Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

lenka3007
4. okt 2011

hahaaaa 😀 😀 😀 gamba zas otrcena, milanko ju domou poslal 😀 😀

majina.b
4. okt 2011

@lenka3007 NEVIDELA SOM CELE, kto je prevádzkarka?

lenka3007
4. okt 2011

@majina.b ani sa som nevidela, bo zacalo tunak strasne fucať a ked mi skace parabola, tak skace aj signal ☹ pozrem zajtra rano...

tinika
5. okt 2011

@majina.b a podla mna bude ten novy lekar gay :D

majina.b
5. okt 2011

@tinika
gay - až tak daleko by zašli, ale na druhej strane lesbička Karnasová už tam je 😀

tinika
5. okt 2011

@majina.b tretia ved aj michalova manzelka zomrela nie?

majina.b
5. okt 2011

@tinika
nepamätám, zuza bajzová?

tinika
5. okt 2011

@majina.b jojo sak lietadlo s nou caplo ne? sak stale riesia s miskou ze jej mama chyba

adelaida33
5. okt 2011

@majina.b @tinika a mne sa vidí, že ide o štvrté umrtie v paneláku. celkom na začiatku zomrel aj ten "prvý chlapec" našej gambane, nie? čo ju napadol a chcel, či aj naozaj znasilnil v bare... teraz neviem, kto ho smrtelne zranil, či ona v sebaobrane či ako to bolo... uz si fak nepamätam... ale potom zomrel. a neskôr sa ten isty herec vratil ako noro - agatin muž, mirkin brat, maslákov kamoš... no nie? pamätáte? čiže on, michaela (sestrička), bajzová zuza a teraz oxana... (a inak umrel aj ten chodec na priechode, čo ho zrazila maslákova žena, ale toho neukázali 😀 )

tinika
5. okt 2011

@adelaida33 mas pravdu veru hej a zranil ho imro ked branil angy

adelaida33
5. okt 2011

@tinika imro? vážne 😀 😎 tak toto som si ale vôôôbec nepamätala.

tinika
5. okt 2011

@adelaida33 hej toto si ja pamatam :D

katy2
5. okt 2011

A este zomrel aj ten sef z psychologickeho centra - co ich tolko obtazoval - tusim samovrazda

adelaida33
5. okt 2011

@katy2 tak toto mi ale vôbec nič nehovorí... 😒 . skús viac popísať situáciu, okolnosti... hm.

katy2
5. okt 2011

@adelaida33 uplne na zaciatku, ked ivana robila v reedukacnom centre aj s julkkou a sarou... mali sefa, co ich zneuzival - teda ivana dala na neho trestne oznamenie.... cele si to uz nepamatam, len viem, ze ho odvolali, oni dostali noveho sefa, sara odisla, prisla alica... a potom bolo spomenute, ze ten zvrhlik zomrel..... tusim samovrazda....
a este zomrel otec ivany, mama kordiaka a neviem kto este.... tusim aj norovi niekto z rodicov, preto sa aj stahovali do nitry

adelaida33
5. okt 2011

@katy2 jasnačka, teraz už viem. ozaj, máš pravdu. pomaly zistíme, že v tom paneláku je smrt nejaká pričastá... 😖 😝

katy2
5. okt 2011

@adelaida33 najlepsi sposob, ako niekoho odstranit 😝
aj v ordinacii, kym som ju este pozeravala, nejake 2 roky dozadu, tam umierali ako na pase... teraz neviem....

adelaida33
5. okt 2011

@katy2 no hej 😉 , je to ľahký spôsob, ako dej posunúť nejakým požadovaným smerom 😀

majina.b
5. okt 2011

@adelaida33
no máš pravdu aj kordiaková mama zomrela, aj nieči pes, ale obe zomreli pri autonehode, a dosť si zahrali

šef čo zneužilal vlado černy

lussy23
5. okt 2011

A zomrela aj Norová mama. a pes, ktorý zomrel bol Milanov - Lassie.

tinika
5. okt 2011

@lussy23 aj ivanin otec nie? ked uz tak do hlbky ideme :D

majina.b
5. okt 2011

aj Jakubov otec / brzobohatý - bol len v jednom zábere/

toľko nebohých v jednom seriály, hrôza

nicky655
5. okt 2011

@tinika
@lussy23
@majina.b
@adelaida33 fuha,ale su riadne morbidny 😀

majina.b
5. okt 2011

+9 plus pes

lussy23
5. okt 2011

@tinika to ja neviem. ja som kukala len prvú sériu a znovu som začala pozerať od 4série. .

ssllaavvkkaa
5. okt 2011

@majina.b a zabudli ste na tu tusim Kordiakovu kamosku j- tusim ho vydierala ci pracovala pre neho, tiez taka blondyna 😉

lussy23
5. okt 2011

@ssllaavvkkaa . jasné, skvelý postreh! Volala sa Martinka =D

minuska211
5. okt 2011

ahojte neviete jaku rasu steniatka ma bajza?dik

adelaida33
5. okt 2011

Kočky, inak, touto "rekapituláciou všetkých panelákových mŕtvych" sme aj my poriadne morbiďáčky 😀 😀 😀 .

majina.b
5. okt 2011

zatiaľ +10 plus pes

Mária nehovorila o 2čatách, a narodilo sa len jedno??? 30 sekund a riadne nezhody 😝