z toho nieco bude.Dusky bude pri ranajkach akysi sklamany.