Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

majina.b
11. mar 2011

@zuzanocka no bol to dudko, ale že môže toľko oblbovať vlastnú ženu, keby nestačilo že ju podvádza 😒

aj Ivana nie veľmi smutok prejavila, len tak naoko

mamartinka
11. mar 2011

Dnesny diel-Tragedia Michal Bajza sa dozvie, či Zuzana je medzi živými alebo nie... Ďusiho mama zháňa reportérku Kurilcovú.

lussy23
11. mar 2011

@terrs - aha, ja so mto nekukala =)

perla200
11. mar 2011

aha takže ten ondro je dutko??? to je sviniar

maryah
11. mar 2011

@perla200 súhlasím s tebou, ak je Ondro Dudko tak je pako... robí si z nej posmech a pritom má Ritku...

babulka123
11. mar 2011

ahojte, vcerra som nepozerala cast a chcela som sa spytat, neviete nahodou ako vysvetlili ze ta sestricka co zila s Malym kam dala dieta? hovorili ze ho dala prec ale kam to tusim nehvoorili.. neviete niekto ?
a este ze s kym nacapali v posteli { teda na gauci v obyvacke} dudko so sonou ked sa vratili.. mlada tam s niekym "vyvadzala " a neviem s kym
dakujem

iinuska
11. mar 2011

maju to nejake nedomyslene. Tak Zuzana akoze zomrela, Miska ostane Ivane a Michalovi. A kde su tie dvojicky- chlapci ?

katy2
11. mar 2011

@iinuska ti su v Prahe, studuju na 8-rocnom gymnaziu a byvaju u Alesovych rodicov.... Uz to spominali davnejsie....

majdzy666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
majina.b
12. mar 2011

no ivana vo včerajšej časti sa mi nezdala vôbec ľutostiva, Morova to nevie ani zahrať... vždy rovnaká mimika
Michal sa s tým vyrovnáva vnútorne
Aj ked dvojčatá študujú v Prahe, alešoví rodičia nemajú žiadny právny nárok čo sa jedna o starostlivosť.
A ta vsuvka s ušami čo tam včera bola čo o čom točia.... ako na silvestra

aylin
12. mar 2011

@zuzanocka veru chudak ta Sona,takeho chlapa jak dudko,co ju podvadza na kazdom rohu kde sa len da a vecne ju len ponizuje...takeho stareho capa uz mala davno kopnut do riti 🙂

lussy23
12. mar 2011

@babulka123 - Sestrička Mária dala dieťa akejsi tete, ktorá nemohla mať deti. Svetlanu načapali s akýmsi chlapíkom

mamartinka
12. mar 2011

Panelak 14.03 Pondelok(Sucit)Emil kladie Kordiakovi podmienky. Dušan zisťuje, že Milan kope káblovku. Angie prichádza do Nitry, čaká ju noc s Karolom. Panelak 15.03 Utorok(Depresia)Michal Bajza je psychicky na dne, rieši to alkoholom. Silvinka konečne pochopí, že Milan klame. Michal s Jakubom sa opíjajú. Panelak 16.03 Streda(Kamarati)Maslák dáva Egonovi v hotovosti 250 tisíc eur. Michal má okno, nevie, čo komu porozprával. Ivane prasknú nervy. Panelak 17.03 Stvrtok(Kluce)Jana sa nečakane vráti domov. Milan má čo vysvetľovať.Dušan chce uzavrieť so Svetlanou dohodu. Jana vyriešila Michalovu dilemu. Panelak 18.03 Piatok(Zvadzanie) Janet sa pred Imrom vyzlečie.Odolá jej zvodom? Silvinka s Dominikou sledujú Milana Kordiaka.

maryah
12. mar 2011

fúha, máme sa na čo tešiť...

mamartinka
12. mar 2011

Panelak 21.03 Pondelok(Postel) Michal malej Miške klame, presviedča ju, že mamička nezomrela. Imro chce osláviť prvý jarný deň zabíjačkou. Karol má problém. Panelak 22.03 Utorok(Trezor) Dušan chce ísť na Sonino stretnutie s Ondrom, jej počítačovým „nápadníkom“. Egon prichádza do kancelárie s veľkým trezorom. Janka je očarená trénerom zumby. Panelak 23.03 Streda(Kraslice) Pri Klárikinom pôrode sú doktori Bajza aj Fábry. Janka nájde na chodbe v paneláku mŕtveho muža. S malou Miškou sú problémy. Panelak 24.03 Stvrtok(Zub)Svetlana sa snaží s Patrikom intímne zblížiť. Dušana bolí zub, nechce navštíviť zubára. Pomôže mu Imro?

didiana333
12. mar 2011

Ozaj baby a kde je Angie???? V tejto serii tuším ešte ani nebola,či??? Nieže by mi chýbala,to len tak zo zvedavosti...

weiya
12. mar 2011

@didiana333 mas pravdu,ani ja som ju nevidela

weiya
12. mar 2011

ale kde je,to neviem 😀

didiana333
12. mar 2011

@weiya ani nevysvetlili tuším,kde je...alebo sa mylim? Nevidela som všetky časti,tak neviem...

weiya
12. mar 2011

@didiana333 nevysvetlila,ja som videla vsetky casti,ale niektore len tak,jednym okom,ale veru som si nevsimla ze by nieco o nej spominali

dadka212
12. mar 2011

@didiana333
@weiya už tam bola, veď riešili s Karolom to že ona s ním býva ale nie žije...Denisa ho potom vyhadzovala z baru...som aj rada, že tú jej odutú papulu neukazujú 😝 ale zas nám dožičia pohlad na žvachlajúcu Martinu...neviem čo je lepšie 😅

weiya
12. mar 2011

@dadka212 jaj ozaj mas pra&vdu vidis to,hovorila vtedy karolovi,ze nema pri nej vysedavat v bare,ze jej mama nemoze stale strazit lukaska,uz som aj zabudla 😀

mamartinka
12. mar 2011

Angie tam bude opet.Tusim v pondelkovej ukazke bola ako za nou Karol pride do baru ze ma strazit Agate dom a ci by tam nesla s nim Angie.V pondelkovej casti je ze Angie prichadza do Nitry a caka ju noc s Karolom.

mamartinka
13. mar 2011

Sonicka bude mat 20.03 30 rokov.Dovie ci aj v panelaku bude oslavovat.Inak mala aj Angelika meniny a Imrisko jej tusim nevinsoval ci.