Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

mamartinka
23. máj 2011

@silvia0111 Prispevok uz je na predchadzajucej strane zo vcera 😉

silvia0111
23. máj 2011

@mamartinka to preto som dala, lebo vejula si myslela ze zomrie

vejula
23. máj 2011

@silvia0111 uhm vdaka za info 😉

atinka22
24. máj 2011

Takže Maslák nám prežil. 😵
Fakt by ma zaujímalo, kto na neho strieľal, resp. kto sa ho chcel zbaviť.
Včera som síce nevidela všetko (prepínala som na vyraďovanie superstrar 🙂 ), ale celkom fajn časť. Hlavne Imro - maskot baru. A to s tým Norom a Agátou - ako riešili zľavu na pôžičku od Poštovej banky - to čo malo byť? 😨

nicky655
24. máj 2011

@atinka22 pred tym ako zacina panelak ma tusim postova banka reklamu- ze je sponzorom programu- tak asi preto-no robia reklamu-co uz 🙂

mamartinka
24. máj 2011

No ja nechapem ako ta mamicka mohla mat takeho valibuka ze 4,35 tusim a 53cm.To kde ho mala.Ved ani brucho nemala.A ta plachta po nej zostala na koze 😀 To akoze nikto nevymenil?

dajna11
24. máj 2011

@atinka22 aj mna hned napadlo že si robí banka reklamu....ako sponzor....je to smutne ako to všade musia zakomponovať...a inak podla mna mala dominika hrozné šaty...sukna bola pekná,ale tie mašliská???aj agáta mala a aj ona.....to ako tiež si nejaká firma robila reklamu??

lenocka23
24. máj 2011

@dajna11 no ved aj ked Milan daval Angie auto, tak velmi "nenapadne" povehal znacku a vsetci tam jazdili len na Hondach... 😉 🙂
@mamartinka moj prvy syn mal 3,9 kg a prva otazka mojej mamky bola, ze ci som ho nosila aj v nohach.... 😀 😀 😉

dajna11
24. máj 2011

@lenocka23 no aj tie notebooky maju všetci rovnaké...asi maju jeden a ten si na sceny požičiavaju

majdzy666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lussy23
24. máj 2011

Podľa mňa to bol niektzo, čo sledoval Vavra, keď šiel Maslákovi dať tie ,,cenné" papiere. Inak ten Panelák je dosť založený na náhodách. To že človek prežije postrelenie nie je také bežné.

A Milan je otcom dieťaťa. Píšu to v časti asi na 3. jún.

pipera
24. máj 2011

@lussy23 s kym bude mat milan dieta?alebo uz ma?

weiya
24. máj 2011

@pipera uz ma s riou 🙂

pipera
24. máj 2011

@weiya to mi nijak uniklo. dik za info.

malka
25. máj 2011

tak ja som tiez bola niekedy panelakova maniacka ;), ale tuto seriu uz flakam, tak sa chcem spytat, preco sa Maria vzdala dcerky?

lussy23
25. máj 2011

@pipera Zrejme to Bude tá Riana dcéra
@malka - Asi kvôli Filipovi. Dala ju akejsi jej tete.

Inak nie je to divné? Veď nedávno nakúpila Alica kopec jedla, plnú chladničku a včer azas enakupovali. To kedy stihli pojesť? 😀

mamartinka
25. máj 2011

Je tam aj o sledovanosti panelaka. http://medialne.etrend.sk/televizia-tlacove-spr...

atinka22
26. máj 2011

Ja som zvedavá ako dlho spolu vydržia Alica a Ryšavá. A tiež by ma zaujímalo -to Alica spáva v parochni?

majina.b
26. máj 2011

scenaristi zišli z cesty, ohľadom Alice - teraz z nej spravili lemru lenivu, keď žila sama či z Filipom bola pedantna

Jakub ma veľke +, Michal ako že vzorny otec ked sa odsťahoval od ivany dieťa nechal u nej to bolo ok. a dať cudzím ľudom dieťa na týždeň je ako že v poriadku???? A ivana sa vypytuje ako Oxane šlahol , že dobrý vtip, kde je uroveň??

zuzkat1
26. máj 2011

@majina.b alica nebola pedantna🙂 mozno mala taku chvilku,ale ked zacinala s dudkom tak si on nemal ani kde sadnut u nej taky mala bordel,ved on jej tam tusim upratoval...potom mala obdobie kym ju to bavilo a zas ju to preslo🙂

inak ta miska...boze mohli by ju poslat niekam do internatu alebo niekam proste na velmi dlho prec... a plne som suhlasila s oxanou preco by sa mala starat o cudzieho rozmaznaneho frkana, ved to nie je jakubova dcera... a veru nie jakubov napad to bol, to ona mala drzana sa rozhodla ze ide aj ona... tak ju teda zobral... chudacik...

zuzkat1
26. máj 2011

@atinka22 hej spava ved rysava nevie o jej rakovine...asi sa tym nechce chvalit

mamartinka
26. máj 2011

Dnes ma Dudus meniny 😀

malka
26. máj 2011

@lussy23 dik, no si myslim, ze autori to trosku s tym prehnali ☹

zuzkat1
26. máj 2011

baby nechapem co vam vadi na tych nenapadnych reklamach ako znacky aut a notebookov, bank atd. ved keby to nerobili tak nemaju z coho natacat...tie prachy idu priamo produkcii serialu a aj peniaze za tie toma dzusy a neviem co vsetko tam este jedia a piju... aj egon robi reklamu fernetu atd...ale ved to je v kazdom filme... napr. ked v americkom filme piju colu je to milion dolarov na vyrobu filmu ... ved musia z nieco platit stab.. 😉

atinka22
26. máj 2011

Mne hrozne vadí tej Ryšavej parochňa. Dali jej také sprosté vlasy, Tlučková je celkom pekná baba, a tam ju tou parochňou tak spotvorili! 😠
zuzkat1 - mne tie reklamy až tak nevadia, nech si Egon naďalej pije Fernetík, inak by to už nebol on. To je také nevtieravé. Ale tá scéna s Agátou a Norom, to bolo vyložene účelové, vôbec to nesúviselo s dejom. No ale čo už, len nech natáčajú ďalej, aj keď to znamená, že sa takýmto scénam nevyhneme.