Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

lussy23
27. okt 2011

s tou škôlkou je to trápne. Bože. Ve´d Agie sa tomu Lukáškovi ani nevenuje, stále h ostraži niekto a ona že, s ním chce tráviť čas 😖 A to čo bolo? Karol s pýtal Nora, na sofinkinu učiteľku v škôlke. Veď ona je už dávno školáčka, nie?

claudica
27. okt 2011

@lussy23 Jasné... to mi ani nenapadlo... 😀 😀

andrea.m
27. okt 2011

@sisaha som nepostrehla. musím sa na to pozrieť 😀

andrea.m
27. okt 2011

ako celkovo su trápni s tou škôlkou

nicky655
27. okt 2011

@adelaida33
@claudica tak s tou macou to asi vyriesili ako obvykle-jednoducho prestali ukazovat postavu a vyriesene...

@sisaha 😀 😀 😀 😀 veru,pilne som sledovala aj jahlavne maslaka 😀

adelaida33
27. okt 2011

ups, beriem späť, ani karol to s tou lukáškovou škôlkou nemyslí normálne, ani on nemyslí normálne...

majina.b
27. okt 2011

videli ste mudr. Matuša, na foto z Londýna, tu šatku si ani tam nezložil 😝

andrea.m
27. okt 2011

bingo. angiena mama ma 100 bodov. konečne povedala tej gambani fajne na rozum.

adelaida33
27. okt 2011

to čo maslák ukázal dominike v notebooku????????

limoncino
27. okt 2011

Pán Kraus by mal začať brať niečo na pamäť..

1. odutá odutina najprv chcela dať Lukáša do súkromnej, teraz povie matke, že do štátnej v žiadnom prípade
2. včera či kedy Milan ako argument dával Karolovi, že do aj zo škôlky bude deti voziť mikrobus, dnes sa slečna Výduť nechala počuť, že jej matka bude pre Lukáša chodiť do škôlky..

Za ďalšie, dúfam, že moja dcéry nebude nikdy taká nevďačná sviňucha

lucadra
27. okt 2011

Baby, tak ten záver že Haloween a Jančo tak to nemalo chybu. 😀 😀 😀 😀 Som zvedava na Dominikine vysvetlenie na tie fotky s dr. Matúšom, zdali sa mi až trochu moc prehnané. Na to že sa dlho nepoznajú, tak na jednej fotke boli až moc v objatí. Blé, nechutné, už aj z dominiky urobia podrazačku.

majina.b
27. okt 2011
limoncino
27. okt 2011

aha a minule ste tu riešili, ako môže Marek študovať v Anglicku..
no jednoducho... Platí mu ho babička a pretože Marek bankuje so Slov.spor., tak sa aj na mopede vozí

lussy23
27. okt 2011

koľko rokov má Sofinka??? nechodí už náhodou do školy? Veď minule boli na výlete v Bojniciach. Tak o akej kôlke to Karol splietal?

majina.b
27. okt 2011

@lussy23 sofia by už mala byť v 2 triede, ale U karola škola či škôlka vždy jedno 😀 😀

lussy23
27. okt 2011

@majina.b presne.. nebol to on čo si kedysi pomýlil Terezku(v ružovom!) s Lukym? keĎ boli ešte menší?

adelaida33
28. okt 2011

@lucadra joj, musím si dnes poriadne mrknút rannú reprízu včerajšej časti, som nezachytila tie fotky dominiky s dr. matúšom, jój...
@majina.b @lussy23 začínam rozmýšľať či ten herec len hrá toho karola takého pripečeného, alebo mu to ide celkom prirodzene a samo...

andrea.m
28. okt 2011

@adelaida33 no dúfajme že len hrá 😀 😀 😀

majina.b
28. okt 2011

čítala som obsah dopredu, a ak som dobre pochopila, tak Mirka /závoznička/ bude obsluhovať v bare. Je to pritiahnute za vlasy, veď ešte v júny bola na vozíčku, a v novembri 8 hod šichta na nohách???

anavila
28. okt 2011

no baby, ja tento serial obcas pozeram, hlavne ked je imro alebo pani janka s emilom...ale dušana nemožem...no mne sa zda kvoli neu ten serial taky amoralny! každý s každým tam už bude nakoniec...bleeee

adelaida33
28. okt 2011

tak som kukla rano reprízu a teda fakt dominika bola na tých fotkách nejaká družná s novým dr., to ich tak ten kongres zblížil, sami dvaja v londýne desať dní... hmmmmmm. jakub je trochu trápny, ako sa snaží o fyzické nezbližovanie so sárou... a paťo s miou, no teda, ako nejaké dve veveričky... otras 😝 😝 😝
a ešte som chcela, že karol, to je ale fakt tupec. podla mna to nehrá...

nicky655
28. okt 2011

@majina.b veru,je to na hlavu.aj tak sa rychlo otavila.ved ako dlho trva,len po zlomenine kym je clovek fit.niekedy to fakt riadne presvihnu 🙄

nicky655
28. okt 2011

@adelaida33 inak,ked uz pises o tom karolovi,tak takeho pripeceneho hra aj v tej reklame na orange-tak to asi nebude nahoda 😀
aj ked zasa v particke mu to celkom ide

adelaida33
28. okt 2011

@nicky655 no teraz už vážne neviem-neviem 😀

adelaida33
28. okt 2011

ozaj, dievčatá, a čo hovoríte na to, že sú vrchná a cinege spolu? mne sa to páči 😀 hodia sa k sebe...

majina.b
28. okt 2011

@adelaida33 mňa tato možnosť ani nenapadla 😔 , ale fajn

monline
28. okt 2011

@adelaida33 podľa mňa sa Dominika zamilovala do toho doktora, veď ako sa zahľadela na mobil keď jej volal..úplne zasnený pohľad, úsmev..a aj predtým ona jediná na ňom nič nevidela, to úplne nasvedčovalo tomu, že sa niečo medzi nimi stane...a ešte ak dominika zistí, že nejaká nataly spala s maslákom- ktovie ako tento pár skončí 🙂

majina.b
29. okt 2011

z 10.11 Betka sa zamilovala do doktora Mateja Matúša. Rita Pichlová sa zmenila zo sexmaniačky na matkomaniačku. /žeby Dutko pomohol?/ 😉

monline
29. okt 2011

@majina.b žeby Betkine tehotenstvo malo v seriáli spojitosť s Matúšom? no fajn..lepšie ako od Michala 🙂

adelaida33
29. okt 2011

@majina.b @monline to nieže "len tak povedané", ale to už naozaj v tom našom paneláku bude "každý s každým"...