Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

adelaida33
25. okt 2011

@majina.b že - ďakujeme a všetky 🙂

maca_p
25. okt 2011

s kym sa vyspal maslak?
moje deti mi nedovoluju nerusene sledovat panelak a to ani v reprizach.wrrr!!!
ked pozeram, tak vzdy zazrem len infantilnu janku a uuuz zas niektory nieco potrebuje 😀

anelehka
25. okt 2011

@maca_p Maslak sa vyspal s Natali,taka...ale nepameta si to,mne sa normalne zda,ze ho klame a nic s nou nemal...Makano sa chceli ozrat,Maslak bol cosi v bare vybavit a Karci s Norom doviedli k nemu Natali,ked prisiel,vyhodil ich,bol na mol a Natali tam ostala na wc,rano ju mal v posteli... 😒

ma77
25. okt 2011

@anelehka aj mne sa sa zda že nič s nou nemal len ho oklamala a podla mna sa Dominika ani nedozvie že ju podviedol a aj ked sa dozvie tak s nou to asi nezamava 😀 😀 😀 lebo je tiež trubka naivna ako gambana 😀 😀 😀

ma77
25. okt 2011

@trdielko149 Maš pravdu čisty afekt ved to hned vidno že nie je z vychodu len sa snaži po vychodnarsky rozpravat to tam mohli dat radšej Michala Hudaka 😀 😀 😀 jemu by to šlo lepšie 😀 😀 😀

majina.b
25. okt 2011

@ma77 Mišo Hudak by tam bodol 😀 😀

ma77
25. okt 2011

@majina.b hej a bola by aj sranda aj lepšie by mu šla vychodnarčina ako Skrucanemu 😲 😲 😲

majina.b
25. okt 2011

no Hudak by nemusel chudaka z vychodu, kludne inteligenta a investora z BA

labelo
25. okt 2011

ja som včera umierala 😀
Dudko" jéj čauko, čo ideš mu pridr...?hned ti ho zavolám,Fedorko máš tu poštu" 😀

barushkaaam
25. okt 2011

@labelo to som sa sulala aj ja...a potom ze aky skodoradostny vyraz, ked isiel Fedor k zemi 😀

trdielko149
25. okt 2011

dobre to Dudko hra ..na zaciatku som ho nemusela ale niekedy take hefty povie ze sa tak zasmejem 😀
inak to Natali a Maslak som presne nevidela takze vravite ze to tak bolo ze zurka a Natali asi chce mozno vyuzit neskor jeho prachy alebo co ...

labelo
25. okt 2011

trdielko

Maslaák sa dorazil dvomi whiskami v bare a bol ožratý a ked prišiel domov vyhodil Karola Nora a išiel spať a ráno sa zobudil s Natali v posteli a ona povedel,že bolo všetko,takže neviem či bolo alebo nebolo 😀 možno to len využije na vydieranie teraz

labelo
25. okt 2011

inak ten Karol s Norom to su tiež riadny blbci,tiež sa na nich nasmejem

lussy23
25. okt 2011

Dušan je úžasný, tie jeho hlášky

mamartinka
25. okt 2011

Baby ahojte.Prosiiiiiiim neviete kde by sa take pyzamo co mala Angie dalo zohnat?S ceresnickami na tricku.Vdaka.A Dudko 1000 bodov ma u mna stale.Suprovy je a je tam aspon sranda.

sofokleska
25. okt 2011

mne sa zase lubilo to tricko co nosila s tou maslickou🙂

majina.b
25. okt 2011

angi / ja neviem čo vidite vy, ale ja vždy veľky výstrih, a nahé rameno 😀 😀 😀

majina.b
25. okt 2011

monča
http://www.csfd.cz/tvurce/34895-dagmar-duditsova/
východniarka jak remeň 😉, ta sa ju ani nemusí učiť

lenka3007
25. okt 2011

Angie je nejaky fajnova, nechce dat dieťa do normalnej skolky... Panicka velka sa robi... to snad chce scenarista nasrat vsetky slovenske mamicky?

januarova
25. okt 2011

mne teda posledne casti ta Angie fest lezie na nervy. Najprv otrca gambu na mamu, moze byt RADA ze jej ho ma kto varovat a potom sa ofucuje kvoli skolke. Ona co svoje decko ani nevidi, vkuse ho ma u niekoho strcene.
dnesnu cast som nevidela, pozriem az zajtra, bolo dobre?

nadhera
25. okt 2011

@labelo dudko ma dobre hlasky 😀 😀 😀

mamartinka
26. okt 2011

Nikto neporadi to pyzamo kde zohnat?

anelehka
26. okt 2011

ahoj,vcera boli Egon a Jakub zlati....ze muzi v ciernom 😀

claudica
26. okt 2011

A Ivana je protivná. Prečo chce narozprávať Sáre, že je Kubo psycho? Juj, naštvala ma... Jej vzťah s Michalom nie je taký ako si predstavovala, tak nedopraje ani Jakubovi...hnusaňa 😠

tibinka22
26. okt 2011

@claudica presne aj mňa to naštvalo, čo jej to má čo rozprávať 😠

barushkaaam
26. okt 2011

@claudica presne, mna uz len nastvalo to, ze do toho strka nos...joj,ako takychto ludi neznasam.

tibinka22
26. okt 2011

@mamartinka Aj pre mňa je najsexi muž nielen v šoubiznise, ale vôbec a brala by som hoooo 😀

00vladka00
26. okt 2011

ved on ma aj tak stale rad Ivanu.myslim Jakub