Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

zuzkat1
6. dec 2010

no mozno to tak ani nebude - ten angien otec s luciou...ale necudovala by som sa mu... ta jeho zena nevidi nic ine len tu trapnu angie (dobre je to jej dcera, ale je dospela-aspon vekovo) a tej svojej trapke dobreze aj nos neutiera este stale... takze by som sa necudovala keby ju opustil... inak ja na mieste martiny by som bola dobre nahnevana na celu mater... akoze tak okato uprednostnovat jedno dieta pred druhym to je vrchol...

lussy23
6. dec 2010

Zaujímavý obsah. Budúci týždeň budem panelák pozerať už i v Stredu, lebo MZN končí tohtoročnú sezónu.

mamartinka
7. dec 2010

@weiya citala. 😉 Ako sa vam pacili vcera Shrek,Pirat Dudko a Barbi 😀 ?

weiya
7. dec 2010

@mamartinka 😉 paradny boli,hlavne ked prisla dalsia barbi angie 😀

mamartinka
7. dec 2010

@weiya Precitaj tento diel panelaka.24.12 Vianocny diel(Stastne a Vesele)Študentka Slováková doniesla Emilovi darček. Karol by chcel prespať u rodičov Angie. Podarí sa mu zrealizovať plán? Na svet prichádza dieťa... Co to moze byt za dieta?A to si Sona fakt ze chce z Detskeho domova zobrat dieta?

weiya
7. dec 2010

@mamartinka fuha,no veru nechapem,som zvedava,ze ake dieta..

mamartinka
7. dec 2010

Zeby tej Klariky sestricky na klinike?Tusim sa tak vola.Som aj ja zvedava.Co bolo este dnes take v panelaku?Nekuk som 🙂

atinka22
8. dec 2010

Včera sa Ivanka s Kubom "zblížili". Ale stále mu ešte nedovolila vrátiť sa. Terezku dali na chvíľu postrážiť Soni. Tá bola z toho hotová - Dušky tým nadšený nebol. Alica už nosí parochňu - Ivanka ju ostrihala (neviem prečo - deti ma vtedy zavolali 🙂 ). Starý Fodrás sa chce nasťahovať do bytu po Agáte - Noro nesúhlasí.
Chudáci doktori a sestričky na klinike sú véééééééľmi preťažení - lebo podľa nového riaditeľa tam chodia už aj "normálne" pacientky nielen VIP. Všetci hrozia odchodom.
Pani Janku navštívila jej kamoška - Marienka - Janka jej vysvetľovala ako dala facku redaktorovi. Janíčko chce prísť s Jessicou na Slovensko.
Na viac sa nepamätám. 😉

mamartinka
8. dec 2010

@atinka22 Dakujem.

mamartinka
8. dec 2010

http://panelak.blogspot.com/2010/12/rozvedeny-p... Inak Terezka z Lukaskom by teraz v decembri mali mat 2 roky?Ci sa pletiem?

lussy23
8. dec 2010

@mamartinka - Aj ja si myslím, že bude Klárino. 🙂

eva7780
8. dec 2010

starý Fodráz ako prišiel,tak by mohol aj odísť 😝

mamartinka
8. dec 2010

@lussy23 Este ma napadlo ked si Sona chce na Vianoce zobrat z domova ci to nebude u Jancovcov.Uvidime.

lussy23
9. dec 2010

@mamartinka - ale to by sa jej muselo narodiť, lebo je tam napísané, že na svet prichádza dieťa. Ale mohli sa aj zase pomýliť. necháme sa prekvapiť. 🙂

mamartinka
10. dec 2010

Farmari by si radi zahrali v panelaku.Este tych keby tam dali. http://www.pluska.sk/soubiznis/zo-sveta-zabavy/...

weiya
10. dec 2010

@mamartinka ten posledni linka ma pobavil 😀 fakt este keby ich do panelaku pichnu 😀 hadam aj s tou martinkou z martin 😀

honey023
10. dec 2010

No s Ivanou a Michalom to spravili šalamúnsky 🙂 vyzeralo to tak, ako keby bolo Ivana vo svojich starých koľajách, ale našťastie je verná Kubkovi 🙂

mamartinka
11. dec 2010

No baby neviem ci pozerate niektora farmara.Ale normalne by som chcela keby tu Martinku dali aj do panelaka hrat ked je tak popularna.Bola by dalsia sou.Z tej rodiny ich nemozem.Prepacte ze to sem pisem.Ale fakt by sa tam hodila. 😀 😀

ani3012
11. dec 2010

tak väčšinou v Paneláku sú takí čo majú niečo s niekym ...no neviem,komu by prihodili Martinku 😅 ...možno ako tehotnú mamičku ,čo chce pozornosť a VIP izbu ako pre "Holyvudsku" hviezdu 😀 tam by som si ju vedela predstaviť

mamartinka
11. dec 2010

@ani3012 No ani to by nebolo spatne.Ja by som ju prihodila ako casnicku v bare k Imriskovi.Boli by na par dvaja trulkovia 😀 😀

ani3012
11. dec 2010

@mamartinka chudák Braňo 😀

mamartinka
11. dec 2010

Panelak Pondelok 13.12(Darceky)Dušan tvrdí, že ak bude Soňa naďalej trvať na dieťati, opustí ju. Imro zabudol na Luciine meniny. Otec Angie sa zamiluje do Lucie. Panelak Utorok 14.12(Unos)Maslák sa dozvedá, ako sa Martina dostala na Slovensko. Jakub bez dohody s Ivanou vybral Terezku zo škôlky. Panelak Streda 15.12(Ponuka)Maslák sa dozvedá, že v byte, v ktorom žil, už nemôže bývať. Kto mu pomôže? Lucia nie je spokojná s postupom polície pri hľadaní únoscu malej Lucky. Panelak Stvrtok 16.12(VIP)Profesor Bartelt nečakane prinesie Blichárovcom vianočné darčeky. Dôjde k veľkému omylu. Liečiteľ Šimon Horský sklame Ivanu, jeho metódy nezaberajú. Panelak Piatok 17.12(Benjamin)Maslák urobil pre Milana poslednú vec, ktorou ich kamarátstvo ukončil. Jakub je rozhodnutý - Oxana dnešným dňom vo firme končí.

mamartinka
11. dec 2010

Panelak Pondelok 20.12(Nervy)Ďusi má snahu skamarátiť sa s Milanom. Ako zareaguje Kordiak? Lucka s dcérou vychovávajú Benjamína... Filip je nešťastný. Panelak Utorok 21.12(Barman)Jarmila sa pred panelákom stretáva s Ivanou, je rozhodnutá počkať na svojho syna. V bare je nový fešák barman. Panelak Streda 22.12(Sviecky)Noro a Milan sa pustia do bitky. Čo je dôvodom? Psychologičky sa rozhodli pre podnikanie, rozdelili si funkcie. Panelak Stvrtok 23.12(Divadlo)Dušan si všimol, že Patrikovi sa Svetlana páči. Varuje svojho syna? Ďusi sa dozvedá, že mama ostáva u neho aj počas sviatkov. Panelak Vianocny Piatok 24.12 Cas 20.45(Stastne a Vesele)Študentka Slováková doniesla Emilovi darček. Karol by chcel prespať u rodičov Angie. Podarí sa mu zrealizovať plán? Na svet prichádza dieťa.