Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

nicky655
21. sep 2011

@lussy23 veru,presne.to bol ten serial-hroza.clovek v tom ma potom chaos 🙂
inak,mne sa tie haasove tiez super podobaju.akurat,ze ta iveta je taka susienka.lepsie im pristane taka baculatejsia. 🙂

majina.b
21. sep 2011

mne Oxana do baru viac pasuje 😉 , je to ľudskejšie ako s Luciou

adelaida33
22. sep 2011

nemôžem uveriť, angie sa už udobrila s milanom ?!? 😕 , čakala som, že aspon dvesto častí bude vyrevovať, aká je chudera každým oklamaná a špúliť gambiky do kamery 😝
jéééj, a znova je tam silvinka so svojím zdravým prístupom 😀
a z fifa nemôôôžem 😀 , to je primár ako vyšitý 😀 , pustiť pacientku na druhý deň po sekcii 😲 😀
@majina.b pravda, súhlasím, "lucii" viac pasujú tie šiši úlohy ako napr. v profesionáloch - balážiková, tam je úžasná, podla mna 😀

lenka3007
22. sep 2011

@adelaida33 No ja cakam dnes na reprizu, bo včera som nevidela, zastihla som len že Oxanka vychadza z Milanovho bytu, tam mali voliaku schodzu, lenže naša "gambička" o tom nevie a videla len Oxanu z tade samu vychádzať... to zas bude fučania.. len sa neboj aj 400 častí bude jej malo... 😀 😀 😀 Mne sa páčila aj Lucka, len mna tak napadlo, že kedy z Oxany zostala taka mrcha, ja som jeden cas panelak nepozeravala, bo sme tu nemali skylink a naposledy si pamatam, ako chodila s Jakubom a bola milucka a zlatucka....

adelaida33
22. sep 2011

@lenka3007 že "gambička naša" 😀 😀 😀 . vlastne hej, jej fučania si ešte určite užijeme 😀 😀 . ja si tak pamätám, že oxana tlačila jakuba do svadby, on sa velmi k tomu nemal, až sa nakoniec rozišli a odvtedy je ona taká mrchavá 😝 a možno bola celý čas, len sa pretvarovala 😀 .

lenka3007
22. sep 2011

@adelaida33 ahaaa, no sa tesim na reprizu, nechcem to pozerat z archivu, na telke si to pri ranajkach vychutnam...

nicky655
22. sep 2011

@adelaida33 presne,ze po sekcii aj na treti den sa prepusta.a ved u nas normalne na treti den-zaujimava klinika 🙂
a prec zasa bajzovcom chybaju peniaze?som to nejako nepostrehla.co ivana vymysla,ked jej kazal michla peniaze od jakuba pytat?

adelaida33
22. sep 2011

@nicky655 😉 musí vrátiť klientovi peniaze za pokazenú akciu, čo všetci dostali salmonelu...

nicky655
22. sep 2011

@adelaida33 aha,ok 🙂 to sa inak teda hocikomu nepodari-salmonela z bryndzovych halusiek 🙂

ma77
22. sep 2011

Ahojte tak mne sa nepači ako _Maslak zakazuje chodit Dominike do prace ved ma pravdu že praca nie je len o prachoch ale ked ju to bavi a zarobi 900e tak by som tiež nenechala taku pracu 😀 😀 😀 a všimli ste si že včera povedala angie Milanovi že musi odniest Lukaška do jasli a minule hovorila že do škôlky tak kde vlastne chodi 😀 😀 😀 😀 😀 a Bajza že nema prachy tak to sa divim ved berie krasne uplatky od oteckov 😀 😀 😀 😀 a Dudko podviedol svoju ženu ked je tehotna no mat takeho muža tyak ho prizabijem 😠

lenka3007
22. sep 2011

Baby toto som teraz citala na facebooku na fan stranke Panelak:
Ťažké chvíle prežíva herečka Zuzana Hassová, ktorá v jojkárskom seriáli Panelák stvárňuje postavu Sone Jančovej. V bezvládnom stave ju vo štvrtok nadránom odviezol jej priateľ Martin do nemocnice. Diagnóza zatiaľ nie je známa, a tak je sympatická blondína naďalej na lôžku.

lenocka23
22. sep 2011

Ahojte, vcera ked sa Silvinka rozpravala s tou sestrickou Calfovou oslovila ju "Danicka"... ona sa aj ta postava tak vola, ci len sa sekli a oslovila ju civilnym menom herecky...?

monline
22. sep 2011

@lenka3007 nebude to mať súvislosť s jej cukrovkou?

adelaida33
22. sep 2011

@lenka3007 @monline presne tak, určite to súvisí s jej cukrovkou 😒

adelaida33
22. sep 2011

@lenocka23 všimla som si, ale vôbec neviem, ako sa čalfová volá menom..., lebo predtym ju oslovovali elfka, potom čalfová, tak tiez neviem, či ozaj, či sa sekli 😝 😀

lenka3007
22. sep 2011

Baby šibe mi, alebo dnes ide vserajsia cast? co sa tam pomiatli?

tibinka22
22. sep 2011

@lenka3007 ano to je zo vcera, ja som ju sice pozerala dnes doobeda, ale to co sa tam stalo, snad si to vsimnu 🙄

lenocka23
22. sep 2011

@tibinka22 @lenka3007 uz som si zacinala mysliet ze mi sibe..... dakujem baby.. 😀 😉 😝

tibinka22
22. sep 2011

@lenocka23 prvy pocit som mala aj ja taky, preto som VAs tu hladala... 😀 reku vsak baby hadam prispeju 😅

lenka3007
22. sep 2011

@lenocka23
@tibinka22 hold, uz to budem vidiet 4. krat... ked budem vedet dialogy na spamat, tak zavolam reziserovi, nech ma vezme..... a uz je po reklame a ide to od tial, ako to vcera skoncilo.... hurraaaa

lenocka23
22. sep 2011

no a teraz som uplne mimo.... nekoncilo sa to vcera tou scenou ako oxana odchadza od milana?? ako keby si vsimli omyl a pustili dobru cast..... ci...??? 😀

tibinka22
22. sep 2011

@lenka3007 supeeeer prisli na to 😎 😎 😎

lenocka23
22. sep 2011

no a teraz bude napinave, ako doriesia casovy sklz..... 😀 😀 😀 😝 😝

adelaida33
22. sep 2011

to čo tam dnes vystrájajú s tým panelákom??? 😕

kvojtanikova
22. sep 2011

a uz tam je aj gambata a zase spuli hubu, nestastnica nestastna....

tibinka22
22. sep 2011

neviem asi sa pomylili 🙂
Ale super heslo: Mam to vsetko v merku, volte Nitschneiderku 😀 😀 😀

lenka3007
23. sep 2011

Ty jo, včerajší koment mojho mm k angie: "ježííííš konečne ma hentá ine tričko aj iny uces.....(chvilka ticha) ale hubu ma stale odutú" 😀 😀 😀 Ta sestricka aka vtierka, že ona chce ist do ameriky, sak nech ide... a tu kyticu si myslim, že si Sara nechala poslať sama....

lenka3007
23. sep 2011

Ešte som zabudla, vobec sa mi nepacilo, ako sa zachoval Jakub, ked Terezke doniesol malinku hracku a Miške povedal, nech jej kupi jej tata. Ak sa nemylim, Ivana bola dlho bez roboty a tu domacnost asi ťahal Michal, čiže živil aj Jakubovu dceru...

dominika1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lenka3007
23. sep 2011

@dominika1988 tak ale aj tak by som nemala to srdce, doniesť jednemu decku a druhe nech sa kuka...